Hofkens woedend op Schot m 399, www.skytours.nl Berber van den Berg wil niet naar WK Kezman bezorgt Fenerbah^e supercup Andy Roddick wint toernooi Washington Van Vlerken tweede in triatlon Antwerpen Tweede plaats voor renner Stamsnijder Toernooizege Radwanska Hoek-speler komt niet opdagen voor duel in Maldegem. Egypte en de Rode Zee Sharm el Sheikh Nijlcruise Nuweiba Hurghada Combinatie Rondreis Complete Rondreis Bel: 0900 1552 (18c/m) Grönholm wint rally Finland PZC Maandag 6 augustus 2007 33 CENT - Turnster Berber van den Berg doet in september niet mee aan de WK turnen in Stuttgart. De Nederlandse heeft motivatie problemen. Tahnee Masela haakte een dag eer der ook al af! Zij blesseerde zich tij dens een training in Gent aan de elleboog en is voorlopig uitgescha keld. Ook Vewrona van de Leur is geblesseerd, maar haar deelname aan de WK is niet in gevaar. KEULEN - Fenerbahge heeft gistera vond de Turkse supercup vero verd. De landskampioen was met 2-1 te sterk voor bekerwinnaar Besiktas. Het duel werd in de Duitse stad Keulen gespeeld voor 38.000 toe schouwers. Oud-PSV'er Mateja Kezman beslis te de wedstrijd. In de 84e minuut maakte de Servische spits het win nende doelpunt voor Fenerbah^e. WASHINGTON - De Amerikaanse tennisser Andy Roddick heeft het ATP-toernooi van Washington op zijn naam geschreven. De als eerste geplaatste Amerikaan was gisteren in de finale te sterk voor zijn landgenoot John Isner: 6-47-6 (4). Isner is de nummer 416 van de we reldranglijst. Hij stuntte eerder in het toernooi door de geplaatste spelers Tommy Haas en Gaël Mon- fils uit te schakelen. ANTWERPEN - Yvonne van Vlerken is als tweede geëindigd in de Half Ironman triathlon in Antwerpen. De Nederlandse moest in een in ternationaal sterk deelnemersveld alleen de Australische Rebecca Preston voor zich dulden. Cora Vlot, ook uit Nederland, eindigde als derde. Van Vlerken schreef vorig jaar de wedstrijd in Antwerpen nog op haar naam. BOCHUM - Wielrenner Tom Stam snijder was dicht bij de overwin ning van de Sparkassen Giro in Bo- chum. De Nederlandse coureur van Gerol- steiner ontsnapte uit het peloton maar finishte achter de Belg Andy Cappelle als tweede. De Sparkassen Giro, een wedstrijd met rondjes van 14,6 kilometer, trok 200.000 toeschouwers. STOCKHOLM - De Poolse tennisster Agnieszka Radwanska heeft het toernooi van Stockholm op haar naam geschreven. Radwanska, als tweede geplaatst in de Zweedse hoofdstad, was in de finale veel te sterk voor de Russische Vera Does- jevina: 6-1 6-1. Het betekende de eerste zege in een WTA-toernooi voor de 18-jari- ge Radwanska. door Frits Bakker MALDEGEM - Voor zijn dug-out, na een vriendschappelijk partijtje in Maldegem (1-1) luchtte Wim Hof kens gelijk maar zijn hart. De er gernis droop er zaterdagavond van af bij de trainer van Hoek, omdat John Schot, aangetrokken als ster speler, zonder bericht niet was ko men opdagen in België. „Ik ga hier hard tegen optreden, want dat moeten ze mij niet flikken", zei Hofkens met een grimmige blik. John Schot zou met de auto naar Maldegem komen rijden, maar voor de wedstrijd ging al het ge rucht dat hij niet zou komen. „Ze zeiden dat hij autopech had, maar wij zijn niet gebeld." En die avond bleef Schot ook spoorloos. Het is natuurlijk geen toeval, zo wist ook Hofkens. De onbereken bare Schot heeft al langer de repu tatie van een enfant terrible. Bij Hoek, waar hij dit jaar is aangetrok ken na één jaar Kloetinge, botst hij wel heel snel met zijn nieuwe club. „Hij laat de ploeg en mij in de Ferry Alfons is aan de bal tijdens het duel van Hoek met Maldegem. foto Canule Schelstraete Trainer Wim Hofkens belooft met grimmige blik harde maatre gelen tegen John Schot. Vorige week moest het enfant terrible ook al gecorrigeerd worden. steek", vond Hofkens. „Ik heb hem vorige week ook al eens gecor rigeerd, maar kennelijk is hij hard leers." De straf, zo kondigde de trainer aan, zal niet mild zijn. „Dat wordt een forse boete. Ik had voor van avond mijn tactiek bepaald, die moest ik nu aanpassen, omdat één van mijn belangrijkste spelers weg blijft. Hij kan voor ons een fantas tische voetballer worden hoor, maar dit soort gedrag accepteer ik van niemand." Reizen door Egypte is een geweldige ontmoeting met het unieke en fascinerende verleden van de farao's. Ontmoet Ramses II, bezoek Tut-Anch-Amon. Maak wandelingen door oude en immense ruïnesteden zoals Karnak, bezichtig kleurrijke graftombes in de Vallei der Koningen en imposante tempelcomplexen zoals Abu Simbel. De piramiden en de Sfinx maken een onuitwisbare indruk. Egypte is uniek door haar grootse verleden. De machtige Nijl stroomt traag door onmetelijke zandwoestijnen en laat éen: groen spoor na om te eindigen in de indrukwekkende en vruchtbare Nijldeita, Al docerend op de Nijl in een typische Egyptische felucca, ontdekt men waarom Egypte '..