'amilieberichten 24 I Dinsdag 31 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www. pzcadverterenn I Uomsluit mij, van achteren van voren, U legt uw hand op mij. Psalm 139 vers 5 Wij zijn dankbaar dat wij Oma de Bruijne zo lang in ons midden mochten hebben. Elly en Frans Matty Bettina en Herman Petra en Joop Corina Martine en Jaap Bert en Wieke Sjakko en Elna Erik en Willeke Maarten en Annemiek Rudolf in memoriam Jos en Anneke Anita en Cornelis Corien en Roelf Achterkleinkinderen Er zijn geen woorden voor een zieke die je lief is. Van wie je weet zij redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen, woorden schieten tekort. Je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde, Dat na zoveel moedig strijden kwam, Omdat het niet alleen haar leven, Maar ook haar lijden overnam. Bedroefd maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons in haar leven en ziekte omringde, geven wij kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en onvergetelijke oma Saky Neeltje Jacoba Gabriëlse-Louwerse 10 september 1940 29 juli 2007 Middelburg: Levien Gabriëlse Saky 's-Heer Hendrikskinderen: Suzan Batus-Gabriëlse Fred Batus Megan Scoober 4336 EC Middelburg Rentmeesterlaan 7 Er is gelegenheid van Nel afscheid te nemen op donderdag 2 augustus 2007 van 19.00 tot 19.45 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 3 augustus om 11.00 uur in genoemd uitvaartcentrum waar na de dienst gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Nel hield erg veel van bloemen. Verdrietig zijn wij dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve zus en tante Nel Gabriëlse-Louwerse Arnemuiden: Korrie Brasser-Louwerse Karei Brasser Neven en nichten Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Nel Gabriëlse-Louwerse echtgenote van L. Gabriëlse in de leeftijd van 66 jaar. Jo Gabriëlse Poula Gabriëlse-Labruijère neven en nichten Oost-Souburg, 29 juli 2007 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en grootvader Willem Joost Geleijnse 'Wim' Burgh-Haamstede: Jaap Geleijnse Christa Geleijnse Carolien Geleijne Elise Geleijnse Dohr (Duitsland): letNeufing-Ditmarsch Günter Neufing Wij houden hem in beste herinnering, tevens wensen wij familie Szilajtis sterkte met dit grote verlies. Houd mij vast, laat uw liefde stromen. Houd mij vast, heel dichtbij uw hart. Ik voel uw kracht en stijg op als een arend; dan zweef ik op de wind, gedragen door uw Geest en de kracht van uw liefde. Na een moedig gedragen strijd is van mij heengegaan, mijn zeer geliefde vrouw Wilma Hamelink-van Drie Leusden, 16 augustus 1950 t 's-Heer Hendrikskinderen. 29 juli 2007 Adriaan Hamelink Jacoba van Beierenstraat 3 4472 BA 's-Heer Hendrikskinderen We nemen afscheid van Wilma op vrijdag 3 augustus om 12.30 uur, in een dienst van Woord en Gebed die gehouden wordt in de PKN-kerk, Plein 1 in 's-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend zullen we haar begraven op de Algemene Begraafplaats in 's-Heer Hendrikskinderen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18 in 's-Heer Hendrikskinderen. -wilt u, op verzoek van Wilma, geen bloemen meenemen- Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerkster Wilma Hamelink-van Drie De afgelopen 32 jaar heeft zij zich voor diverse functies in Ter Valcke ingezet, waarvan de laatste jaren bij de cliënten administratie. Wilma was een betrokken collega, die we erg zullen missen. We wensen Adriaan en verdere familie alle sterkte toe. Namens iedereen die woont en werkt in Ter Valcke, Peet Kruidenier, locatiemanager Ter Valcke Rien Heijboer, directie SVRZ Toch nog onverwacht vernamen wij het overlijden van onze buurvrouw Wilma Hamelink Wij wensen buurman Adriaan en verdere familie veel sterkte toe. De buren: Toos Bouwman Jannie Serier Piet en Diny van Dijke Rien en Bep Pieters Marco en Lisette Viergever Eddie en Janneke de Dreu Liza en Hannie Proost Patrick en Sandra Walhout Wim Schrijver Els van Antwerpen en Marina Bruel Erik en Arianne Gelok vs Heer Hendrikskinderen, 29 juli 2007 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heerL.J.L. (Leo) Hendrikse gepensioneerd hoofd van de afdeling Welzijn van de provincie Zeeland Met waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hij gedurende zijn langjarige dienstverband zijn inzet en deskundigheid in dienst heeft gesteld van de provincie Zeeland. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen heel veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. K.M.H. Peijs.voorzitter mr. drs. L.J. M. Verduit, provinciesecretaris Middelburg, 30 juli 2007 Bedroefd hebben wij het bericht van overlijden vernomen van onze gepensioneerde collega en voormalig afdelings hoofd Leo Hendrikse Op een hem kenmerkende wijze heeft hij vele jaren leiding gegeven aan onze afdeling en gaf daarbij steeds blijk van grote betrokkenheid bij het wel en wee van de collega's en bij het werk van de afdeling. In deze geest blijft bij ons de herinnering aan hem bestaan. Wij wensen Noor en de kinderen in deze dagen heel veel sterkte toe. Personeel van de afdeling Welzijn van de provincie Zeeland mede namens de overige collega's Middelburg, 30 juli 2007 Wij. waren geschokt door het bericht van het plotseling overlijden van ons lid van de Raad van Toezicht, de heer Leo Hendrikse Leo was sinds maart 2000 lid van de Raad van Toezicht van de Stichting Revalidatiegeneeskunde Zeeland. Wij zullen zijn betrokkenheid bij onze organisatie missen. Wij verliezen in hem een toegewijd toezichthouder. Wij wensen zijn vrouw Noor en zijn kinderen veel sterkte toe met het gemis. Alex Dijkwel, voorzitter Raad van Toezicht Paul den Boer, Raad van Bestuur "Het water was zijn lust en zijn leven" Met verdriet in ons hart delen wij u mede dat, na een noodlottig ongeval, op 61-jarige leeftijd toch nog onver wacht is overleden mijn lieve man en onvergetelijke vader Frans Hoogesteger Francis Johan Marinus Wemeldinge: Tanny Hoogesteger - Wisse Niek De crematie zal op donderdag 2 augustus plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid tot condoleren vanaf 15.15 uur in dorpscentrum "De Wemel" Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Goes, 29 juli 2007 Prinses Beatrixweg 1 4424 AB Wemeldinge Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een schip verdwijnt achter de horizon, maar daarom is het nog niet weg. Verdrietig geven wij kennis dat door een noodlottig on geval is overleden onze lieve broer, zwager en oom Frans Hoogesteger Yerseke: Nellie de Schipper-Hoogesteger (in herinnering) Kees de Schipper Goes: Ineke Vermaire-Hoogesteger CorVermaire Goes: Anneke van Putten-Hoogesteger (in herinnering) Jaap van Putten (in herinnering) Wemeldinge: Rinus Hoogesteger Hans Hoogesteger-Luider Neven en nichten Goes, juli 2007 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Frans Hoogesteger Wij zullen zijn humor zeker missen. Schore: N. Wisse Kruiningen: Kees Serooskerke (Sch): Johan en Marian Kruiningen: Janny en Ko Neven en nichten Schore, 29 juli 2007 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 60