I
K
strijd van de impressionisten
Het vernieuwende werk van de impressionisten stond lijnrecht tegenover de
heersende klassieke opvattingen.
TV
o
JÊKW.
PZC Maandag 6 augustus 2007 39
VERONICA
TIEN
06:15 Sally Jessy Raphael
06:55 Boo! 07:25 Tele 6:
Tel sell 08:25 The bold
and the beautiful 09:00
Tele 6: Tel sell 10:00
Hart van Nederland-
Late editie 10:15 Ne
derlanders in ontwikke
ling 1 0:50 Tele 6: Tel sell
12:00 GameMania 14:00
Stay or go: De grote ver
huizing 15:00 Holiday!
16:30The bold and the
beautiful 17:00 The Cos
by show 17:30 The flying
doctors
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7: Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
09:20 This is golf busi
ness 09:40 RTL Z Nieuws
10:20 Delft blauw 10:40
RTL Z Nieuws 14:20
Delft blauw 14:40 RTL Z
Nieuws
06:00 Killer instinct
06:50 Safari 07:10 The
war at home 07:40 Ro-
seanne 08:15 Boo! 08:40
Tel sell 09:10 Kevin Hill
10:10 Tel sell 10:40 As
tro TV 11:35 Born2Cook
12:45Tel sell 13:45 Luc
ky number 14:25 Duck
Dodgers 14:55 King of
the Hill 15:25 Disney
Feest: The emperor's
new school 16:05 Sum-
mercatch 16:55 Sud
denly Susan 17:25 Ever-
wood
09:40 Yin Yang Yo 10:20
Totally Spies 11:10 Team
Galaxy 11:50 De Tofu's
12:15 Shuriken School
12:35 What's with Andy
13:00 Horseland 13:20
Hotnews.nl 13:35 Carl
214:25 Pokémon 15:10
Shaman King 15:35 Ja
cob Dubbel 16:00 Mega
Babies 16:25 Team Ga
laxy 16:50 Shuriken
School 17:15 Yin Yang
Yo17:35Totally Spies
06:00 Tien Text 10:15
GoNoGo 10:40 De Acht
11:05 Hollandse hit mix
11:35 De bruiloft van
Renate Richard 12:00
Live Shop 14:00 Desire
14:50 Postcode Loterij:
Deal or no deal 15:45 In
teractieve dag televisie
16:20 There's no busi
ness like showbusiness
16:50 Life with Bonnie
17:10 Desire
18:30 Trauma NL, serie
18:00
The A-Team, ac
18:15 Charmed, fantasy-
18:00 The Simpsons, 18:00
De leukste thuis-
documentaires
tieserie
serie
animatieserie
videö's, amuse
18:55
Law order, ad-
ment
vocatenserie
19:00 Hartvan Neder
19:50 'Allo 'allo!, come-
19:10 Judging Amy, dra
19:00 Friends, comedy- 19:00
De bruiloft van
land - Vroege
dyserie
maserie
serie
Mahir Hatice,
editie
amusement
19:25 Shownieuws -
19:30
Postcode Loterij:
Vroege editie
Deal or no deal,
19:55 Medisch cen
spelshow
trum
20:30 Shanghai
20:30
American cou
20:05 WiII Grace, co
20:00 Spin city, comedy- 20:00
De Gouden Kooi,
Knights, komische
sins, misdaadfilm
medyserie
serie
rea lity progra m ma
actiefilm
20:30 Friends, comedy
20:30 NCIS, detectivese- 20:30
Je leven in de
serie
rie
steigers, reality-
programma
21:00 Friends, comedy- 21:25 Numb3rs,mis- 21:50 Crossing Jordan
serie
21:30 Big love, dramase
rie
daadserie
misdaad
22:30 Hartvan Neder- 22:20 Oorlog: We were 22:35 3 lbs, dramaserie 22:15 Numb3rs,mis- 22:50 De Gouden Kooi,
land - Late editie, soldiers, actiefilm daadserie amusement
reportages
22:50 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:55 Shownieuws-
Late editie
23:25 Misdadig en ge
vaarlijk, serie re
portages
23:30 The class, come- 23:10 Lost, dramaserie 23:20 Desire, soap
dyserie
23:55 Law order, mis
daadserie
00:25 Moordzaken
00:55 Nachtprogram
mering: Nightpri- 01:05
ce
04:00 Nachtprogram
mering
00:49 Teleshop 7
00:50 TVkoopjes
Nachtlounge
03:05 The hotspot
05:30 Astrotijd
00:50 Nachtprogram
mering: Relax TV
04:00 Hartvan Neder- 02:05
land-Lat editie/
Shownieuws
00:10 Sports Stars
Challenge 2
Nachtprogram
mering: Late
night
05:59 Jetix
00:15 Postcode Loterij:
Deal or no deal
03:30 Tien Text
00
O
O
m
ro
O
O
NJ
NI
NI
O
O
N>
W
X
H
van de geweigerden. De forse kri
tieken van kenners en publiek lij
ken Monet en de andere jonge
kunstenaars alleen maar meer te
inspireren. Zij geloven in hun
werk en gaan door met de vernieu
wende beweging. Het plan om een
eigen tentoonstelling te organise
ren, wordt echter ruw verstoord
door de naderende Frans-Duitse
oorlog. De overige delen - te zien
op 13 en 20 augustus - omschrij
ven de situatie na deze oorlog. De
serie The Impressionists is door cri
tici en kijkers in Engeland goed
ontvangen. De speciale effecten,
waarmee enkele beroemde schilde
rijen worden gereconstrueerd, ma
ken deze driedelige serie ronduit
fascinerend.
