Zoek, Vind... fllensen nq.nl Familieberichten 26 I Dinsdag 31 juli 2007 PZC Bij u ben ik veilig, U behoedt mij in de nood en omringt mij met gejuich van bevrijding. Uit: Psalm 32 Op zondag 29 juli 2007 is overleden onze moeder Maria Helena de Jonge-van den Ende sinds 12 februari 1995 weduwe van Marinus Frangois de Jonge Miep 5 oktober 1923 Middelburg 29 juli 2007 Hansweert: Jan de Jonge Den Haag: Frans de Jonge en Margriet Martyn Middelburg: Jaap de Jonge Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis 't Gasthuis voor de liefdevolle zorg en aandacht. Correspondentieadres: Adriaen Lauwereyszstraat 4 4335 EE Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 3 augustus a.s. van 1 3.30 tot 13.55 uur in rouwcentrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal aldaar om 14.00 uur de dienst van Woord en Gebed worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de algeme ne begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in eerdergenoemd rouwcentrum. Ik zal u onderwijzen, en u leren van den weg die gij gaan zult; Ik zal raad geven, Mijn oog zal op u zijn. Psalm 32 vers 8 Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat na een zeer zorgzaam leven van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Johannes Jacobus Koalsie Maasland, - t Heinkenszand, 14 februari 1917 27 juli 2007 Drager van het Verzetsherdenkingskruis. Oudelande: J. Koalsie-de Dreu Vlaardingen: Coena Koalsie Kees Korpershoek Carima en Patrick Vlaardingen: Elly Barendregt-Koalsie Jan Barendregt Jetske en Wijnand, Sepke Sietse en Saskia Hugo Kostenhoekstraat 7,4436 RX Oudelande Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dindag 31 juli van 19.30 tot 20.30 uur in mortuarium 'Stengehof', Pastoor Fransestraat te Ovezande. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 1 augustus om 10.00 uur in de 'Maartenskerk' te Baarland. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in 'De Kleine Toren van Baarland', waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben omstreeks 14.45 uur op de Algemene Be graafplaats, Hofsingel 1 te Maasland. Daarna zal er nogmaals gelegenheid zijn tot condoleren in Zalencentrum 't Trefpunt. Kerkplein 11aldaar. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud is overleden mijn zwager en onze oom Abraham Luitwieler Grijpskerke, 24 januari 1920 t Domburg, 29 juli 2007 C. Luitwieler-Ludikhuize Neven en nichten Zorgcentrum "Simnia" Correspondentieadres: R.H. Luitwieler Schelpweg 22 4357 BP Domburg De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 2 augustus om 11.00 uur op de begraafplaats te Oost- kapelle. Daarna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Hotel "De Moerbei" aan de Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. Heel bijzonder, heel gewoon, heel gewoon bijzonder Lieve pa, Boven alles was je een uniek mens, Een dierbare vader waar we trots op zijn, Eenvoudig, zeer zorgzaam, en gastvrij, Wij houden van je, Bedankt voor wie je was, je zult voor altijd in onze harten zijn. Gina-Freda-Astrid Zó verdrietig, maar ook berustend omdat nog meer lijden hem verder bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader en moedige opa Alfret Junus Malawauw Geboren: Bui Khi Fat (Afat) Bangka, 12 november 1935 t Middelburg, 29 juli 2007 Zijn steeds meer afnemende gezondheid legde hem de laat ste jaren vele beperkingen op, maar toch wist hij te genieten van alle kleine en fijne momenten die hem gegeven werden. Van bijzondere betekenis was de hereniging met zijn fami lie te Bangka. Onze dank gaat uit naar Dr. C.J.E.M. Albers, Nora Hoomick-Siwabessy, Winie, Tonny, Marlies, Rietje en zo vele anderen die hem liefdevol hebben verzorgd en hebben bijgestaan in deze laatste periode van zijn leven. "Ooms en tantes" van Tabadila bedankt voor de vriendschap die jullie met pa deelden. Gina Steven van Willigenburg Freda Gijs Groenier Martijn, Jelle Astrid Theo van der Hooft Thomas Leerdam Bangka (Indonesië) Uit aller naam familie J.P. Malawauw Uit aller naam familie N.H. Bui Pa is thuis. Wilt u afscheid van hem nemen dan bent u wel kom op woensdag 1 augustus van 20.00 tot 22.00 uur aan de Rijnstraat 14 te Middelburg. Op vrijdag 3 augustus begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats waar wij hem om 12.00 uur aan de aarde toever trouwen op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Voorafgaand aan de begrafenis wordt een uitvaartdienst gehouden in de Molukse kerk Geredja Indjili Maluku te Middelburg. De dienst vangt aan om 09.30 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in woonzorgcentrum Tabadila, Rijnstraat 20 te Middelburg. Verdriet Het is onzichtbaar, toch is er veel Het is niet tastbaar, toch is het reëel Het is gewichtloos, maar soms heel zwaar Toch is het te dragen, als je het draagt met elkaar Diepbedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze Cor Cornelia Paulina Maria Theune Vlissingen, 2 juni 1931 t Vlissingen, 29 juli 2007 An Theune Theo en Marijke Theune-Nieuweboer Nel Theune (Zr. Marie Adriënne) Riet en Frans de Smit-Theune Jaap en Annie Theune-van Egeraat Jo en Jopie Theune-van der Borgt Rinus en Riny Theune-van Eekelen Johan en Jopie Theune-van 't Westende Ad en Tonnie Theune-Vermoolen Lucia t en Pieter van Dongen-Theune, John Agnes en Jan Schrier-Theune Neven en nichten Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 226 4381 WN Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Cor te nemen op woens dag, 1 augustus van 19.00 uur tot 20.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen De uitvaartdienst zal gehouden worden op donderdag 2 augustus om 10.30 uur in de Onze Lieve Vrouwe kerk, Singel 106 te Vlissingen waarna de plechtigheid vooraf gaande aan de crematie om 12.00 uur zal plaatsvinden in de aula van crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten wij u graag voor een informeel samen zijn in voornoemd uitvaartcentrum. Wij zijn de medewerkers van woning I van verpleeghuis Ter Reede dankbaar voor hun goede zorgen. Meer dan een vriend oom André is er niet meer. Wim en Era Petra* Lennie, Joeri en Robbin Sanne en Johan Janneke en Rudi Oostkapelle, 30 juli 2007 Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van André van de Woestijne Tot aan zijn ziekte actief lid van onze tennisvereniging. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. LTC de Sprink, Oostkapelle Jjj. 31-7-1997 31-7-2007 Raymond I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a sun in somebody else's sky, but why Why, why can't it be, why can't it be mine Voor altijd in een kamertje in mijn hart Wilma Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Mevrouw A. Bult: Mijn schoonmoeder is ongeneeslijk ziek en zij heeft geen uitvaartverzekering. Omdat we geen enkel idee hadden wie we zouden moeten bellen als mijn schoonmoeder komt te overlijden hebben we contact gezocht met de Uitvaart Informatie Hulplijn. Zij heb ben deze vraag voorgelegd aan één van hun partici panten, 0800-sterfgeval. Daarna heeft de SCU weer met ons contact gezocht om ons verder te informeren. Dankzij hun informatie weten we nu precies waar we terecht kunnen. Wilt u ook weten wat het antwoord is op deze vraag, kijk dan NU op onze website SCU.NU. Voor al uw vragen rondom een overlijden bel gratis: De Uitvaart Informatie Hulplijn op 0800 - 44 44 OOO. Stichting Centrum voor uitvaartinformatie NATf^/ Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenfen, Gedenktekens, Urnen. Onfwerp en realisafie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 62