32 Maandag 6 augustus 2007 PZC
UIT
AUTOSPORT
Boedapest. Formule Grote Prijs
van Hongarije. 1. Hamilton (GBr) McLa
ren-Mercedes 306,663 km in
I.35.52,991 (191,898 km/u), 2. Raikkö-
nen (Fin) Ferrari 0,715, 3. Heidfeld (Dui)
BMW Sauber 43,129, 4. Alonso (Spa)
McLaren-Mercedes 44,858, 5. Kubica
(Pol) BMW Sauber)47,616, 6. Schuma
cher (Dui) Toyota 50,669, 7. Rosberg
(Dui) Williams-BMW 59,139, 8. Kovalai-
nen (Fin) Renault 1.08,104,
WK-stand: 1. Hamilton 80 punten, 2. Al
onso 73, 3. Raikkönen 60, 4. Massa 59, 5.
Heidfeld 42.
DUIVENSPORT
Vroegste meldingen Chantilly(13404
jonge duiven): 1. J. Daane (West Sou
burg) 1479 m/m, 2. M. de Lijser (Cad-
zand), 3,6,7. G. de Nooijer (Arnemuiden),
4. Joh. Van Belzen&Zn (Arnemuiden), 5.
T. de Jonge (Oostburg), 8. C. Riemens
(Cadzand), 9. W. Verstraate (Westkapel-
le), 10. F. Slager (Oost Souburg),
II,18,20. C. Schroevers (Arnemuiden),
12. H. Mookhoek&Zn (Breskens), 13. S.
Maas (Zoutelande), 14. M. Buijsse (Oost
burg), 15.J. Marteyn (Oost Souburg), 16.
P. Borremans (Oost Souburg), 17. Janny
Schroevers (Arnemuiden), 19. P. v.d. Lin
den (Noordwelle).
MOTORSPORT
Uitslagen motorcross Vlissingen.
125 cc junioren: 1. Peter de Wit, Melis
sant, KTM, 2. Antoine Paauwe, Yerseke,
Honda, 3. Bart Kuzee, Waarde, Honda.
250 cc junioren: 1. Leon van der Lee,
Ovezande, Yamaha, 2. Gano van Sorge,
Ritthem, Yamaha, 3. Detlev Oreel,
Oost-Souburg, Kawasaki. Veteranen: 1.
Leo Stroo, Oost-Souburg, KTM, 2. Mijkei
van de Goor, Vlissingen, KTM, 3. Andre
Cornet, Veen, Honda. 125 cc senioren:
1. Mark Boot, Burgh Haamstede, Kawasa
ki, 2. Jos van Dal, Diessen, Honda, 3. Jef
frey van Kempen, Oost-Souburg, Yamaha,
4. Jan Peter van de Weele, Brouwersha
ven, Honda, 5. Steve+n Ovaa, Oost-Sou
burg, Suzuki. 6. Freek Filius, Vlake, Hon
da, 7. Joeri van Stee, Yerseke, Honda, 8.
Ard Struik, Melissant, KTM, 250 cc se
nioren: 1Dave de Jonge, Heinkenszand,
KTM, 2. Arno Ruttinger, 's Heerenhoek,
Yamaha, 3. Erik van de Wekken, Zierik-
zee, Honda, 4. Joost Jacobse, Meliskerke,
Suzuki, 5. Robin Janssen, Oost-Souburg.
6. Sander Weug, Borssele, Yamaha, 7.
Thijs Lampio, Vlissingen, Kawasaki,
PAARDENSPORT
Nieuw en Sint Joosland. KNHS kam
pioenschap regio Zeeland. Dressuur
paarden klasse Z2: 1. Jessica Nijpjes,
Hexagon's Replay (Sé-Ros) 70.04%; 2. Jes
sica Nijpjes, Hexagon's Razani, 68.05%; 3.
Chantal Nijpjes, Hexagon;s Unchaned
(Sé-Ros) 66.22%; 4. Mieke Evertse, Tyara
(Oranjezon) 65.36%. Z1: 1. Sandra van
der Bijl, Oxbow (Schouwse R.) 67.50%; 2.
Chantal Nijpjes, U've Got It, 65.00%; 3.
