1 Famiisebericilen 24 I Vrijdag 3 augustus 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076 5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Veel om dankbaar voor te zijn. Na een mooi leven van eenvoud en goedheid hebben we af scheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa Pieter Aarnoutse weduwnaar van Adriana Aarnoutse op 85-jarige leeftijd. Oostburg: Annemieke en Bart Debora en Rob Juana Anne Frank Alkmaar: fan Pieter en Hilde Daan Tim Bob Middelburg: Ad en Karin Aag Teun Aardenburg: Peter en Sabine Tom 1 augustus 2007 Busschieterstraat 6 4527 CG Aardenburg De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 6 augustus om 14.00 uur in de St. Baafskerk te Aardenburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de St. Baafskerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een korte maar hevige oneerlijke strijd krijg je nu de rust die je verdient. Veel te vroeg en te snel hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jaap Bonamie echtgenoot van Marie-Louise Temmerman 10 december 1941 tl augustus 2007 Breskens: M.L. Bonamie-Temmerman Breskens: Marion en Henny Pieters-Bonamie Mickey Schoondijke: Anne-Marie en Edwin Faas-Bonamie Rob Demi Tulpenstraat 22 4511 GH Breskens Mijn man, onze pa en opa is opgebaard in het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid om afscheid te nemen zaterdag 4 augustus van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 6 augustus om 10.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aan kondiging als zodanig te beschouwen. Lieve opa Nooit meer samen voetbal kijken Nooit meer samen lachen en grappen maken Nooit meer samen praten over de paarden Rust zacht Rob Mickey Demi Je opa blijft je opa, Zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen, Omdat je van hem houdt. Maar eens dan komt de dag, Dat je hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, Maar in je ogen blinkt een traan. Heel veel liefs van Kleinkinderen: Natasja, Maura, Raimund, Martijn, Ivo, Tristan, Shouna, Joey, Rowan, Thierry en Dahley Achterkleinkinderen: Timo en Sem jjjjf ""W Van der Hooft Uitvaartzorg TzW-W7"' Prunusstraat 25, 4431 DC. 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaaraorg. nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517 Bedankt opa Aarnoutse Voor alle mooie herinneringen. Debora, Juana, Tom Aardenburg, 1 augustus 2007 Met verdriet willen wij kennis geven van het overlijden van onze lieve zwager en oom. Pieter Aarnoutse We zullen je missen in onze familiekring. Heerlen Corrie Hoefman - Aarnoutse Freek Hoefman Edmonton (C) Adrie Aarnoutse t Tannie Aarnoutse - van Dixhoom Nort Moor (D) ]an Aarnoutse t Jannie Aarnoutse - van Ham Middelburg Rie Janse - Aarnoutse Gerard Janse Vlissingen Francien de Nooijer - Aarnoutse Jaap de Nooijer Vlissingen Nel van Noppen - Aarnoutse Henk van Noppen t Neven en nichten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met het verlies van jullie pa en opa. Door een noodlottig ongeval hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager, oom en vriend Marcel Francke Oostburg f Brugge 1 april 1984 2 augustus 2007 Grijpskerke: KeesenTini Francke-Dekker Serooskerke: Mirjam en Benito Bostelaar-Francke Justin, Lotte Grijpskerke: Arianne Francke Stefan Frambach Middelburg: Stephanie Bostelaar Schuitvlotstraat 8 4364 AD Grijpskerke Marcel is thuis. Eenieder die afscheid van hem wil nemen is welkom 's middags van 1 3.30 tot 16.00 uur. Wij willen samen afscheid nemen in een dienst die zal plaatsvinden op maandag 6 augustus om 1 3.00 uur in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat7 te Grijpskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Grijpskerke om 14.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Lieve Mars Geen toekomst meer samen, hoe moet dat nou verder? ik mis je zo erg ik hou zo ontzettend veel van je meer dan ik je ooit heb kunnen zeggen Dikke zoen, Steef Je allergrootste passie is je fataal geworden. wa Met diepe verslagenheid is van ons heengegaan de liefde van onze dochter de vriend van onze kinderen in de bloei van zijn leven ineens weggerukt we kunnen dit niet bevatten in onze gedachten voor altijd. Hans en Ellen Bostelaar Benito en Mirjam Bostelaar Justin Lotte Mariëlle Bostelaar en Aernout Rijken Stephanie Bostelaar Troost Ik zoek troost voor onze dochter ik zoek troost voor zijn vader en moeder en zussen ik zoek troost voor allen die hem dierbaar waren zijn passie motor rijden zijn één en al het was zijn laatste rit moge God genadig zijn voor allen SB Diepverslagen zijn wij door het totaal onverwachte overlijden van mijn lieve kleinzoon en onze neef Marcel Francke Maatje Francke-Jobse Wim Francke (in herinnering! Peter- Carolien Lia - Jacob Marja - Peter Hans - Serge Wilma- Eddie Pim- Miranda Erik- Carin Leo - Rianne Nico- Anja André Neven en nichten Grijpskerke, augustus 2007 Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht, dat door een ernstig ongeval is overleden onze neef Marcel Francke We bidden om kracht en troost voor Kees en Tini en hun gezin met dit grote verlies. MeliskerkeLenyenJovan Sluijs Middelburg Floor en Ina Dekker Biggekerke Kees en Joke Dekker FijnaartWim Dekker Meliskerke Corrieen Evertjanse Lou en Willy Dekker Tinus en Betty Dekker Janny en Piet Dingemanse Bruinisse Catrien en Ad Oomens MeliskerkeNell Dekker Kapelle Riet Wisse-Dekker Meliskerke Sannie en Andre Stroo Grijpskerke: Pieten Katinka Dekker Neven en nichten 2 Augustus 2007 Als een zo dierbaar persoon zo onverwachts uit het leven wordt weggerukt dan laat het diepe wonden na. Woorden van troost schieten onder deze omstandigheden tekort. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Marcel Francke Marcel was per 1 mei bij ons in dienst in de functie van system engineer. Het bericht van zijn overlijden heeft ons diep ge troffen. Wij willen onze oprechte deelneming betuigen aan zijn ouders, vrienden en andere familieleden en bekenden. Namens management en collega's van SKF Asset Management Services Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat na een ernstig ongeval is overleden Marcel Francke Wij wensen Kees, Tini en de kinderen veel sterkte toe met dit zware verlies. Personeel Installatiebedrijf Francke Sjaaken Carina Aarten Wenneke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 26