een creatief prooieem r.:™., Bram Tankink stapt over naar Rabobank-ploeg Krul door Newcastle Di Luca moet nog even wachten op vonnis Tennisser Robin Haase nadert de top honderd Smith boekt beste seizoensprestatie Renner van Quick Step was in trek bij meerdere teams. 5-.-. Hiddink tot 2010 bondscoach Rusland Arvesen wint etappe in Ronde van Denemarken PZC Zaterdag 4 augustus 2007 43 mende zes maanden voor Falkirk. De Schotse voetbalclub, die uit komt op het hoogste niveau, neemt de negentienjarige Ne derlandse doelman op huurbasis over van Newcastle United. Bij Newcastle was Krul derde doel man. Krul speelt sinds 2005 bij Newcast le, maar deed nog nooit mee in een competitieduel. ROME - Wielrenner Danilo Di Luca moet nog zeker een maand wach ten op het vonnis van het Italiaan se anti-dopingcomité CONI. De Italiaanse coureur, winnaar van de Ronde van Italië, zou betrokken zijn bij de dopingpraktijken van arts Carlo Santuccione. Di Luca zelf ontkent. De Italiaanse justitie heeft begin juli besloten Di Luca niet te vervolgen, maar het CONI is er nog niet uit. WASHINGTON - Robin Haase is er niet in geslaagd de kwartfinales te bereiken van het tennistoernooi van Washington. De Rus Marat Sa- fin, de nummer drie van de plaat singslijst, was in drie sets te sterk voor de Hagenaar: 7-5 6-7 en 7-5. De twintigjarige Haase nadert door zijn zeges in het ATP-toer- nooi van Washington op de En gelsman Bogdanovic en de Frans man Llodra de top honderd. LONDEN - Rutger Smith is gisteren bij de Grand Prix in Londen als derde geëindigd bij het kogelsto ten. De Nederlandse atleet kwam met 21,19 meter tot zijn beste pres tatie van het seizoen. Timothy Beck, Guus Hoogmoed, Maarten Heisen en Caimin Doug las gingen op jacht naar een WK-li- miet op de 4x100 meter. Maar zij werden gediskwalificeerd. DEN HAAG - Wielrenner Bram Tan- kink gaat komend seizoen rijden voor Rabobank. Hij heeft afgelo pen week met de gisteren opge stapte Theo de Rooij overeenstem ming bereikt over een contract voor twee jaar. De Tukker verlaat daarmee na zeven jaar zijn huidige ploeg, het Belgische Quick Step/ Innergetic. De 28-jarige coureur had naar ei- gen zeggen ook goede aanbiedin gen van zijn huidige team en van het Duitse T-Mobile. „Ik heb er lang over nagedacht, ook omdat ik het bij mijn huidige team ontzettend goed naar mijn zin heb. Maar ik vond ook dat het geen excuus mocht zijn om het niet eens ergens anders te probe ren. Het werd tijd om eens een keer frisse lucht op te snuiven." Bijkomend punt was ook dat hij wat te eisen had. „Niet eens zozeer financieel, al wilde Rabobank net iets verder gaan. Maar ik krijg bij Rabobank ook een vrijere rol dan ik nu heb. Voor mij telt ook dat Erik Breukink en Erik Dekker mij er heel erg graag bij wilden heb ben. Ik hoef me bij Rabobank niet meer te bewijzen, kan mijn plek voor bepaalde koersen opeisen." mM mess»»'' """^1.50. u w* "JJS» SS"»"'5 winrfiWW VlSSingen en va" 1.oo«cwa»VBsm|e" l7 september,1 ïtnvfiVtj^EA.. DELTA\ lilt the multi-utility company MOSKOU - Guus Hiddink en de Russische voetbalfederatie zijn het in grote lijnen eens geworden over een contractverlenging tot 2010. De huidige verbintenis loopt eind dit seizoen af Voor technisch ma nager Joop Alberda is geen plaats meer. Hij was een jaar de rechter hand van Hiddink, maar aan die samenwerking is een einde geko men. Alberda kon niet aarden in het Russische topvoetbal. VEJLE - Kurt Asle Arvesen heeft gis teren de derde etappe in de Ronde van Denemarken gewonnen. De Noorse CSC-renner was in de 190 kilometer lange etappe van Aar- hus naar Vejle Lasse Bochmann uit Denemarken in de sprint te snel af Matti Breschel eindigde op acht seconden achterstand als der de. De Deen blijft wel klassements leider. Hij heeft nog twee secon den voorsprong op Arvesen. Feyenoorder Roy Makaay gaat het duel aan met Porto-voetballer Bruno Alves. foto Robert Vos/ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 45