ff fff Familieberichten Martin Zuijdweg Martin Zuijdweg Martin Zuijdweg Martin Zuijdweg Martin Zuijdweg de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Verleende vergunningen Aanvragen bouwvergunning of sloopvergunning 32 I Donderdag 2 augustus 2007 PZC Nooit je horen lachen Nooit je zien vallen Nooit je horen huilen Nooit je helpen opstaan Nooit je horen praten Nooit je naar school brengen Nooit je lekker verwennen Nooit je... Nooit, nooit, nooit Twaalf uur was het verschil Het is niet wat je horen wilt In een flits was alles verloren Want jij was nog niet geboren Tim Anthonius Daniël Slaap zacht kleine vent. We vinden het o, zo jammer dat we je niet hebben gekend maar we zullen je nooit vergeten. Daan en Monique Vermin-Fassaert Anne, Evy Lange Kerkstraat 16 4461 JH Goes 31 juli 2007 We zullen Tim zaterdag in besloten kring begraven. Geschokt zijn we door het plotselinge overlijden van Wij zullen onze goede vriend missen. Corry, de kinderen en familie wensen we veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Frank Eijlander Krijn van Sparrentak Wij zijn.zeer geschokt door het plotselinge overlijden van onze dierbare vriend Adieu Martin, Bas en Maria Paul Marly sous Issy, Frankrijk Wij zijn geschokt door het bericht van het plotseling over lijden van Wij wensen Esther en familie veel sterkte toe. Margriet Eefje Femke Eline Ketie Christa Vol ongeloof namen wij kennis van het plotselinge over lijden van onze buurman Wij wensen Corry en de kinderen heel veel sterkte. Fam. J.J. van der Weele DA beauté Fassaert is zaterdag gesloten. Lieve Tim We hadden je zo graag verwelkomd in ons clubje Opa en Oma Vermin Johan en Jet Cor en Inge Betty en André Tom en Adrienne Ben en Rinske Neefjes en nichtjes Het is ons maar geleend, de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van onze oud-collega Martin was vele jaren een zeer gewaardeerd docent op het St. Willibrordcollege. Namens alle geledingen van het Ostrea Lyceum drs. J.A. Brand rector ■f ,f y/.,- Lieve Tim Waarom is jou dit overkomen Het is je niet gegeven, Al was het maar voor even Zo groot, maar ook zo klein Om dit te horen doet ons pijn Je gaat nu naar het verre Daarboven bij de sterren We zullen je missen We wensen Monique en Daan, Anne en Evy heel veel sterkte toe. Goes: Opa en Oma Fassaert Cuijk (St. Agatha): Theo en Renata Fassaert Anouk, Cas 2-8-2006 2-8-2007 In memoriam Frans We missen je zo. Een jaar van verdriet en smart, voor altijd in ons hart. We denken aan de mooie dingen, want schoon zijn de herinneringen. Tina kinderen en kleinkinderen Lieve Tim We hadden je zo grr ag leren kennen... José Ellen Angelique Karen Romy Erika Anneke Nelleke Patty Gerda Ellen Sandra Jozalinda uitvaartverzorging Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl be gemeente - orsele Burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele maken bekend dat de volgende vergunningen zijn verleend. Bekendmakingsdatum aan aanvrager: 5 juli 2007 vernieuwen dak van de woning Landingsweg 2, Baarland uitbreiden recreatiewoning Landingsweg 86, Baarland slopen asbest van diverse daken Zuidweg 35, 's-Heer Abtskerke veranderen fundering met bijkomende werken Nieuwkamerseweg 3, Heinkenszand plaatsen overkapping Stelleptas 30, Heinkenszand plaatsen stacaravan Stelleplas 196, Heinkenszand plaatsen berging Westsingel 74, Borssele bouwen 2 relaisgebouwen Europaweg Oost te Nieuwdorp bouwen relaisgebouw aan de Postweg te Lewedorp 11 juli 2007 bouwen schuur Slotstraat 48, Baarland bouwen woning met garage Dorpsstraat 171, Heinkenszand wijzigen raamkozijn Slaakweg 11Heinkenszand 18 juli 2007 bouwen bedrijfsverzamelgebouw Rangeerstraat 