Familieberichten OVERTOOM-GROEN 30 I Zaterdag 4 augustus 2007 PZC zv Het was zijn liefde voor haar om te blijven; het is nu haar liefde voor hem om hem te laten gaan. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, moeten wij afscheid nemen van onze dappere schoonzoon, zwager en oom Arnold Joan Kempees Geboren te Songei Kolak (Indonesië)23 mei 1949 Overleden te Ossendrecht, 2 augustus 2007 Wij wensen Leny, Roy en Nathalie heel veel sterkte om dit verlies te dragen, Foort en Annie Hamelink-Weststrate Jacqueline, Caroline Hans en Lia, Tim Theo(t) Janneke en Lex Correspondentieadres: Kloosterhof 4 4641 JZ Ossendrecht In het vertrouwen dat er in de hemel ook voor hem een woning bereid is, overleed Rien (Marinus Bernhard) Knape 24 oktober 1941 3 augustus 2007 Janny, kinderen en kleinkinderen Scholeksterstraat 16 4332 CA Middelburg De dankdienst is op woensdag 8 augustus om 13.30 uur in "de Morgenster", A. Lauwereijszstraat 6 te Middelburg. Om 15.00 uur wordt Rien begraven op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Rien houdt van witte bloemen (geen chrysanten). Enige en Algehele Kennisgeving "Het is volbracht. Met droefenis berichten wij u dat is overleden, onze zus, schoonzus en tante Elizabeth Spruit levenspartner van Mesu f geboren te Nieuwdorp op 23 oktober 1938 overleden te Vlissingen op 2 augustus 2007 Nieuwdorp: W. de Bruyn-Spruit C.D. de Bruyn 's-Heer Arendskerke: T. Meijaard-Spruit J. Meijaard 's-Heer Arendskerke: J. Meulmeester-Meijaard P. Meulmeester Oldenzaal: J. Oplaat-Mesu J. Oplaat t Neven en nichten Correspondentieadres: Pollesteyn 4 4458 CA 's-Heer Arendskerke Wij bedanken Verpleeghuis "De Vliedberg" appartement 2 en 4, voor de liefdevolle verpleging. Een korte samenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 7 augustus om 13.00 uur in de kleine zaal van "Ammekore" Hertenweg 2 te Nieuwdorp. De teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp in besloten familiekring. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Jacobus Zegers vader van Rinus Zegers, trainer van onze 1 e selectie Wij wensen mevrouw Zegers, Rinus, Anja en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur V.V. Zaamslag ym - -f liét Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze pa, opa, oude opa, broer en zwager Jannis Hennekeij Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. I.D. Hennekeij G.E. Hennekeij-de Zeeuw klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Capelle a/d IJssel, augustus 2007 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, in welke °e overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons vorm dan ook. bij het overladen van mijn lieve vrouw, onze heeft betoon,d na het overlijden van mijn lieve man en onze moeder en oma zorgzame vader Adriana Jacomina Bakker- Goeree Cornelis Adriaan Reijerse Marijke hebben ons diep getroffen, zeggen wij u hartelijk dank. Wij zijn dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft Fam. Bakker ge§even- M. Reijerse-Dalebout Frans en Loes Goes, augustus 2007 Terneuzen, augustus 2007 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overopa Gillis Janse heeft ons heel erg gesteund. Hartelijk dank daarvoor. Namens de familie M. Janse - Pleijte Nieuw- en Sint Joosland, augustus 2007 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Adriaan Kaland Wij danken u daarvoor hartelijk. M. Kaland-Huibregtse Lein en Nelly Noreen, Willem Els en Adrie Arjen, [esse Westkapelle, augustus 2007 Uw blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Jacoba Maria Leijnse hebben veel voor ons betekend. Wij willen u daar hartelijk voor bedanken. Familie Leijnse Zoutelande. augustus 2007 Daan Minderhoud De familie Als je door verdriet wordt neergeslagen, hetwaaromaan niemand kunt vragen, dan is het goed dat er zoveel lieve mensen zijn die aan je denken. Dat voelt fijn. Na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Kees Monteny willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen, telefoontjes en de grote belangstelling op de dag van de uitvaart. Riet Monteny-Roose Mark en Rianne Monteny-de Ridder Dennis, Eline Bianca en André Francke-Monteny Jaimy, Kylian Sint Laurens, augustus 2007 Voor de vele hartverwarmende bewijzen van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame moeder, en lieve oma Regina De Muynck-Blaakman die wij mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Het is voor ons een troost te ondervinden hoeveel mede levende familie en vrienden wij hebben. Kinderen en kleinkinderen Breskens, augustus 2007 Uw blijken van medeleven en belangstelling na het over lijden, alsmede uw aanwezigheid bij de crematie van onze moeder en Oma Neeltje Cornelia Neyt- van Ijk hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk Betsij en Marecel Claeijs - Neyt Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, augustus 2007 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve, zorgzame en altijd meelevende vader en opa Izaak van Sluijs zeggen wij u hartelijk dank. Corrie en Kees van den Broeke-van Sluijs en kinderen Adrie en Jannie van Sluijs-Rosendaal Vlissingen, augustus 2007 Hij zou het vast geweldig hebben gevonden dat zijn dood zovelen roerde. Bedankt voor jullie medeleven na het over lijden van Rinus Tilroe Het heeft onze pijn verzacht. Amsterdam Anna Comel GoesConny Hans Linda Bas Marianne Anita Geert Waltrop (D)Katharina Augustus 2007 Namens de familie willen wij u allen hartelijk danken voor de hulp en blijk van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van In deze moeilijke tijd na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader en opa Jan de Voogd zijn uw woorden, handdruk, kaartjes en telefoontjes een bij zondere steun voor ons geweest. Hartelijk dank daarvoor. J.C. de Voogd-Kodde Leo en Tilly Martijn Mirjam Grijpskerke, augustus 2007 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en oudoma Jakoba de Witte-Minderhoud Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Corrie en Wim Jan en Ina klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, augustus 2007 Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 %ge(and Uitvaart Zorg Ruim 35 jaar ervaring in persoonlijke uitvaartbegeleiding. Zorg - vuldig Hulp - vaardig Respect - vol Anthony Edenlaan 214463 JD Goes Tel. 0113 - 231 577 of 06-512 774 73 www, roeland-uitvaart, ril Wilsbeschikkingen - Verzekeringen - Deposito's

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 122