The Impressionists (1/3), maandag
avond 20.50 uur, Nederland 2
Kunstschilder Claude Monet blikt met een journalist terug op het
van het impressionisme.
Ui!
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:22 Zeeland nieuws
18:39 Doen!
18:41 Zomerdam
18:52 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
;ië1
09:00 Donna op één. 12:10 De
rode loper. 12:30 Vriend of vij
and. 13:00 Het journaal. 13:25
Het weer. 13:30 1000 Zonnen
garnalen. 13:50 Thuis. 14:25
Dierendokters. 14:55 The
saint. 15:45 De drie wijzen.
16:30 Meesterchef. 17:00 Vro
lijk Vlaanderen. 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:30 Vriend of vij
and. 19:00 Het journaal. 19:30
1000 Zonnen garnalen.
19:50 Het weer. 19:55 F.C.de
Kampioenen. 20:30 Baantjer.
21:20 Cruiseline. 21:50 Zomer
2007.22:45 Het journaal laat.
23:06 KENO-uitslagen. 23:07
Het weer. 23:10 Studio 1
23:40 Missing. 00:25 De rode
loper.
België 2
07:00 Symfollies. 07:05
Hopla. 07:10 Bumba. 07:15
Circus Hocus Pocus. 07:20 Het
zandkasteel. 07:35 Draakje.
07:40 Tweenies. 08:00 Samson
Gert. 08:25 Lazytown. 08:50
Go IV. 09:00 De Smurfen.
09:25 Miss BG. 09:40 101 dal-
matiërs in het Disney festival.
10:05 De hopeloze heks. 10:30
De drie vrienden en Jerry.
10:40 De avonturen van Kuifje.
11:05 Filmfabriek: The Junior
Olsen Gang goes submarine.
12:35 Foreign exchange. 13:00
Disney classic cartoons. 13:20
Zomerbeelden. 15:30 Hopla.
15:35 Musti. 15:40 Bumba.
15:45 Draakje. 15:50 Het
zandkasteel. 16:05 Piet Piraat.
16:10 Tweenies. 16:30 Samson
Gert. 16:55 De Smurfen.
17:20 101 dalmatiërs in het
Disney festival. 17:45 Miss BG.
18:00 Go IV. 18:10 Spring.
18:35 W817.18:50 Carl2.
19:10 Degrassi: The next
generation. 19:35 Third rock
from the sun. 20:00 Terzake
zomer. 20:50 Dokters van de
dood: Euthanasie in het Derde
Rijk. 21:40 De canvascrack.
22:15 Hotel Babyion. 23:05
Meesterwerken. 00:00 The
vicarof Dibley.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
09:40 Une brique dans Ie
ventre. 10:00 Télétourisme.
10:30 Maigret: Maigret et la
nuit du carrefour. 12:00 Une
maman formidable. 12:01
Table des terroirs. 12:05
Les feux de l'amour. 12:50
Nieuws en weerbericht.
12:52 Strandweerbericht.
12:55 Questions d'argent.
13:00 Nieuws en weerbericht.
13:35 Weerbericht. 13:40
Télétourisme: Tournai. 13:50
Derrick. 14:50 Rosamunde
Pilcher: Rêves d'amour. 16:25
Incantesimo. 17:20 Questions
d'argent. 17:25 Arabesque.