12,12A, 12B, 12C, 12D, 12E, 's-Gravenpoider bouwen bedrijfsverzamelgebouw Rangeerstraat 10,10A,10B,10C,10D,10E en Rangeerstraat 25 t/m 39 (oneven) te 's-Gravenpolder vernieuwen dak van de loods Diaconielaan 1Nisse plaatsen stacaravan Stelleplas 92, Heinkenszand plaatsen stacaravan Stelleplas 61, Heinkenszand plaatsen stacaravan Stelleplas 139, Heinkenszand bouwen woning met garage Klaverstraat 4, Lewedorp bouwen woning met garage Klaverstraat 6, Lewedorp uitbreiden 380 kV-station Wilhelminahofweg 1Borssele 25 juli 2007 bouwen tuinkamer Zangvogelstraat 18, Heinkenszand uitbreiden bedrijfspand, fase 2, Werrilaan 8, 's-Heerenhoek uitbreiden bedrijfsruimte Quistenburg 21Borssele bouwen dienstgebouw op emplacement Sloe Liechtensteinweg 1, Nieuwdorp Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum waarop de vergunning aan de aanvrager is bekendgemaakt tegen het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele. In het bezwaarschrift kan de indiener het college verzoeken in te stemmen met rechtstreeks beroep bij de administratieve .rechter Het college beslist zo spoedig mogelijk op dit verzoek. Voor alle duidelijkheid wordt erop gewezen dat de datum waarop de vergunning aan de aanvrager bekend is gemaakt, bepalend is voor de termijn van zes weken en niet de verschijningsdatum van de Borselse Bode. Meer informatie over het indienen van een bezwaarschrift vindt u in de gemeentegids van 2007 (pagina 28 en 29) en op www.borsele.nl onder E-loket, bezwaarschrift indienen. 2 augustus 2007 gemeente 'orsele Burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele maken bekend dat de volgende aanvragen om bouwvergunning of sloopvergunning zijn ontvangen: plaatsen oefenkooi aan de Vemovenhoekstraat ongenummerd te Nisse uitbreiden woning Schoolstraat 41's-Gravenpolder bouwen bedrijfspand aan de Rangeerstraat ongenummerd te 's-Gravenpolder bouwen vleesvarkensstal Kerkepolderweg 7, Baarland uitbreiden woning Kraaijertsedijk 1Ovezande plaatsen stacaravan Stelleplas 139, Heinkenszand bouwen onderstation op het emplacement Sloe aan de Frankrijkweg ongenummerd te Nieuwdorp slopen dak van de schuur Striepseweg 6, Baarland vernieuwen dak van de schuur Striepseweg 6, Baarland bouwen appartementengebouw en 2 woningen aan de Vinningestraat te Hoedekenskerke bouwen serre en wijzigen garagedeurkozijn Ganzerikstraat 14, 's-Gravenpolder uitbreiden bedrijfspand Schouwersweg 5, Heinkenszand slopen winkelpand 's-Gravenstraat 25, 's-Gravenpolder bouwen bedrijfspand aan de Schouwersweg ongenummerd te Heinkenszand uitbreiden woning en bouwen garage Stoofweg 14, Nieuwdorp uitbreiden loods Oude Noordweg 2, Ovezande slopen achtergevel en vloer van de schuur, een hondenkennel en een nissehut Coudorp 41 te Nieuwdorp bespuiten van de jeugdsoos met graffrty Egelantierstraat 11, 's-Gravenpolder aanvraag monumentenvergunning voor het restaureren van de schuur Zuidweg 35, 's-Heer Abtskerke uitbreiden bezoekerscentrum Nieuwkamerseweg 3, Heinkenszand bouwen schuur Jurjaneweg 27,-Borssele plaatsen 2 dakkapellen Platteweg 5, Driewegen bouwen schuurtje Molenpad ongenummerd te Borssele bouwen woning Groenewegje 5, Kwadendamrne bouwen woning Hoefbladstraat 34, Heinkenszand vernieuwen berging Langeviele 6, Ellewoutsdijk uitbreiden woning Langeweg 82, 's-Gravenpolder slopen woning Vijfzoodijk 3, Ellewoutsdijk De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen een aanvraag om bouwvergunning of sloopvergunning kan geen bezwaarschrift worden ingediend. Bezwaar is pas mogelijk nadat op de aanvraag een beslissing is genomen. 2 augustus 2007 Je bent zo prachtig .IJ 2L

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 98