Annerien de Dreu, Nan Dhennessy
(Weelr.) 63.00%; 4. Sander Osse, Kashmir
(Weel.) 62.79%. M2: Miranda Weijer-
mans, Ultano H (Gouwe Reyers) 399; 2.
Wilma Salm, Richenelle (Paardebloem)
363; 3. Gerard van Rooijen, Starlight (Een-
hoornr.) 352. Mi: Lucie Louws, Uquerna
(Gouwe Reyers) 399; 2. Wilma Salm, Vic
toria, 3833. Evelien de Kesel, Voulez
Vous (Haringr.) 380. L2: 1. Evelien de Ke
sel, Argentana, 419; 2. Valesca NastalVer-
di (Sé-Ros) 393; 3. Marël Minderhoud,
Ritchie (Vroonr.) 385. L1:1. Kimberly Cor-
nellisse, Nouvelle Natache (Zwinr.) 403;
2. Magretha Vink, Welt See (Zwinr.) 38;
3. Willemien Koerhuis, Undercover
(Weelr.) 386. B: 1. Roos Mes, Wynona
(Gouwe Reyers) 193; 2. Marylin Moer
dijk, Noah (Paardebloem) 193; 3. Steffi
Meloen, Rambo (Vossenr.) 190. Pony's
klasse Z2 cat. DE: 1. Maxime Osse, Easy
Dancer (Weelr.) 61.44%; 2. Anne Rien de
Dreu, Xantos ((Weelr.) 60.92%. Z1 cat.
DE: 1. Janey Vermunt, Prince Melride
(Hulst) 64.32%; 2. Annemarie Buth, Pot
ter (Schouwse R.) 63.2%. Z ct. C: 1.
Zachary Saelens, Marissa (Haringr.)
56.61%. M2 cat. DE: 1. Jeannine Nieu-
wenhuis, TDN's Rinaldo (Gouwe Reyers)
371; 2. Jahnita Jonkman, Hogewald's Na
than 345. M2 cat. C: 1. Jasmien de
Koeyer, Figaro (Hulst) 371; 2. Neline Goe-
degebure, Jolly Jumper (Paardebloem)
370. M1 cat. DE: 1. Annabel Contant,
Polsbury Pluco (Eenhoornr.) 390; 2. Dylan
de Ridder, Miranda (Kleppertjes) 374.
M1 cat. C: 1. Thiery Vermunt, Winning
star Virtuose (Hulst) 354; 2. Rowena Ver-
kaik, Rambo (Renesse) 339. L2 cat. CDE:
1. Venca Sps, Cigan (Kleppertjes) 212; 2.
Nicky Bijkerk, Chopin (Weelr.) 195. L2
cat. AB: 1. Ines Claes, Carolientje (Ha
ringr.) 199; 2. Lana Eekelschot, Black
Beaut (Schouwse R.) 190. LI cat. DE: 1.
Corne Gidionse, Arenzo (Gouwe Reyers)
187; 2. Jeannine Nieuwenhuis. TDN's Cas-
sanova, 185. L1 cat. C: 1. Naomi van de
Broeke, Quincy (Gouwe Reyers) 176; 2.
Stephanie Hoondert, Lucky (Weelr.) 169.
L1 cat. AB: 1. Mabel Acda, Kismo
(Weelr.) 175; 2. Enya van Gils, Roosje
(Schouwse R.) 174. B cat. DE: 1. Marieke
de Bart, Kroonjuweel BB (Weelr.) 201; 2.
Angelique Verstrate, Black Diamond
(Weelr) 200. B cat. C: 1. Jessica de Jonge,
Radja (Weelr.) 177; 2. Nina Knape, Sarina
(Schouwse R.) 176. B cat. AB: 1. Quinty
van Tatenhove, Ronald (Gouwe Reyers)
uincy (Gouwe Reyers) 0/48. B cat. AB: 1.
Lana Eekelschot, Black Beauty Schouwse
R.) 0/47.
