familieberichten 28 I Zaterdag4 augustus 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076 5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Heden ontvingen wi j het droevige bericht dat Jaap Bonamie is overleden. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Cafe "de Fuik" Bianca en Martin Jansens Lucien en Brigitta v.d. Broecke Jan de Koster Gerard de Poorter en alle vrienden en bekenden van Cafe "de Fuik" Jaap, rust zacht. Lieve Marcel Donderdagochtend bereikte ons het tragisch bericht dat je na een ernstig ongeval was overleden. In die tijd dat je bevriend was met Ricardo en Stephan hebben wij je mogen kennen als een fantastische, spontane en op gewekte, lieve jongen met heel veel passie voor je motorsport. Het was je lust en je leven, ook zoals je erover vertelde. De glinstering in je ogen en de lach op je gezicht vertelden boek delen. Ook als ie bij ons op de zaak aankwam, altijd glunderend van plezier. Daarom betreuren wij het ten zeerste dat we zo snel al afscheid van je moeten nemen. Het valt ons zeer zwaar dat juist die passie je fataal is geworden, woorden en ongeloof schieten hierin tekort. Wij wensen je ouders, zussen, Stephanie, verdere familie en vrienden veel sterkte toe met het dragen van dit onrechtvaardig zwaar verlies. Marcel. Nooit meer. Neen, nooit meer zullen we kunnen genieten van je fijne verhalen, deze vriendschap heeft veel te kort mogen duren Marcel rust zacht. Hans, Suus Ricardo Stephan, Chantal Geen woorden zijn er, Die dit verlies kunnen beschrijven. Alles was zo normaal, Nu is alles anders. Je bent weg, voorgoed. Van boven kijk je neer, En zie je alles, zie je ons. Maar wij zien jou niet meer, nooit meer, We zullen je missen Je Vrienden Daar bij de golven van de schelde Klotsend tegen Vlissings duin en strand Erg verdrietig, maar dankbaar voor al zijn liefde en goede zorgen gedurende zijn leven, hebben wij toch nog on verwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa Anton Hendrikse in de leeftijd van 84 jaar Willy Hendrikse-Catsman Tonnie en Riet Wim en Aline Ineke en Yann Hans en Leny Karin en Sander Lisanne, fesper Ruben en Angela Stephanie en Bennie Veron, Djaila Henri en Daphne Sienna Jordy en Florence Noémi Kirsten en Armando Vlissingen, 2 augustus 2007 Coosje Buskenstraat 132 4381 LH Vlissingen U kunt afscheid nemen van Anton op zondag 5 augustus van 19.00 uur tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom/ Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van hem te nemen op maandag 6 augustus om 15.00 uur in het crema torium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren en samenzijn na afloop van de plechtigheid in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ont vangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij danken het verplegend personeel voorde liefdevolle verzorging tijdens zijn verblijf in woning 13 van het verpleegtehuis Ter Reede. Want Gij zijt mij eene hulp geweest en in de schaduw uwer vleugelen zal ik vroolijk zingen. Psalm 68:8 Oude Berijming Dankbaar voor wat hem gegund is, is in vrede heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze betrokken vader en trotse opa Jacobus Bernardus de Danschutter echtgenoot van A.L. de Danschutter-van de Casteel Axel, 29 maart 1919 Terneuzen, 1 augustus 2007 Drager van: Het Bronzen Kruis Kruis van Verdienste Oorlogsherinneringskruis met twee gespen Axel: A.L. de Danschutter-van de Casteel Bruinisse: Nico de Danschutter Dineke de Danschutter-Steketee Manneke Coen Groningen: Tineke de Danschutter Martinus Stollenga Jarik Correspondentieadres: N.P. de Danschutter Grevelingenstraat 16 4311 GC Bruinisse Op verzoek van de overledene heeft de crematie in kleine kling plaatsgevonden. Wij zijn geschokt door het overlijden na een tragisch ongeval van onze"buurjongen Marcel Francke Wij wensen de familie veel sterkte toe. De buren uit de Schuitvlotstraat: Fam.D.Bergeijk Fam.A.Janse Fam. C.J. Bierens Fam. P.Janse Dhr. A. Boogaard Fam.J.C. Maljaars Fam. A.K. Brasser Fam. A.F.Mous Fam. G. Davidse Mevr. van Oort Mevr.J.J. Geertse Fam. P. de Visser Lieve Marcel Het is voor ons niette bevatten wat hier is gebeurd. Zo plotseling uit het leven weggerukt. Je was niet alleen een zeer gewaardeerde collega, maar óók een goede vriend. We zullen je verschrikkelijk missen. Wij wensen de familie Francke en zijn vriendin Stephanie heel veel sterkte in deze verdrietige tijd Familie Rekkers Victor Geldof Medewerkers en oud-medewerkers van Supermarkt Hof Domburg Diepbedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager Anton Hendrikse A. Andriessen-Catsman N. van Luijk-Catsman G. van de Velde-Catsman Vlissingen, 2 augustus 2007 "Daar bij de golven van de Schelde Klotsend tegen Vlissings duin en strand Daar werd onze voetbalclub geboren En tot flinke mannen saam gebracht.... Verdrietig maar dankbaar voor hetgeen hij voor GPC Vlis singen heeft betekend nemen wij afscheid van onze erevoorzitter Anton Hendrikse Anton was en is GPC Vlissingen en zal altijd GPC Vlissin gen blijven. Wij zullen zijn warme aanwezigheid en zijn vertolking van het clublied missen. Wij wensen Willy, kinderen en (achter) kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden GPC Vlissingen Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oom en oudoom Ko de Danschutter echtgenoot van Adriana Leonie van de Casteel Hij hoorde bij ons gezin. Axel: L.J.A. Dudek-van den Berge K. Dudek Zaamslag: Barbara en John Tristan, Rayna Schoondijke: Leonie en Niek Milan Axel: Ferdi Een ware sportvriend. Met grote verslagenheid en toch zo onverwachts bereikte ons het bericht dat is overleden Jan Geijs Lid, trainer en scheidsrechter van de h.v G.S.C. te Goes en S.V. Orion Heinkenszand Wij, leden en bestuur van de h.v G.S.C. en Orion wensen Nel. de kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel troost, moed en liefde toe. Bestuur en leden Handbalv G.S.C. en S.V. Orion Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Marcel Francke Websitebeheerder van onze vereniging, zoon en broer van de binnen onze vereniging zeer actieve familie Francke. Wij wensen Kees, Tini, Mirjam, Arianneen andere nabestaan den veel sterkte met de verwerking van dit zware verlies. Bestuur en leden van Paardensportvereniging De Gouwe Reijers Serooskerke Met grote verslagenheid lazen we het bericht dat na een ernstig ongeval is overleden onze oud-leerling Marcel Francke Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe met dit zware verlies Leerlingen, oud-leerlingen en personeel ROC Zeeland Cluster ICT en Elektra Vlissingen Anton Hendrikse Onze voorzitter is heengegaan Markante man op de velden De Pinda is niet meer Daar bij de golven van de Schelde In beeld en geluid voor altijd Leeft hij met ons mee Als een Petrus rots Zingend vanaf de cd Bedroefd zijn wij door het overlijden van de oprichter en oud-voorzitter van onze club GPC. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Het zesde, de oude garde, van GPC Gisteren bereikte ons het droevige bericht dat ons lid Anton Hendrikse was overleden. Wij zullen ons Anton herinneren als een persoon die veel heeft betekend voor het Zeeuwse voetbal. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de leden en het bestuur van de VC Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 114