Cm Familieberichten OVERTOOM-GROEN 30 I Donderdag 2 augustus 2007 PZC wa Tot ons verdriet overleed, na een lange slopende ziekte, onze lieve schoonzuster, tante en oud-tante Johanna Barbara Meeuwse-Sorqedraqer - Annie - echtgenote van P. J. Meeuwse in de leeftijd van 69 jaar. Middelburg: C.P. Clement-Meeuwse A. Clement Neven en nichten 1 augustus 2007 Veersesingel 80, 4332 TC Middelburg Met vleugels aan mijn voeten en vlinders op elke hand ga ik de morgenstond begroeten en de nevels op het land. Annie Bij zonsopkomst is, na een dappere strijd, overleden mijn unieke en geweldige vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en zus Johanna Barbara Meeuwse-Sorgedrager - Annie - 12-3-1938 Vlissingen t 1-8-2007 Wij zijn erg verdrietig door de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de vele fijne herinneringen. Middelburg: PietMeeuwse Amsterdam: Karina en Fransjoris, Dima Middelburg: Susanne Vlissingen: Jetze Sorgedrager Kastanjelaan 9,4334 CD Middelburg Wij willen samen met u afscheid nemen van Annie op zaterdag 4 augustus om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte. Annie hield veel van bloemen. Je leefde tot het uiterste mens ben je, onherroepelijk een onvergetelijk mens Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens zijn leven mochten ontvangen geven wij kennis dat op 70 jarige leeftijd is overleden Willem Frans Maas Magda Maas-lmanse Fransen Ingrid Maas Jan en Erica Hogenbirk-Maas Merijn, Manon Peter en Yvonne Maas Simone, Natasja, Matthijs Ruud en Donna Maas Astia, Stephanie en Wouter, Jimmy 4384 LL Vlissingen, 30 juli 2007 Schubertlaan 13 Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 3 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De herdenkingsdienst zal worden gehouden maandag 6 augustus om 11.15 uur in voornoemd uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Zijn strijd voor rechtvaardigheid was zijn leven. Op 30 juli 2007 is overleden onze zeer geliefde broer, zwager en oom Willem Frans Maas Adrie en Nel Maas Pieteren Elisabeth Maas Jac en Cora Maas Leny en Leo Leeuwesteijn Neven en nichten Vlissingen, 30 juli 2007 Diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden hebben wij, nu is overleden A.J.A. Ros levenspartner van onze jongste zus Uit aller naam: fam. Oostdijk Van het concert des levens heeft niemand een program Na een slopende ziekte is heengegaan mijn lieve zorgzame levenspartner, onze vriend en opa Alexander Jacob Arie Ros (A)Lex eerder weduwnaar van E.M. Brasser levenspartner van F. van Dalen-Oostdijk 4 Vlissingen, 15-3-1931 t Goes, 31 -7-2007 Drager eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Goes: F. van Dalen-Oostdijk Oudelande: Conny en Dick Boterhoek Deborah Michael Goes: Marjon en Maikel de Kok Anne Jochem Erasmusflat 1 4461 C| Goes (A)Lex is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op donderdag 2 augustus van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 3 augustus om 14.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematie plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met goede herinneringen nemen wij afscheid van mijn broer, zwager en oom Lex Ros Vlissingen: Ans en Henk de Visser-Ros Barendrecht: Erik en Riet de Visser-Bakker en kinderen In verzorgingstehuis "Rozenoord" afdeling Kolfweide in Sluis, is op de leeftijd van 84 jaar, na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der zieken overleden, onze moeder en oma Suzanna Louisa Provoost-Neyssen (Suus) *07-04-1923 130-07-2007 gehuwd geweest met Peet Provoost (overleden op 19-12-1970) en daarna levenspartner van jan Lansen (overleden op 28-07-1995) Naaiden: Augie Provoost Jeannette Provoost-de Krijger Amsterdam: XanderProvoost Marije van den Berg Amsterdam: Wendy Provoost Een bijzonder woord van dank gaat uit naar de mede- werk(st)ers van afdeling "de Kolfweide" van verzorgings tehuis "Rozenoord" voor de liefdevolle verzorging in haar laatste levensjaren. 30 juli 2007 CorrespondentieadresRijksweg 5,1411 GD Naarden De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 4 augustus 2007 om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw ter Hemelopneming te IJzendijke. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. In de loop van zaterdag zal moeder gecremeerd worden in het crematorium te Terneuzen: deze crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Persoonlijk afscheid van Suus nemen is mogelijk in het mortuarium van het Antonius-Ziekenhuis te Oostburg vrijdag 3 augustus om 19.00 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een langdurige ziekte is tot onze droefheid overleden onze zwager Alex Ros A. Spuij-Brasser L. Brasser J. Achterberg T. Brasser M. Brasser-Plasse M. Brasser R. Arendshorst-Brasser A. Arendshorst C. van de Horst-Brasser Heden ontvingen wij het droevige bericht dat Lex Ros levenspartner van Fransien van Dalen, onze schoonzus is overleden. Wij wensen Sien en kinderen veel sterkte toe. Cor en Sjaan t Koos Jaap en Lenie Huib en Angelika Kees en Evina Harry en Sjeanet en kinderen De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Erg verdrietig, maar dankbaar voor al haar liefde en goede zorgen gedurende haar leven, hebben we afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en onze zus Johanna Jannetje Stoutjesdijk-de Looff echtgenote van Marinus Stoutjesdijk in de leeftijd van 79 jaar. M. Stoutjesdijk Johan en Corrie Kees enTonny Eline Yorick Sjaak en Anja Lenny Roan Rinus en Corrie de Looff Jo en Marie de Looff West Havenstraat 31 4486 AC Colijnsplaat, 31 juli 2007 Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het "Stiltecentrum van Monuta", Dokter Maasstraat 4a te Colijnsplaat waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 3 augustus van 19.00 uur tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehou den worden zaterdag 4 augustus om 11.00 uur in de Protes tantse kerk aan de Havelaarstraat te Colijnsplaat. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren in voornoemd "Stiltecentrum". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvan gen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Gelieve bij voorkeur rode bloemen. Na een langdurige ziekte is van ons heengegaan onze lieve zuster en schoonzuster Jo Stoutjesdijk-de Looff Familie Stoutjesdijk heel veel sterkte gewenst van: M.J. de Looff C. de Looff-Meulmeester J.I. de Looff M-de Looff-Lambrechtse Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32