Walchers elftal verzuimt te scoren Kerkhove naar finale in Gdynia Hendrikse loopt titel in enkelspel Vlissingen mis 44 I Donderdag 2 augustus 2007 PZC W Feel the difference Tennister uit Zierikzee met jeugdteam verder in voorronde Fed Cup. Selectie verliest op het "veld van Domburg met 0-3 van Jong Sparta. innovatie pit veelzijdig grip ruimte milieu luxe comfort veiligheid keuze Tijdelijk met super voordelig Summer Edition-pakket. FordKa Standaard: ABS Airbag voor bestuurder Stuurbekrachtiging Vanaf 7.995,- of 99,- Summer Edition-pakket: Airco Easy Sound System 6000 radio/CD-speler Elektrisch bedienbare portierramen Centrale portiervergrendeling Bumpers in carrosseriekleur In hoogte verstëlbare bestuurdersstoel Normale prijs 2500,- Nu 995,- Kenmerken linancleringsaanbleding Ka:prijs 7.995.-, aanbetaling 3.045.- kredietsom 4.950; slottermijn: 3.268,75. Kredietsom (ectieve rente op jaarl asls Looptijd mnd Maandb drag Totale kosten van het krediet 4950,00 8.4% 25 99.0 5.644.75 GOES - Tennisster Lesley Kerkhove heeft zich met het Nederlands team geplaatst voor de finale van de voorronde van de Fed Cup voor speelsters tot 16 jaar. In het Poolse Gdynia werd in de halve finale het als eerste geplaats te Kroatië met 2-1 verslagen. Kerk hove verloor haar wedstrijd met 6-2 6-4 van Indire Akiki. De ande re singlepartij en het dubbelspel le verden wel winst op voor Neder land. Oranje won eerder al met 2-0 van Frankrijk. De dubbelpartij werd toen in verband met het slechte weer niet gespeeld. De opponent in de finale in Gdy nia is Polen of Wit-Rusland. Ne derland is door de winst op Kroa tië verzekerd van deelname aan de Helvetie Cup. Dit toernooi wordt van 5 tot en met 7 augustus gehou den in het Zwitserse Leysin. Het geldt als het Europese kwalifica tie-evenement voor de Junior Fed Cup, het hoogst haalbare voor ten nissters in teamverband. Roeme nië won vorig jaar de Helvetie Cup ten koste van Rusland. door Sven Bakker VLISSINGEN - Ruben Hendrikse is er bij het Schuitema Open Schelde- toernooi niet in geslaagd de vierde categorie van het mannenenkel- spel te winnen. De thuisspeler verloor met twee keer 6-2 van de als eerste geplaats te Jens Achterberg. Hendrikse had eerder in de week al met 6-3 6-1 van Ronald van der Male van tennisclub DOS gewon nen. Achterberg moet het nog wel opnemen tegen Van der Male, maar dat moet geen problemen op leveren voor de speler uit Ensche de. In de vijfde categorie van het ge- mengddubbelspel was er wel suc ces voor de organiserende vereni ging De Schelde. Monique Flipse en Marcel Baljeu plaatsten zich voor de halve finales. Met 6-3 en 6-2 lieten Flipse en Baljeu hun te genstanders Lydia Wisse en Stan ley van der Wal kansloos. In de vierde categorie bij de vrou wen waren Kim Houmes en Ria van der Meijden niet opgewassen tegen het duo Eveliene Paashuis/ lolien Hak. De uit Domburg afkomstige Hou mes en de Middelburgse Van der Meijden verloren met 1-6 4-6 van Paashuis en Hak, die eerder ook al beter waren dan de Vlissingsen Eva Hartog en Stephanie van der Eijk. In de zesde categorie bij de man nen werd Floor Benjaminsen uitge schakeld. De als eerste geplaatste Benjamin sen moest in de tiebreak van de derde set zijn meerdere erkennen in zijn clubgenoot bij DOS, Eric Siegers. Het werd 3-6 6-4 en 7-6 voor Siegers. Goes, Auto Adria B.V., 0113 - 22 04 4t). Oostburg, Van dé Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Terneuzen, Van Putten Zn. B.V., 0115 - 61 38 57. Vlissingen, Autobedrijf Joosse, 0118 - 41 94 20. Zierikzee, Auto Adria Zierikzee B.V., 0111 -41 72 16. door Barry van der Hooft DOMBURG - Het Walchers elftal ver zuimde gisteravond te scoren te gen Jong Sparta. In Domburg kreeg de formatie van de trainers Karl Vergouwen en Ruud Pen- nings een aantal aardige mogelijk heden, maar de Walcherse voetbal lers slaagden er niet in het net te vinden. De Rotterdamse tegenstan der kreeg dat wel drie keer voor el- 4caar: 0-3. Ondanks de nederlaag was Karl Vergouwen tevreden over het spel van zijn ploeg. „We hebben niet onverdienstelijk gespeeld", zei de oefenmeester. „Je kon goed zien dat Jong Sparta ook al drie weken Het Walchers elftal speelt best een aardige wedstrijd tegen Jong Sparta, maar moet wel een ne derlaag slikken. De Rotterdamse formatie wint met 0-3. Peter de Jong (midden) en Geert Bosschaart (rechts) proberen een schot van een Sparta-speler te blokken. foto Ruben Oreel in voorbereiding is. Conditioneel zag het er goed uit, maar je zag bij die ploeg ook vaker automatismen terugkomen." Dat was ook niet zo vreemd, om dat het Walchers elftal slechts een aantal keren per seizoen bij elkaar komt voor een oefenwedstrijd. Nu kregen Vergouwen en Pennings ook nog met wat afmeldingen te maken. Drie spelers werden daar om overgeheveld van Walcheren onder 23 jaar: Davy van Geersdae- le, Harold Vermeulen en Guus Toornstra. Het Walchers elftal be gon wel sterk en kreeg in de begin fase de beste kansen om op voor sprong te komen. Dennis de Nooijer mikte naast en een inzet van Joey van der Zweep belandde op de lat. Het Walchers elftal claimde ook nog tevergeefs een strafschop, in een fase waarin het tempo behoorlijk hoog lag. Tien minuten voor rust leidde een inschattingsfout van Domburg- doelman Jacco Leijdekkers de eer ste goal van Jong Sparta in. Vijf mi nuten later moest hij vanaf de strafschopstip de tweede tegentref fer incasseren. Na rust kreeg het Walchers elftal nog een aardige mogelijkheid via middenvelder Geert Bosschaart, maar zijn schot vanaf de rand van het strafschopgebied leverde geen treffer op. De bezoekers wisten nog wel een keer het doel te vin den, waardoor de eindstand op 0-3 werd bepaald. Michael van den Berg scoorde twee keer voor Jong Sparta, Ferlino Jardin nam de derde goal voor zijn rekening.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46