Ajax perst het eigen toernooi ternauwernood in propvolle agenda Ajax laat middenvelder Maduro niet vertrekken uit Amsterdam ai C3 CITROËN C4 IMAGE C5 VANAF '421 Donderdag 2 augustus 2007 PZC Bij Amsterdammers staat alles in teken van de Champions League. Zeilende broers Veldman in voorste groep tijdens WK Laser Radial Betis Sevilla krijgt nul op rekest bij poging speler over te nemen. m Vraag uw dealer naar de aantrekkelijke leaseaanbiedingen. CITROËN door Dick Sintenie AMSTERDAM - De internationale voetbalkalender is vol. Zó vol dat er nauwelijks ruimte is om extra cachet te geven aan een vriend schappelijk toernooi als het Am sterdam Tournament. Weliswaar wil Ajax vandaag en za terdag voor eigen publiek zijn ge zicht laten zien, maar het gaat geen gekke dingen doen. Daarmee bedoelde trainer Henk ten Cate tij dens de persconferentie van het toernooi dat hij geen halffitte voet ballers over de kling zal jagen. Want bij Ajax heeft iedereen in de agenda een grote kring gezet om de datum 14 augustus. Dan speelt de club de eerste van twee duels in de voorronde van de Cham pions League. En het bereiken van het hoofdtoernooi van het Europe se toernooi is één van de voor naamste doelen van dit seizoen. Ajax is niet van plan om alles op alles te zetten om het eigen toer nooi te winnen. Van veel groter belang zijn voorrondeduels in de Champions League. „Als we in de voorronde falen, is het seizoen al voor een groot deel verpest", vindt Wesley Sneijder, die zijn keuze nog een jaar bij Ajax te blijven beloond hoopt te krij gen in de vorm van een langdurig en succesvol avontuur in Europa. Sneijder en technisch directeur Martin van Geel benadrukken dat het goed is dat Ajax in de aanloop naar 14 augustus een paar serieuze wedstrijden op het eigen toernooi speelt tegen Atletico Madrid en Ar senal. Bovendien is er volgende week het duel met PSV om de Jo- han Cruijff-Schaal. Ten Cate onderschrijft het belang van serieuze tegenstand, maar hij had graag gezien dat Ajax wat rui mer in zijn spelers zou zitten. „Het is vervelend dat je niet kunt werken met de mensen die je wilt hebben. Hopelijk verschijnt er snel witte rook boven de Arena." Ten Cate wil er na het vertrek van Ryan Babel een spits bij hebben, maar de onderhandelingen tussen Ajax en FC Groningen over Luis Suarez liepen spaak op door trans fersom. Suarez spant een arbitrage zaak aan bij de KNVB (de zaak dient maandag in Zeist), maar vol gens Ten Cate wil Ajax daar niet op wachten. „Er zijn gesprekken gaande met andere kandidaten." door Roeland van Vliet GOES - De Middelburgse zeilers Er- win en Stephan Veldman hebben zich gisteren geplaatst voor de gold fleet tijdens het WK Laser Radial in Scheveningen. Na de vierde dag van het zeilevene- ment werd een schifting gemaakt tussen de 120 deelnemers. De bes te zestig mogen vanaf vandaag nog meedoen om de prijzen, de ande re zestig kunnen in de silver fleet nog wat ervaring opdoen op een groot toernooi. „Wij hebben nu ons eerste doel behaald", zei Step han Veldman gisteravond. Hij staat voorlopig 52e. Hij vaart re delijk constant, met een 28e, een 32e, een 27e en een 29e plaats. „Ik «hoop de komende twee dagen nog wat te kunnen stijgen in het klasse ment." Zijn jongere broer Erwin kan mogelijk nog mee gaan doen voor de prijzen. Hij staat na gisteren dertiende, nadat hij in de vier ra ces een tweede, een vijfde, een veertigste en een tiende plek bezet te. „Maar straks mag hij zijn slecht ste resultaat wegstrepen", legde Stephan uit. „Wij hopen er een beetje op dat hij in de topvijf uit komt." Het wereldkampioenschap duurt nog tot morgen. Op de eerste vier wedstrijddagen