18:20 Un gars, une fille. 18:30
Le 6 minutes. 18:40 Weer
bericht. 18:45 Au quotidien.
19:20 Strandweerbericht.
19:23 Weerbericht. 19:30
Nieuws en weerbericht. 20:15,
21:15,22:15 Tout <;a...Leflic,
la juge et l'assassin. 23:10
Matière grise. 23:55 Questions
d'argent. 00:05 Weerbericht en
beursberichten. 00:10 Strand
weerbericht. 00:15 Table des
terroirs. 00:18 Nieuws.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 15:20
Paroles d'ados: Comment le
dire a sa mère?. 15:45 Plus belle
la vie. 16:15,16:40 Friends.
17:05,17:30 Moesha. 17:55
Toute une histoire. 18:55 Plus
belle la vie. 19:20 Une maman
formidable. 19:50 Un gars, une
fille. 20:00 Beursberichten.
20:10 Studio 121:35 Afterlife.
22:20 KENO-uitslagen. 22:25
Weerbericht. 22:30 Le12
minutes. 22:45 Beursberichten.
22:50 Zoom arrière. 23:55
Autosport: Formule 100:20
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 To buy
or not to buy. 11:00 Homes
under the hammer. 11:55
Nieuws en weerbericht. 12:00
How to live longer. 12:45 Car
booty. 13:10 Nieuws en weer
bericht. 13:15 Cash in the attic.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:40 Neigh
bours. 15:05 Doctors. 15:35 All
Saints. 16:20 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 16:25
Maya and Miguel. 16:50 Skunk
Fu. 17:05 Mortified. 17:30
The story of Tracy Beaker.
18:00 Beat the boss. 18:25
Newsround. 18:35 Neighbours.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 Super vets. 21:00
EastEnders. 21:30 Panorama.
22:00 Fight for life. 23:00
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 The tower.
00:25 Lightning Jack.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 The story
makers. 07:35 Balamory. 08:00
Numberjacks. 08:15 Tommy
Zoom. 08:30 In the night
garden. 09:00 Do something
different. 09:45 Mona the
vampire. 09:55 SMart. 10:25
Time warp trio. 10:45 Really
wild show. 11:10 Watch my
chops. 11:35 Even Stevens.
12:00 Dangermouse. 12:10
Top cat. 12:35 The Munsters.
13:00 Hungry Hill. 14:40 The
plantsman. 15:00 Living in
the sun. 15:45 Escape to the
country. 16:45 Flog it!. 17:30
Ready steady cook. 18:15 The
weakest link. 19:00 Animal
park - Wild on the West Coast.
20:00 Heston Blumenthal: In
search of perfection. 20:30
Mastermind. 21:00 Univer
sity challenge. 21:30 Indian
food made easy. 22:00 India
with Sanjeev Bhaskar. 23:00
Calcutta uncovered. 23:30
Newsnight. 00:20 21 st century
Bach.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Rote Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 Tagesschau.
10:03 Brisant. 10:30 Liebe hat
Vorfahrt. 12:00 Tagesschau urn
zwölf. 12:15 ARD-Buffet. 13:00
ARD-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Leopard, SeebarSr Co.
17:00 Tagesschau urn fünf.
17:15 Brisant. 17:47 Tages
schau. 17:55 ARD vor acht.
19:50 Das Wetter im Ersten.
19:55 Börse im Ersten. 20:00
Tagesschau. 20:15 Sportschau
live: Voetbal. 22:35 Debüt
im Ersten: Kammerflimmern.
00:10 Nachtmagazin.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 Tages
schau urn zwölf. 12:15 dreh-
scheibe Deutschland. 13:00
Mittagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Cam
per Co. 15:00 heute - Sport.
15:15 Ostsee-Schnauzen.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Glück. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:00
SOKO 5113.19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
WISO. 20:15 Die Leibwachte-
rin. 21:45 heute-journal. 22:12
Weerbericht. 22:15 Swingers -
Sex auf Bestellung. 23:50 heute
nacht. 00:05 Unterwegs.
Discovery
07:00 How do they do it?.
08:00 British biker build-off.
08:30 5th gear. 09:00 Jungle
hooks: End of the line. 09:30
How it's made. 10:00 Kings
of construction: Dubai - The
ski resort in the desert. 11:00
China's man made marvels:
Hangzhou Bay Bridge. 12:00
How it's made. 12:30 Stunt
junkies: Reverse bungee jump.
