CA1P CHUGOKU MARINE FAINTS, LTD. Cjfifë\/<=5 ASSISTENT INKOPER JobTrack.nl Teamleider www. al f.evo.nl voor hun vak. 40 I Zaterdag 4 augustus 2007 PZC Kijk ook op Kijk voor meer informatie over werkzaamheden en functie-eisen op onze website: m Wij zijn op zoek naar een www.rocwesterschelde.nl ten behoeve van zorgcentrum Duinoord te Burgh Haamstede. De vacature betreft een dienstverband van gemiddeld 32 uur per week, in eerste instantie voor de duur van een jaar. Jouw plaats in de organisatie De teamleider organiseert en is verantwoordelijk voor de integrale zorg aan de cliënten, onderhoudt contacten met de cliënten en derden en draagt bij aan de ontwikkeling van de zorg- en dienstverlening. Je bent verantwoordelijk voor en geeft leiding aan het zorgteam. Je taken Het accent van de werkzaamheden ligt op het leidinggeven aan medewerkers zorg en welzijn. Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteit en continii'teit. Wij verwachten minimaal kwalificatieniveau 4, bij voorkeur aangevuld met een middelmanagement opleiding gedegen kennis van procedures en regelingen binnen de intramurale zorg ervaring in een soortgelijke functie is een pré goede contactuele en sociale vaardigheden goede kennis van Word en Excel. Wij bieden arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen salariëring volgens FWC functiegroep 50 (min. 1803.60 en max. 2935.45 bruto per maand bij een fulltime dvb). Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland, St. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Eenpakket waarin in- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en jeugdgezondheidszorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisering, uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverlenings sector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensep met een passie Informatie sollicitatie Voor meer informatie kun je op werkdagen contact opnemen me Mariska Tantner, teamleider Duinoord, telefoon 0111 - 65 76 57 of de heer Deceuninck, RVE-manager, telefoon 0111 - 41 33 57. Heb je belangstelling voor deze vacature, richt dan je schriftelijke sollicitatie vóór 10 augustus 2007 aan: Allévo, Afdeling P&O, Postbus 79, 4460 AB Goes, o.v.v. Vacature nummer VAC070051 E-mailen kan ook, ons adres is: PenO@allevo.nl Deze vacature is zowel intern als extern gepubliceerd. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Allévo staat naast, u. Chugoku Paints B.V. is een van de middelgrote verfproducenten van Nederland. Als onderdeel van een wereldwijd opererend concern produceert en distribueert de onderneming een brede reeks aan kwaliteitsproducten voor de scheepvaart en yacht paints markt. Ter versterking van onze afdeling inkoopteam zijn wij op zoek naar een Functie: U krijgt een plaats binnen de afdeling inkoop en bent medeverantwoordelijk voor de uit voering van de dagelijkse inkoopprocessen. U onderhoudt contacten met intercompany bedrijven en externe toeleveranciers. Profiel: Goede beheersing van de Engelse taal Goede beheersing van de Duitse taal is een pre Relevante kennis door ervaring of door opleiding verkregen. Bereidheid tot volgen van aanvullende opleidingen. Aanbod: Wij bieden u een afwisselende baan in een internationale werkomgeving. Daarbij mag u rekenen op een bij uw functie passend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Voldoende mogelijkheden tot verdere ontplooiing van de functie. Inlichtingen: Indien u meer informatie wenst over deze functie dan kunt u contact opnemen met Dhr. W. Burgers, 0167 526100 06 53157048 Hojfandiaplein 14461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 92 00 E-mail PenO@allevo.nl De gemeente Goedereede koestert een aantal van de mooiste plekjes van Nederland. De uitgestrekte stranden van Ouddorp, het prachtige oude centrum van Goedereede, de haven van Stellendam en de mooie natuur van de Kwade Hoek: dit zijn de trekpleisters voor vele tienduizenden recreanten die jaarlijks de gemeente Goedereede bezoeken. 'Meer dan mooi' is een slogan die de gemeente Goedereede niet voor niets hanteert! Naast het behouden van het mooie cultuurhistorisch erfgoed speelt de gemeente Goedereede ook in op nieuwe ontwikkelingen. Ruim 90 betrokken medewerkers zijn bij de gemeente werkzaam om hier hun steentje aan bij te dragen, help je mee? De omgeving en het werk Gemeente Goedereede kent twee sectoren (Publiekzaken en Grond gebiedzaken) en een stafafdeling (Bestuurs- en Management Onder steuning). De sector Publiekzaken bestaat uit de clusters Samenleving, Publieksbalie en het subtropisch zwembad. Als zwemonderwijzer ben je werkzaam voor zwembad 't Zuiderdiep. Het is een modern subtropisch zwembad met een ruime buitenaccommodatie. Je geeft zwemonderwijs aan kinderen en vol wassenen en houdt toezicht tijdens het recreatief zwemmen. Het verzorgen van het (preventief) onderhoud aan de accommodatie, het verzorgen van de waterkwaliteit, het bijhouden van het leerlingvolgsysteem, kassawerk zaamheden en het mede organiseren van activiteiten en evenementen behoren ook tot deze functie. De eisen Wij zoeken een enthousiaste, teamgerichte collega met een dienst verlenende en flexibele instelling. Ben je MBO opgeleid? Beschik je over het diploma zwemonderwijzer KNZB, CIOS met aantekening zwem men of Lesgever ABC? Ben je in het bezit van je BHV en EHBO diploma met reanimatie? Beschik je over goede contactuele eigenschappen en didactische vaardigheden? Dan ben jij de collega die we zoeken! De beloning Bij de Gemeente Goedereede kennen we duidelijke verantwoordelijkheden en een plezierige, open werksfeer. Beloning schaal 6 (max. 2.334,-). Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatiebrief met C.V. voor 1 september 2007 naar het college van burgemeester en wethouders van de Gemeente Goedereede, postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. E-mailen kan ook: sollicitatie@goedereede.nl Behoefte aan meer informatie? Wil je eerst meer informatie over de functie? Neem dan even contact op met de heer W.J. Hansen, bedrijfs leidervan het zwembad, (0187) - 491543 of info@zuiderdiep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. kunt u richten aan: Chugoku Paints B.V. T.a.v.: W. Burgers Postbus 73 4793 ZH Fijnaart of e-mail: w.buraers@chuaoku.nl De gemeente Goedereede zoekt Zwemonderwijzer 0,5 fte (m/v)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 94