»- SCHAKEN
Vlissingen. HZ-toernooi. Eerste
ronde. Kasimdzhanov (Oez)-De Pooter
1-0, Verbruggen (Bel)-Krasenkow (Pol)
0-1, Tiviakov-Densing (Dui) 1-0, Kerk-
vliet-Stellwagen 0-1, Flores (Arg)-De Hert
1-0, Boulahfa-lkonnikov (Rus) 0-1, Carua-
na (Ita)-Hubregtse 1-0, Rogmans-Peralta
(Arg) 0-1, Romanishin (Oek)-Jansen 1-0,
Van Oers-Appel (Dui) 0-1. Van Drie-Leen-
houts 0-1, Lacrosse (Bel)-Vermeulen 1-0,
Weiten-Schuurman 0-1, Kuipers-De Mees
ter 1-0, Wise-Struk (Pol) 0-1, Tiggel-
man-De Veth 1-0, Jonkheer- Dek 0-1.
Tweede ronde: Stange-Kasimdzhanov
0-1, Krasenkow-Weimann (Dui) 1-0,
Dhar-Barua (Ind)-Tiviakov 0-1, Stellwa-
gen-Soors (Bel) 1-0, Oosterom-Flores
(Arg) 0-1, Ikonnikov-Arp 1-0, Stan-
ge-Caruana 0-1, Peralta-Kalisvaart 1-0, In
't Veld-Romanishin 0-1, Appel (Dui)-Ten
Flikweert/T. Lammens-M. van der
Schelling/I. Agten 4-6 6-3 6-3.Ge-
mengddubbelspel. GD5: S.
Maathuis/E. Brölman-N. de Haas/D. Van-
tricht 6-3 0-6 6-4. GD6: J. d'Haens/J.
Woltmeijer-J. van Lare/A. van Lare 6-3
7-5. Vlissingen. Open Scheldetoer-
nooi. Finales. Mannenenkelspel.
HE3: L. Hoogesteger-R. van Housselt 6-4
7-5. HE4: J. Achterberg-R. Hendrikse 6-2
6-2. HE5: A. Lourens-J. Raamsdonk 6-0
6-1. HE6: R. Jakobsen-E. Schuitema 6-1
6-0. HE6-35+: F. Benjaminsen-R. de Vroe
2-6 6-3 6-1Mannendubbelspel. HD5:
J. Kas/B. Sonke-J. Remijn/S. van der Wal
4-6 6-3 6-4. HD6: W. de Ruiter/H. de
Schepper-J. Albregtse/R. Jakobsen 6-4
6-3. Vrouwendubbelspel. DD4: M.
Snoek/A. Hoogesteger-E. Paashuis/J. Hak
6-2 6-2. DD5: M. Henkes/E. Paashuis-M.
Snoek/R. Lazonder 6-3 6-4. DD6: D. van
Belzen/R. Slagboom-R. Mullié/M. Geel
hoed 6-1 6-2. Gemengddubbelspel.
GD3: A. Hoogesteger/L. Hoogesteger-M.
Henkes/T. Mooring 6-1 6-1. GD4: D.
Boudewijns/M. Kokelaar-N. Baecke/R.
AKRON - Tiger Woods heeft gisteren opnieuw The Invitational op zijn naam geschreven. Het was al de zesde keer
dat de Amerikaanse golfer het toernooi in Akron wist te winnen. foto Amy Sancetta/AP
195; 2. Bibia Koets, Lizzy (Schouwse R.)
190. Springen paarden klasse ZZ: 1.
Chayenne Wiskerke, VDL Oraya Z-Bev.)
0/4/0/36.65; 2. Carolen van de Plasse,
Delta Mossels So Lovely (Z-Bev.)
4/0/0/38.43; 3. Chayenne Wiskerke, VDL
Rocksina, 4/0/4/37.91. Z: 1. Carolein van
de Plasse, Delta Mossels Upgrader,
4/0/68.20; 2. Michelle Evertse, Uzelma
(Weelr.) 4/4/66.36; 3. Christiaan van de
Plasse, Delta Mossels Utach Beah (Z-Bev.)