13:00 How techies changed
the world with William Shat-
ner: How techies changed the
world. 14:00 FBI files: Fateful
crossing. 15:00 How do they do
it?. 16:00 American hotrod: '63
Corvette. 17:00 VIS TV. 17:30
A 4x4 is born. 18:00 A chopper
is born. 18:30 Stunt junkies:
Airplane hangar swoop. 19:00
American chopper: Wendy's
bike. 20:00 Mythbusters:
Exploding port-a-potty. 21:00
Perfect disaster: Mega flood.
22:00 Dirty jobs: Ostrick
farmer. 23:00 Really big things.
00:00 Guilty or innocent?.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Earth investigated:
Caveman investigated. 13:00
Air crash investigation: Attack
over Baghdad. 14:00 Animal
patrol: Rattle snake family.
15:00 Planet carnivore: Icebear.
16:00 The snake wranglers:
The honor of the killer habu.
16:30 Monkey business. 17:00
Crocodile chronicles: Outback
invasion. 17:30 Totally wild.
18:00 Megastructures: Airbus
A380.19:00 Earth investigated:
Spacemen investigated. 20:00
Mad labs. 20:30 Air crash
investigation: Fire on board.
21:30 Warplanes: Air force
to air power. 22:30 History's
conspiracies: Hunt for Hitler.
23:301 didn't know that. 00:00
Megastructures: Airbus A380.
TMF
08:00 Moviefacts. 08:05 Hits
Headlines. 09:00 Moviefacts.
09:05 De videotheek. 10:00
Reaction. 11:00,11:30 Wakker
worden met Valerio. 12:00
10 X Kylie Minogue. 13:00
Moviefacts. 13:05 De video
theek. 14:00 Moviefacts. 14:05
De videotheek. 15:00 Froukje
serveert. 15:30 Interactive
chart. 16:30 10 X Tiësto. 17:30
TMF op weg: Extrema outdoor.
18:00 ClipKennis. 18:30 Kaf of
koren. 19:00 Moviefacts. 19:05
Eeuwige hits. 20:00 Movie
facts. 20:05 Interactive chart.
21:00 Dennis serveert. 21:30
TMF Pure. 22:00 Moviefacts.
22:05 TMF Pure. 23:00 Afgelo
pen week in De Dagrand. 00:00
Moviefacts. 00:05 Nachtdienst.
MTV
08:00 Breakfast club MTV top
10.09:00 Real world/Road
rules: Challenge. 09:30 The
Ashlee Simpson show. 10:00
Degrassi. 10:30 The real world:
Austin. 11:00 Top 11 at 11.
12:00 Brand new. 12:30 Top
5 most wanted. 13:00 Top 25.
15:00 Punk'd. 15:30 Viva La
Bam. 16:00 Taquita Kaui.
16:30 Laguna Beach. 17:00
Room raiders. 17:30 Dismis
sed. 18:00 I'm from Rolling
Stone. 18:30 Real world/Road
rules: Challenge. 19:00 True
life. 20:00 Pimp my ride. 20:25
Crank yankers. 20:50 Human
Giant. 21:15 Scarred. 21:40
Pimp my ride. 22:05 Jamon
jamon. 23:50 Brand new.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Les escapades de Petitrenaud.
09:00 Cöté maison. 09:30
Palaces du monde, les gens des
grands hotels. 10:00 TiVi 5.
10:55 Des chiffres et des let
tres. 11:20 Tout le monde veut
prendre sa place. 12:00TV-
5monde l'info. 12:05 Les coups
de coeurs de Bruno. 12:30 Plus
belle la vie. 13:00 Rumeurs.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
La canne de mon père. 16:05
Onbekend. 16:30 Questions
pour un champion. 17:00 360°
- Geo: Razzia dans la forêt
amazonienne. 18:00 Nieuws.
18:30 Nocturne indien. 20:15
Le 17 juillet 1994 entre 22 et
23H00.20:30 Frans nieuws.
21:00,21:50 Groupe flag.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:40 Des racines et
des ailes.
Eurosport
08:30 Autosport: Rally. 09:00
Snooker. 11:30 Volleybal.
13:00 WATTS Prime. 13:30
Snooker. 16:30 Atletiek.
18:00 Eurogoals. 18:15
WATTS. 18:45 Snooker. 21:00
Vechtsport: Fight club. 23:30
Snooker.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 15:30
Living golf. 16:00 Your world
today. 19:30 Living golf. 20:00
Your world today. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30 World
business today. 22:00 World
news Europe. 22:30 World
sport. 23:00 Business interna
tional. 00:00 CNN today.