r familieberichten wtmMi 24 I Woensdag 1 augustus 2007 PZC zv Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Blij ontvingen we uit Gods hand een zoon Marinus Jappe Jappe Tonny en Joaane Janse-van Liere Prelaatweg 72,3463 NJ Aagtekerke Veelte vroeg!! Voor ons toch nog onverwachts, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde en gewaardeerde schoonzuster en tante Wilma Hamelink-van Drie We wensen Adriaan en naaste familie sterkte toe om dit verlies te verwerken. Hoek: P.A. Hamelink H. Hamelink-Lantsheer (in herinnering) Terneuzen: J.J. Rouw-Hamelink A. Rouw Terneuzen: J.J. Hamelink Fr. Gaelens neven en nichten Wij zijn opgeschrikt door het overlijden van Wilma Hamelink echtgenote van onze vrijwilliger en sinds kort oud-medewerker We hebben meegeleefd met Wilma en Adriaan in deze ongelijke strijd gedurende afgelopen periode. Wij wensen Adriaan en verdere familie alle sterkte toe. Namens Zorggroep Ter Weel, locatie Gasthuis André Lokerse, manager zorg en welzijn Pim Hurkens, algemeen directeur Schepen komen, schepen gaan. Op meerdere plaatsen heb jij de haven aangedaan. Een indruk achterlaten, een lach en een traan. Welnu was het schijnbaar tijd om naar een ander plaatsje te gaan. Navigerend op de sterren kijk ook maar even achter de Maan. Zeker weten zal ergens voor jou wel een poortje open staan. Niet getreurd, wij krijgen allen deze beurt, je zal ons dan met open armen begroeten, zoals je altijd hebt gedaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goed heid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is moedig en op zijn eigen tijd van ons heengegaan, mijn lieve man, onze trotse pa en opa Arie van den Heuvel echtgenoot van Pleuntje Besemer Nieuwerkerk a/d IJssel 16 mei 1929 t Terneuzen 31 juli 2007 Door Frankrijk geëerd met de Médaille D 'Honneur du Travail. Terneuzen: P. van den Heuvel Biervliet: Harmen ).A. van den Heuvel Roxanne Terneuzen: Jan A.H. van den Heuvel Emmy van den Heuvel-van Damme Rob en Marjolein Bart en Femke Terneuzen: Arie H.J. van den Heuvel Sandra van den Heuvel-Liplijn Marieke Sophieke Terneuzen: Liliane Riemens-van den Heuvel Ad Riemens Manon Tom Eva Burg. Geillstraat 28 4531 EC Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 3 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Roosevelt- laan 6, Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden zaterdag 4 augustus om 14.00 uur in cremato rium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Elke dag een stukje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder watje torsen moet. Doch al gaande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven, rusten bij de bron, van waar lang geleden ook de weg begon. Bedroefd, maar dankbaar omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Arron Josephus Rijk weduwnaar van Refina Melanie Rijckaert in de leeftijd van 93 jaar. Breskens: Marie en Roger van Pamelen-Rijk Hoek: Rosiet en Carlie Reubens-Rijk Heerle: Dennis en Saskia Femke, Evy, Nina Wij zijn dankbaar voor de zeer goede en liefdevolle zorgen, die hij in woonzorgcentrum Coensdike heeft mogen ontvangen. 30 juli 2007, Gaaiperswei 19, Aardenburg Correspondentieadressen: Schoener 4 Kreeksingel 6 4511JS Breskens 4542 BP Hoek Vader is opgebaard in het mortuarium van het ZorgSaam Ziekenhuis Lokatie Antonius te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 2 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst. voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden op vrijdag 3 augustus om 14.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren Diepbedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Koos le Roy in de leeftijd van 80 jaar J. van de Kop-le Roy E J. le Roy-Daane neven en nichten Vlissingen, 30 juli 2007 Correspondentieadres: Parkoverwater 7 4335 B] Middelburg Koos is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van haar op vrijdag 3 augustus van 13.00 uur tot 13.30 uur waarna om 13.45 uur de afscheidsdienst gehouden zal worden. Aansluitend begeleiden wij haar naar de Noorderbegraaf plaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen waar de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop ontmoeten wij u graag voor een informeel samen zijn in bovenstaand uitvaartcentrum. Wij willen het personeel van de Weije\>liet, woning 23 bedanken voor de liefdevolle verzorging. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlan gend naar het einde, voorzien van het Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan mijn goede man, onze vader, schoonvader en opa Franciscus Johannes Versteeg echtgenoot van Elizabeth Johanna Theresia van Beers 30 november 1919 f29 juli 2007 E. J.T Versteeg-van Beers Luci Toddy, Arenda Marti en Anders Sanne en Paul, Joris, Lieke, Digna, Jelle Astrid en Joost Cirelle en Frank, Dion Remi en Anky Jordy, Robin Gouwestraat 15 4388 RA Oost-Souburg Mijn man is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 3 augus tus om 9.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats op het R.K. gedeelte van de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen waar om 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Geen bezoek aan huis Verslagen vernamen wij het bericht van het overlijden van André van de Woestijne Onze bijeenkomsten zullen nooit meer hetzelfde zijn. Een leegte blijft achter. Zijn ondersteuning zal node gemist worden. Wij verliezen in hem een bijzonder medewerker. Blijvend zullen we terug denken aan zijn toewijding en humor. André was een echt familiemens. Wij wensen Suus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Het Bestuur van de Zeeuwse Stichting voor Moderne Vakopleidingen Algemene Stichting voor Beroepsonderwijs e.a. Voortgezet Onderwijs Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepao 20,4463 A] Goes (0113) 227525 Ook voor bemiddeling en advies bij t aanschaf van een gedenkteken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50