•Cv; wel het "Geschenk van de Nijl" wordt genoemd. - Het warme klimaat aandeRbde'Zae staat het gehele jaar gatantvöoE eert rfeertijke, zonnige strandvakantie. 7,1., De lokale bevolking verwelkomt de reizigers, zonaanbidïfëfs, zakenmensen en natuurlijk de duikers, die beladen mèt hun duikuitrusting van övéhde gehele wereld naar dit bijzondere yakaniieoord kamen. Ontdek nu zelf waarom Egypte een zeer geliefde en bijzondere vakantiebestemming is geworden! 5* Prima Life Rehana Resort ALL INCLUSIVE 8 dgn v.a. 5* cruise over de Nijl ind. excursies VOLPENSION 000 8 dgn v.a. 4* Nuweiba Village Resort ALL INCLUSIVE 8 dgn v.a. 5* Prima Life Makadi Resort ALL INCLUSIVE ylylQ 8 dgn v.a. 4 nachten Sharm el Sheikh, halfpension 3 nachten Cairo ^QQ met ontbijt 8 dgn v.a. 5* Nijlcruise, Luxor, Aswan, Cairo en Rode Zee incl. 1111 excursies 7CIC} 15 dgn v.a. WWj- .International Tours Ti™ Vanaf-prijzen p.p. in 2pk/apt INCLUSIEF toeslagen. Het werpt een smet op de voorbe reiding, die volgens Hofkens tot nu toe meer dan redelijk verloopt. De vijfde wedstrijd, in Maldegem, liep uit op een droge 1-1, zodat de score nu in evenwicht is: twee overwinningen, twee nederlagen en een gelijkspel. Ferry Alfons, de beste man bij Hoek tot nu toe, maakte zaterdag in de 35e minuut gelijk, met een strakke vrije trap in de bovenhoek. Daar ging een briljante actie van Okoro aan vooraf, die drie verdedi gers op de zestienmeterlijn het na kijken gaf „Ik krijg steeds meer zicht op hoe het elftal er straks gaat uitzien", keek Hofkens terug op de eerste weken. De trainer spreekt graag over vier systemen die hij gaat spe len: 4-4-2 en 4-3-3 mét en zonder balbezit. Verdedigend stond het in Malde gem goed met Peter Reijn (latei- De Munnik, die rust kreeg), Björn Langeveld, Giovanni Siereveld en Niels Breijaert. Het wachten is nog op de komst van Eric Atuahene (links) en Maarten van Rosevelt (centraal), die door blessures nog niet kunnen spelen. Ferry Alfons is een zekerheid op het middenveld, Gideon Imagbu- du, de nieuwe aanwinst, omt er woensdag nog bij en voor de Por tugees Preto heeft de trainer een zekere voorliefde, al is hij tactisch nog een ramp voor zijn medespe lers. „Ik verwacht", zei Hofkens, „dat hij de Davids van de hoofd klasse gaat worden." Voorin is Sun day Patrick Okoro bij vlagen een at tractie, alleen zijn de momenten nog te schaars. Hofkens: „Ik moet kiezen tussen Okoro en Ysebaert als diepste spits, maar ze zullen nooit samen spelen." Als Hoek met drie spitsen speelt, is er geen uitgesproken linkerspits. „Okoro zou het ook kunnen." Met twee aanvallers denkt Hofkens aan Okoro als diepste en Schot of Alf ons als schaduwspits. JOHN SCHOT VRAGEN AAN John Schot, voetballer van Hoek, kwam za terdagavond niet opdagen voor de uitwed strijd in Maldegem. De trainer was daarover geenszins te spreken. Naam: John Schot Leeftijd: 23 Woonplaats: Tholen Voetbalclub: Hoek door Frits Bakker Wat is er gebeurd? „Ik heb de motor van mijn auto opgeblazen. Ik had afgesproken met Eric Atuahene om te carpoolen. Toen ik onderweg naar hem was, op de Oesterdam, kwam er ineens rook uit de motor. Ik heb te hard gereden, denk ik." Wat heb je gedaan om dat aan Hoek te laten weten? „Ik heb een sms'je gestuurd naar Atuahene, omdat het nummer van de trainer niet in mijn telefoon staat." De trainer was er woedend over. „Ik heb het inmiddels met hem uitgesproken. Het kost me een boete van een paar honderd euro, heb ik begrepen." Hij zei dat jullie al eerder een aanvaring hebben gehad. „Ik zou niet weten wat hij bedoelt." Heb je het naar je zin bij Hoek? „Ja, het is wennen aan de groep en aan het voetbal. Maar het komt wel goed, denk ik." Het gerucht ging zaterdagavond zelfs, dat jij wel terug wil naar Kloetinge. „Dat weet ik niet. Maar ik ga maandag (vandaag) gewoon trainen. Daar mee is het wat mij betreft afgedaan." HELSINKI - De Fin Marcus Grön holm heeft gisteren voor eigen pu bliek de Rally van Finland gewon nen. In zijn Ford had hij op de fi nish een voorsprong van 24,2 se conden op zijn landgenoot Mikko Hirvonen. De Franse regerend we reldkampioen Sebastien Loeb ein digde in zijn Citroën als derde op 45,7 seconden van Gronholm, die zijn leidende positie in de strijd om de wereldtitel verstevigde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 55