8/0/66.72. M: 1. Emily Wiskerke, Nirvana
B (Z-Bev.) 0/12/57.67; 2. Ingrid Jacobsen,
Utah Weelr.) 0/17/59.39; 3. Ingrid Jacob
sen, Verona, 4/67.3. L: 1. Jaap Moerland,
Tim (Eendrachtr.) 0/0/33.25; 2. Siebe
Commijs, Knape Hout's Autess (Schouw
se R.) 0/0/38.29; 3. Wilma Stouten, Stou-
ten's Suprise (Weelr.) 0/0/40.85. B: 1.
Chris Boone, Ultravos (Gouwe Reyers)
0/48; 2. Martijn Cerpentier, Delta Mos
sels Davit (Oranjer.) 1/45; 3. Melissa van
Leenen, Wowieta (Schouwse R.) 4/45. Po
ny's klasse ZZ cat. D: 1. Marieke de
Bart, Kroonjuweel BB (Weelr.) 0/0/61.78.
Z cat. D: 1. Niki Evertse, Alabasca
(Weelr.) 0/8/68.95. Z cat. C: 1. Thiery
Vermunt, Winning Star Virtuose (Hulst)
6/0/64.68. M cat. D: 1. Manon Steijn,
Sunday (Weelr.) 0/0/38.74; 2. Jessy Kos
ter, Amigo (SChouwse R) 0/4/42.46. L
cat. CD: 1. Manon Steijn, Fire, 0/0/35.59.
L cat. B: 1. Robin Ubachs, Zemo's Peppie
(Walcheren) 4/90.14. B cat. DE: 1. Tho
mas Verschoor, Jumper Boy (Weelr.)
0/50. B cat. C: 1. Noami van de Broeke,
Hagen 1-0. Porte-Barua (Ind) 0-1, Zo-
mer-Van Haastert 0-1, Leenhouts-Nijs
(Bel) 1-0, Meulblok-D'Costa (Eng) Vi-Vi,
Van Rij-Piceu (Bel) 0-1, Westerweele-Kui-
pers Vi-Vi.
Derde ronde: Kasimdzhanov-De Jong
1-0, Doggers-Krasenkow 0-1, Tivia-
kov-Miedema 1-0, Michiels-Stellwagen
0-1, Flores-Struk 1-0, Muter (Eng)-lkonni-
kov 0-1, Caruana-Van Der Heijden 1-0,
Tiggelman-Peralta 0-1, Romanishin-Dek
1-0, Beeke-Appel 0-1
TENNIS
Terneuzen. Vliegende Hollander-
toernooi. Finales. Mannenenkel
spel. HE3: Dylan Blackman-R. Haverbeke
5-7 7-6 6-4. HE4: Kevin de Rooij-Kenny
de Rooij 6-4 3-6 6-4. HE5: P. Tunissen-D.
de Waal 6-1 7-5. HE6: M. Foks-C. Kayser
4-6 6-3 7-5. Vrouwenenkelspel. DE3: S.
Begijn-S. Oranje 6-1 6-1. DE4: A. van
Dijk-S. Maathuis 6-1 6-3. DE5: J. de
Wit-S. de Schepper 6-1 6-2. DE6: S. Taze-
laar-A. van Loo 7-6 6-2. Mannendubbel
spel. HD4: M. van den Hout/D. de Schep
per-B. Wielakker/Y. Loonstijn 6-2 6-2.
HD5: K. de Rooij/K. de Rooij-E.
Gelderblom/G. van de Wetering 6-3 6-2.
HD6: I. de Smet/R. Teunissen-F. van
Dijk/J. Woltmeijer 6-2 6-2.Vrouwen-
dubbelspel. DD3: K. Kotalla/S. Begijn-T.
van den Dikkenberg/D. Boogaard 6-1
6-1. DD5: T. Lammens/L. Agten-N. de
Haas/R. Fraanje 6-0 2-6 6-4. DD6: K.
Hendrikse 7-5 0-6 6-3. GD5: M. Flipse/M.
Baljeu-S. van Broekhoven/E. van Broekho
ven 2-6 6-3 6-2. GD6: S. Siegers/H. Rie-
mens-M. Verhoef/B. van Sabben 6-4 6-1.
GD6-35+: S. Pongajow/H. de Roover-L.
Izeboud/W. Izeboud 6-2 6-1. Nieuwer-
kerk. De Biet Gruttepikkerstoer-
nooi. Finales. Mannenenkelspel.
