Niet waar. Familieberichten rJS nensenlinq.nl Martin Zuijdweg l Een bekende overleden? Zoek, Vind. teken het condoleanceregister Martin Zuijdweg Er is veel verwarring over wat mensen met diabetes (suikerziekte) wel en niet mogen eten. Daarom heeft het Diabetes Fonds laten onderzoeken welke voeding goed is voor mensen met diabetes. Dat heeft geleid tot een nieuwe voedingsrichtlijn. Het voedingsadvies daarin verschilt nauwelijks van de algemene adviezen over gezonde voeding. Dus suiker en bijvoorbeeld chocola mogen best, maar met mate. Mensen met diabetes kunnen gewoon gezond eten. En dat kan buitengewoon lekker zijn. Wilt u daarover meer weten? Ga naar www.diabetesfonds.nl en vraag de (gratis) voedingsbrochure aan. U ontvangt dan ook nog drie heerlijke recepten uit het kookboek Gezond eten met diabetes. w^mmm Meer weten is de enige oplossing 26 Woensdag 1 augustus 2007 PZC Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame man, vader en opa Jacobus Zegers echtgenoot van Catharina Francoise de Blaeij in de leeftijd van 89 jaar, C.F, Zegers-de Blaeij Rinus en Anja Zegers-Machielsen Ralph en Elleke Chantal en Martijn Joan 31 juli 2007 Verzorgingshuis "DeMolenhof", kamer 317 Molenstraat 3 4543 CN Zaamslag De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zaterdag 4 augustus om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Vrijdag 3 augustus is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van "De Molenhof". Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Molenhof" voor alle goede zorgen. The End Diep verslagen zijn wij door het totaal onverwachte over lijden van mijn man, onze papa en opa 25juni 1939 - 31 juli 2007 Goes: Corry Zuijdweg - van Stee Leiden: Esther Goes: Judith Kortgene: Dorette, Hans Friederike, Olivier, Marius Goes: Niels De Tol 5 4462 AZ Goes Wie wil, kan afscheid nemen van Martin op vrijdag 3 au gustus van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Het samenzijn voorafgaande aan de begrafenis zal zijn op zaterdag 4 augustus om 11.15 uur in de Mariakerk, Dorpsplein 49 te Nisse. Daarna gaan we Martin begraven op de algemene begraafplaats te Nisse. Na de begrafenis is er gelegenheid in de Mariakerk uw medeleven te betuigen. Martin houdt van roze rozen Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio Onze broer, zwager en oom is zeer plotseling overleden. Deze markante persoonlijkheid zal door ons node gemist worden. Broer, schoonzussen en zwagers, neven en nichten Goes, 31 juli 2007 sd Dankbetuiging Waar je ook bent Ik zou het niet weten Niet in afstand of tijd te meten Maar ik heb je bij me, diep in mij Daarom ben je zo dichtbij. Toon Hermans De overstelpende blijken van medeleven - zowel in woord als geschrift - na het overlijden van Béatrix Elizabeth Martina Maria Herman-Fremouw Trix hebben ons diep getroffen en zijn een steun om nu zonder haar ons leven weer zin proberen te geven. Uit naam van onze familie wil ik u daarvoor hartelijk dank zeggen. I.J. Herman Sluis, augustus 2007 Na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Adriana Rentier-Kristalijn hebben velen hun blijk van medeleven en deelneming betoond. Wij willen u hiervoor langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. P. Rentier Gerrit Rentier ICarina Rentier-de Waal Louise, Christophe, Isabella Marco Rentier Vera Lynne Stroup-Rentier Joe, Jake, MyaGrace, Ethan Zierikzee, augustus 2007 •'v- ■d r. ït'i'V :W:-" W C m OPENBARE VERKOOP Op donderdag 2 augustus 2007 om 14.00 uur wordt t.l.v. C. op de Beek openbaar verkocht een personenauto, merk BMW, type 745i met Italiaans kenteken (bouwjaar 2001). De verkoop vindt plaats op het parkeerterrein van Auto Ventura/Zwartepoorte aan de Amundsenweg 33 te Goes. Bezichtiging vanaf 13.45 uur. Verkoop vindt plaats bij opbod. Voor informatie: Gerechtsdeurwaarderskantoor West-Brabant, Postbus 24, 4760 AA Zevenbergen; tel:0168-329780. diabetes fonds hS*ÉÉÊÊÈÊ Diabetes Fonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66