was het niet moge lijk meer dan één race te varen. De verwachting is dat de komende twee dagen steeds twee races op het programma staan. door Jop van Kempen AMSTERDAM - Ajax wil Hedwiges Maduro voor de club behouden. Betis Sevilla toonde deze zomer belangstelling voor de middenvel der, maar hij mocht niet uit Am sterdam vertrekken. Maduro heeft tijdens het trainings kamp in De Lutte een gesprek ge voerd met Henk ten Cate, waarin de trainer vertelde dat hij ook ko mend seizoen graag over hem be schikt. De speler zelf wil ook het liefst bij Ajax blijven. „Uit het gesprek bleek dat voor mij komend sei zoen voldoende perspectief is", al dus Maduro. Nadat Maduro na een matig sei zoen bij Ajax in juni met Jong Oranje Europees kampioen was ge worden, toonde Betis Sevilla, vorig seizoen nummer zestien van de Primera Division, belangstelling. Hoewel Maduro nü niet weg mag, Het contract van Hedwiges Madu ro bij Ajax is nog niet opengebro ken, maar toch mag de speler niet meer vertrekken. Betis Sevil la heeft zich deze zomer gemeld. valt nog te bezien of hij een nieuw contract krijgt. De huidige verbin tenis van de 22-jarige speler uit Al- mere loopt in 2008 af Volgens de ongeschreven wetten van de voetbaleconomie zou Ajax hem een nieuw contract moeten aanbieden, zodat de club nog een transfersom voor Maduro kan op strijken indien hij aan het einde van het volgend seizoen naar een andere club gaat. De afgelopen maanden heeft de technische leiding van Ajax echter te weinig vertrouwen getoond in de capaciteiten van Maduro, om hem een langdurig contract voor te leggen. Totaal voordeel tot Totaal voordeel tot Totaal voordeel tot I JJS T/B/t31 AUGUSTUS image-uitrusting o.a.: Airconditioning Hadio/CD-speler Mistlampen Centrale deurvergrendeling met a.b. U rijdt al een C2 vanaf 11.090 Image-uitrusting o.a.: Airconditioning Radio/CD-speler Mistlampen Zijairbags U rijdt al een C3 vanaf 12.090 Image-uitrusting o.a.: Automatische airconditioning Radio/CD-speler Parkeersensoren achter Regensensor U rijdt al een C4 vanaf €17.090 Image-uitrusting o.a.: Automatische airconditioning Radio/CD-spelei' Bluetooth® handsfree sèfti Parkeprsehsbren voor err acntér U rijdt ai een €5vanaf €23.240 Vanafprijzenziininci. BTvVenBPMennaafuekvandekouing.excl verwijderingsbijdrayti en kosïen rijklaar maken. Citroen C2 Image vanaf 13.49b. C3 Image vanaf 14.695. C4 Image vanaf €21 290. C5 Image v3naf€2/.8bü Het totale voordeel op deze modellen komt tol stand door hes voordes' op de uitrusting van de gelimiteerde speciale serie én een extra korting op voorraadmodellen. Gemiddeld brandstofverbruik 4.3-10.0 (t op 10.0 - 23.3) CO., emissie 113 738 gr/km Prijs- en specincatiewij2igingen voorbehouden.-AUs aanbiedingen en pi ijzen zijn geldig t/m 31 augustus 2007 bij de aan de actie deelnemende Citroen-verkooppunten. Uiterste registratiedatum 31 oktober 2007. Fleetklanten zijn uitgesloten van deze aanbiedingen. Afgebeelde modellen kunnen afwijken van de standaarduitvoering. Vraag uw dealer naar de actsevoorwaarden Bei 0800-CITROEN (0800-2487636) voor een proefrit of informatie, of kijk op www.citroen nl. Citroen prefereert Total >3B Vanatprijs is iacl. BTW «a 8P*£ axel. varwidgimfisbiplrags <w kosten rijklaar maken. Ueseprijs v.a, 4SS p/mnd, excl, STVf, Foil Opetati 20.000 km/jr. fiemittflW brandstofverbruik $.7-8,9(1 ep 1U-- 17.5} commissi# 150-211 gi/km. Prijs- en spacificaliewijziginsen voarb staodBBrfBihroering, Vraag uwrfeatcr naar dnoctigvoojvvaatrien. Bel 08Ö0-C1TRDEN (0800-24870361 vaat gen proehit ol infattnafia. gf kijk of Hf-; ""S-r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44