Onderscheidingen trouwe volleyballers Glimmende bolides op Tuning Event in Hulst Hitte deert kinderen niet op speeldag OPEN 'DELSCHER* DAGEN aekrnatras cadeau Fietsster raakt gewond bij aanrijding Vrouw in rolstoel beroofd van tas Wielrenner raakt gewond bij val Jury keurt ongeveer 250 auto's op uiterlijk en vermogen van de stereo. ijl II Z PZC Maandag 6 augustus 2007 1 7 r Mes voor een Hastens en ontvang een tot maximaal €1800,- Bogner van Laack Moschino CHEAPANDCHIC Kenzo Burberry MaxMara NIEUWVLIET - Een achttienjarige fietsster uit Assenede is gistermid dag gewond geraakt bij een aanrij ding in Nieuwvliet. Zij reed rond kwart over twee op de Baanstpoldersedijk, ter hoogte van camping Zonneweelde, toen ze geen voorrang kreeg van een achttienjarige automobilist uit Dongen. Een botsing volgde. De vrouw liep vermoedelijk een hersenschudding op. HULST - Een 37-jarige vrouw uit Venray is gisteren in de Overdam- straat in Hulst beroofd van haar tas. De vrouw, die in een rolstoel zit, had haar tas op haar schoot lig gen toen plots vanachter haar een fietser kwam die de handtas uit haar handen griste. Ze moest hem loslaten omdat ze anders met haar rolstoel om zou vallen. De politie is op zoek naar getui gen,, t HULST - Een 58-jarige man is giste rochtend rond kwart over negen gewond geraakt toen hij ten val kwam met zijn wielrenfiets. Hij reed op de Van der Maelstede- weg toen hij een klapband kreeg. Daardoor verloor hij zijn even wicht. Hij is met de ambulance over gebracht naar het ziekenhuis. De verwondingen van de man zijn niet bekend. 4461 AH Goes telefoon 0113 227607 Hastens Mega Store Breda Ettensebaan 17a (naast Kids Factory) Breda Meer informatie: bel 0900 - 225 0 225 I fj i DELSCHER Grote Markt 11-13 door Eugène Verstraeten AARDENBURG - Harry Verstraete (56) en Ronny Wijffels (55) zijn ko ninklijk onderscheiden. De bijbe horende versierselen werden hen zaterdagavond uitgereikt door waarnemend burgemeester Leen Wille van de gemeente Sluis, tij dens de viering van 40-jarig be staan van volleybalclub de Kikkers in Aardenburg. Verstraete en Wijffels kregen hun ridderorde voor hun inzet voor de volleybalvereniging, waarvan ze al sinds de oprichting in 1967 lid zijn. Ze speelden jarenlang in het eerste team en vervulden ook vele jaren bestuursfuncties. Zo was Verstrae te penningmeester en secretaris en Wijffels secretaris en voorzitter. Hij nu nog- steeds scheidsrechter en Verstraete is nog trainer/coach bij de Kikkers. Hij was in 1988 me deoprichter van de avondvierdaag se in Sluis en is nog steeds pen ningmeester. Verstraete en Wijf fels kregen in 1992 al respectieve lijk de zilveren en bronzen legpen ning van de volleybalbond en wer den toen ook erelid. M. Moens werd gisteren na de jubileumfiets tocht ook benoemd tot erelid. Sommige auto's zijn zo veranderd dat ze nauwelijks meer te herkennen zijn als de gewone standaard fabrieksauto die ze ooit waren. foto Camile Schelstraete OOSTBURG - Zaterdag was het er dan eindelijk, het prachtige strand weer waar bijna iedereen op zat te wachten. Iedereen, behalve kinde ren die op een springkussen wil len dollen, een hindernisbaan wil len beklimmen of met een mini- quad willen rijden. De jeugdige bezoekers aan de kin derspeeldag leken het dan ook niet warm te hebben, ondanks de hitte die over de Markt en het Ledel- plein in Oostburg leek te zweven. Ouders zaten uitgeput op de vele terrassen en op schaduwrijke plek jes terwijl hun kroost