HE4: J. de Koster-M. Passchier 6-0 2-6
6-2. Mannendubbelspel. HD4: R. van der
Wel/R. van der Wel-P. Godrie/R. Schim-
melpennink 6-1 6-1. HD5: L.
Weeda/E.Verbraak-G. van Splunder /R.
Schimmelpennink 2-6 6-2 6-4. Vrou
wendubbelspel. DD5: L. Verbraak/A.
Kouwenberg-M. van Splunder/G. van der
Wekke 6-4 7-6. Gemengddubbelspel.
GD4: M. Passchier/I. Saman-H. van
Hartingsveldt/R. van der Wel 6-3 7-6.
GD6: L. in 't Veen/P. Vreeke-A. Struijs//J.
van der Linden 4-6 7-5 6-2.
Cadzand. Haaientandentoernooi.
Finales. Mannenenkelspel. HE4: J.
Knoop-S. Steijaart 6-3 6-1. HE6: M. van
Dam-K. Leenhouwers 6-0 6-0. HE7: R. Ha-
zen-J.P. Baart 6-3 6-3.Biervliet. Open Ha-
ringdubbeltoernooi. Finales. Mannen
dubbelspel. HD5: A. Michielsen/H. West-
veer-C. de Rijk/K. de Rijk 7-5 7-5. HD6:
HD7: L. Hamers/W. Hamers-F. de Bock/T.
Haverbeke 7-5 6-3. HD8: M. van der
Mark/H.Riemens-R. de Haan/J. de Meijer
3-6 6-4 6-3. Vrouwendubbelspel.
DD5: B. de Haan/J. Versluis-M. van
Driel/A. de Mul 5-7 6-1 6-3. DD6: D. van
Leeuwen/P. Zegers-S. Doens/J. van Trier
6-0 6-3. DD7: I. Vervaet/I. Vervaet-N. van
Bezu/P. van Strien 4-6 6-3 6-2. DD8: A.
Driesen/M. Pieters-S. Abbeloos/M. de
Bock 6-4 6-4. Gemengddubbelspel.
GD5: M. van Driel/A. Michielsen-M.
Blaakman/C. de Rijk 4-6 6-3 6-4. GD6:
GD7: GD8: M.J. Huijzers/P. Huijzers-M.
de Bock/B. Willemsen 6-1 6-1.
Kruiningen. Reimerswaalvetera-
nentoernooi 40+. Finales. Mannenen
kelspel. HE5: R. de Klerk-H. Ganseman
6-0 6-1. HE7: J. Hoppenbrouwers-S. Au-
gustinus 7-5 6-4. Mannendubbelspel.
HD6: D. de Kock/K. van den Engel-R.
Scholten/P.Bek 6-2 6-2. HD7:
M.Westdorp/H. van Liere-K. van
Gastel/H. Krombeen 0-6 7-6 7-6. Vrou
wendubbelspel. DD5: J. Ganseman/A.
Eckhardt-E.Ars/H. Clausing 6-4 7-6. DD7:
T. van den Dries/M. Rijk-Y. van Rosevelt/I.
Kok 6-4 7-5. Gemengddubbelspel.
GD5: A.Eckhardt/M. van Tuijl-C.
Dagevos/J. Dagevos 6-4 6-1.
Hulst. Luctor Belting-jeugdtoernooi.
Jongensenkelspel, t/m 12 jaar: G. Don-
ze-P. van Cadsand 7-6 6-0. T/m 14 jaar:
B. Donze-T. van Dorsselaer 6-2 6-1. T/m
16 jaar: A. van Engelenburg-C. Bral 6-0
6-1. Meisjesenkelspel, t/m 12 jaar: M.
Hollestelle-A. Mouthaan 6-2 6-0, N. Jo-
ziasse-E. van de Walle 6-1 6-2. T/m 16
jaar: D. de Koning-C. Stoel 6-3 7-6, D.
Komrij-K.Stevens 6-4 2-6 7-6. Jongens
dubbelspel, t/m 16 jaar: S. van Raay/M.
Versteegen-P.B. Dijkman/N. Dutree 6-1
6-1. Meisjesdubbelspel, t/m 16 jaar: J.
van der Meijden/J. Stofferis-Y.
