wêêèêèèéë Op zoek naar de ZEUMERHIT ^!ifm Zeeuws, Turks of Duits? t M mê Woensdag 1 augustus 2007 Ook Duitse kinderen kunnen best aardig inburge ren in Zeeland. Dat bewijst deze foto van Cor van Doeselaar uit Turkeye bij Waterlandkerkje. Het is wel een beetje kneuterig deze foto, maar voor een keertje moet het kunnen. Van Doeselaar schrijft: „Deze kindertjes zijn onze Duitse buur- kindertjes, Karla en Richard Gircke, hun ouders zijn Udo en Vera Gircke uit Keulen." Hij krijgt een PZC T-shirt opgestuurd. Wilt u daar ook voor in aanmerking komen, stuur dan uw zomerfoto's naar zomer@pzc.nl. Als de foto in de krant komt is het T-shirt voor u. De oude folkliefhebbers hebben dinsdag gezegevierd. Bob Dylan kreeg de meeste stemmen als zeu- merhit van de dag met zijn klassie ker 'Blowin in the wind'. Vandaag kunt u weer stemmen op drie nieuwe nominaties, bijvoor beeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het populairste num mer wordt om 17.15 gedraaid op Om roep Zeeland (87.9 FM). Het is ook mogelijk om met een sms-je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. U kunt de nominaties tussen 9.00 en 12.00 op Omroep Zeeland beluis teren. ww.omroepzeeland.nl Naam: Eric Quicken (40) uit Roer- mond Nomineert: 'Papa Ckico' Van: Tony Espositö Reden: „Een jaar of twintig geleden ging ik voor de eerste keer zonder mijn ouders op stap, met vrienden op vakantie in België. Vier dagen flink eten en vooral flink drinken. Op dat moment was dit dé zomer hit. Tegenwoordig boeien die zomer liedjes me allemaal niet zo, maar dit nummer draai ik nog regelmatig." Naam: Lianne Minderhoud (35) uit Serooskerke (W) Nomineert: 'Buenas Noches Mi Amor' Van: Dalida Reden: „Hiermee sluit Mart Smeets zijn programma over de Tour de France af. Zelf ben ik ook een paar keer Wezen kijken naar de renners in Frankrijk. Ik heb bijvoorbeeld Zoetemelk nog voorbij zien komen. Hij reed voorop, op de klim. Ja, des tijds reden de Nederlanders nog goed." Naam: Ton Slappendel (62) uit Krim pen aan de Lek Nomineert: 'Peter' Van: Sweet Sixteen Reden: „ik was twaalf jaar oud, met de jeugdclub op vakantie en op zoek naar een meisje. In een snack bar op de boulevard van Harderwijk stond een jukebox en koos ik 'Peter'. De meisjes zagen ons niet staan en in dit nummer zag Peter de meisjes niet staan. Liefdesver driet kan erg zijn op die leeftijd."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 31