zich voortref felijk vermaakte. Naar het strand konden liefhebbers van water en zand ook nog na het schminken en het springen op de dertien gra tis attracties. De speelmiddag was om vijf uur afgelopen en pas rond zeven uur was het hoogwater aan de Zeeuws-Vlaamse kust. Dan kon iedereen nog lekker nog even het water in om af te koelen. door Gino van den Broecke HULST - Blinkende lak, spetterende hifisets, compleet verbouwde inte rieurs en tal van glimmende vel gen. Dat was gisteren allemaal te zien op het Hulster industrieter rein aan de Hogeweg. Daar vond voor de vierde keer het Tuning Event Hulst plaats. Waar de organiserende Tuning Club Zeeland vooraf hoopte op vijfhonderd deelnemers, bleef de teller staan op iets meer dan de helft. Het bloedhete zomerweer was hieraan meer dan waarschijn lijk debet. Dat nam niet weg, dat de kwaliteit van de getunede wagens hoog was. Alle gerenommeerde auto merken waren op de parkeerplaats aan de Hogeweg te bewonderen, al moest je soms door al het tu- ningwerk wel enige moeite doen om het merk te herkennen. De één laag bij de grond, de ander helemaal uitgebouwd, de liefheb bers kwamen ruimschoots aan hun trekken. Fotocamera's maak ten overuren en bewonderende blikken waren er meer dan eens te ontdekken, tot genoegen van de deelnemende automobilisten uit heel Nederland en België. Vol trots showden ze hun paradepaardjes aan de langswandelende stroom mensen, die toch met meer dan duizend op het event waren afge komen. Ook de juryleden maakten hun ronde langs alle opgepoetste en 'Ik heb hier behoorlijk wat in geïnvesteerd en dan is het leuk om ook wat te winnen' overduidelijk in de wax gezette bo lides om ze op tal van verschillen de facetten te beoordelen. Zo werd er gelet op decibels van de uitlaat, de decibels van de ste reo-installaties, de velgen, striping, de lak, motor en uiteraard op het totale plaatje. Naast de velen door de organisatie uitgedeelde bekers, deelde ook Stichting Emma nog extra prijzen uit. Deze stichting organiseert in Nederland wedstrijden onder het motto 'geluidskwaliteit in je auto' en beoordeelde de deelnemers in Hulst op inbouw- en geluidskwali teit van hun audio-installaties. Fre- derique Schelstraete won de titel Loudest car of the Day. De installa tie in zijn Honda Civic produceer de 153,7 decibel. De prijs van Best of Show, als mooiste overall deelnemer aan het vierde TCZ Event ging naar Peter Saat uit Huissen nabij Arnhem. Hij heeft zijn Peugeot 206, met een taxatiewaarde van 52.000 eu ro, compleet onder handen geno men. Vol trots en onder luid ap plaus nam hij de beker in ont vangst. „Dit is er weer eentje. Al mijn vrije uren en vakantiedagen gaan eraan op en ik ga heel veel shows af. De afgelopen drie jaar heb ik behoorlijk wat, ook finan cieel, in de wagen geïnvesteerd en dan is het leuk om regelmatig ook prijzen te winnen. Ik heb vanaf april tot nu al zo'n 35 bekers ge wonnen en meestal voor Best of Show. Een mooie bevestiging dat de mensen vinden dat ik een mooie wagen heb, en daar ben ik trots op." Vol nieuwe energie en met veel enthousiasme presenteren wij onze herfst/wintercollectie 2007/2008 tijdens de open 'DELSCHER' dagen van woensdag 8 augustus tot en met zaterdag 11 augustus, (dinsdag 7 augustus gesloten) Onze openingstijden zijn: Dinsdag tot en met vrijdag van 9.30 uur tot 17.30 uur en zaterdag van 9.30 uur tot 17.00 uur Kijk ook op www.delscher.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 49