Claessens/I. de Kerf 6-0 6-1.
VOETBAL
Moskou. Russian Railways Cup. Fi
nale: Real Madrid (Spa)-PSV 1-2. Om
derde plaats: AC Milan (Ita)-Lokomotiv
Moskou (Rus) 3-3.
Amsterdam. Amsterdam Tournam
ent. Ajax - Arsenal 0-1, Lazio Roma (Ita)
- Atletico Madrid (Spa) 1-3. Eindstand:
1. Arsenal 2-9, 2. Atletico Madrid 2-6, 3.
Ajax 2-5, 4. Lazio Roma 2-2.
Rotterdam. Port of Rotterdam Tour
nament Feyenoord (Ned) - Liverpool
(Eng) 1-1, Shanghai Shenhua (Chn) - FC
Porto (Por) 0-3. Eindstand: 1. FC Porto
2-4, 2. Liverpool 2-4, 3. Feyenoord 2-2, 4.
Shanghai Shenhua 2-0.
Heinkenszand. Zeeland Assuranti
ën Toernooi: SV Heinkens-
zand-MOC'17 1-3, RCS-HW'24 1-2,
MOC'17-HW24 1-2, SV Heinkens-
zand-RCS 0-3, HW'24-S.V.Heinkenszand
4-2, RCS-MOC'17 4-2, Eindstand:
1.HVV24 3-9 (8-4), 2. RCS 3-6 (8-4), 3.
MOC'17 3-3 (6-7) 4. SV.Heinkenszand
3-0 (3-10)
Vriendschappelijke wedstrijden:
RBC-Kloetinge 6-1, Jong Zeeland -Jong
Willem II 2-8, Maldegem-Hoek 1-1, GPC
Vlissingen-VCK 2-0, Arnemuiden-BVCB
1-1, Serooskerke-Col Boys 3-3, Nieuw-
dorp-Dauwendaele 2-4, Veere-Kapelle
3-2, De Meeuwen-Fc Lisse(zon) 3-6, Dui-
veland-Mevo 7-0, NOAD'67-DHV 11-1,
Volharding-MZVC 1-6, Renesse-Brouwers-
haven 0-2, Melissant-DFS 2-3, Waar-
de-VES 0-2, WIK'57-Bevelanders 1-1,
Zaamslag-Terneuzen 3-4, Lebbeke-AZVV
0-0, Terneuzense Boys-RCS 1-2, Oost-
burg-Breskens 1-9, Hontenisse-Hoek 2
0-1, Groede-HW'24 2 2-2, Yerseke-Krab-
bendijke 0-1, Rillandia-Kruiningen 2-2,
Clinge-METO 2-5, Steen-Hulsterloo 2-0,
Aardenburg-Walcheren 2-1, IJzendij-
ke-Axel 3-2, Breskens 2-Hoofdplaat 1-4,
Koewacht-Terneuzen 2 3-3.
WIELRENNEN
San Sebastian. Clasica San Sebasti
an, ProTour. 1. Bertagnolli (Ita) 225 km
in 5.12.42, 2. Garate (Spa), 3. Valverde
(Spa) 0.18, 4. Ballan (Ita), 5. Barredo
(Spa), 6. Astarloza (Spa), 7. Sastre (Spa),
8. Landaluze (Spa) 0.28, 9. Florencio
(Spa), 10. Visconti (Ita) 0.37, 13. Gesink,
25. Tankink 1.36, 59. Eltink 5.25, 60.
Moerenhout, 62. Ten Dam.
Burgh-Haamstede. Ronde van
Burgh-Haamstede. 80 km. 1. Johnny
Hoogerland (Yerseke), 2. Gerhard Klijn-
hout ('s-Gravendeel), 3. Peter van Agt-
maal (Huijbergen), 4. Jorrit Walgien (Briel-
le), 5. Wally Buurstede (St. Willebrord), 6.
Kasper Schotte (Rozenburg ZH), 7. Bou-
dewijn de Graaft (Heukelum), 8. Tjeerd
Dudok (Wagenberg), 9. Arno Hartog
(Giessenburg), 10. Tim Aalders (Dord
recht).