gff6V"®0 SEUe--^ www.effeweg.nl 0529 - 46 96 67 Boedapest Donauknie Wiesbaden, Odenwaid en Rüdesheim Zuid-Limburg Berlijn en Polen Eifel en Ahrdal Brussel Noorwegen en Denemarken Berlijn Wolvega, Friese Meren en Texel VOLPENSION Praag Wenen Speciaal /f$>. CvW A/VVK E 8 dagen - Vertrek: 10 aug 28 sep 19 okt Verken Boedapest, bekijk het Vissers bastion en de Matthiaskerk. Maak een rondrit langs de Donau en aanschouw het natuurschoon in de Donauknie. Bezoek het slot van keizerin Sissi en Franz Jozef in Gödöllö. 7 hotelovernachtingen J 7 maal ontbijt 7 maal diner stadsrondrit Boedapest o.l.v. gids vervoer per luxe touringcar Bezichtig het Rijndal vanuit Königswinter. Maak een stadsrondrit door Wiesbaden, bezoek een slot en zie de Markt- kirche. Bezoek Rüdesheim met de Drosselgasse, het wijnhuis en maak een boot tocht naar St Goar. 4 hotelovernachtingen 4 maal ontbijtbuffet 4 maal dinerbuffet stadsrondrit en -wandeling Wiesbaden o.l.v. gids vervoer per touringcar 3,4 en 5 dagen - Vertrek: 20, 31 aug 3 sept 16 nov Maak een tocht door grenspark De Kempen. Breng een bezoek aan de mergelgrotten, maak een boot tocht over de Maas en maak een huif kartocht in Vijlen. Bezoek ook het drielandenpunt en de wilde dieren in wildpark Coo. 2-4 hotelovernachtmgerT 2-4 maal ontbijt 2-4 maal diner vervoer per luxe touringcar Bij de 5-daagse reis zijn ook lunchpakketten, en treegelden en het afscheidsdiner inbegrepen. 4 en 5 dagen - Vertrek: 20 aug 10, 24 sep 1,15,19 okt 5, 26 nov 10 dec Maak kennis met het prachtige Polen. Breng een bezoek aan de Poolse Bazar en de scheepslift Niederfinow. Bekijk Berlijn en zie Brandenburger Tor, Alexanderplatz, Unter den Linden en maak een boottochi over de Spree. 3-4 overnachtingen in 4* hotel 3-4 maal ontbijtbuffet 4 maal dinerbuffet (bij 4-daagse) vervoer per luxe touringcar 3-5 dagen - Vertrek: 13 aug 17 seo* 1, 26 okt 2 nov Bezichtig de kastelen en huizen in Altenahr. Bezoek een wijnkelder :in Mayschoss. Maak een boot tocht over de Rijn en bezoek het chocolademuseum. Bekijk de plaatsen Koblenz, Keulen, Bad Neuenahr en Königswinter. 2-4 hotelovernachtingen 2-4 maal ontbijt 2-4 maal diner vervoer per luxe touringcar 3 en 4 dagen - Vertrek: 31 aug 16, 30 nov 14 dec Bezoek de bruisende stad Brussel. Bewon der Manneken Pis, het slagveld van Water loo, een chocolade demonstratie, een ondergronds mu seum en bekijk de bierbrouwerij Canti- llon. Bezoek ook Brugge (4 daagse) en Antwerpen. 2-3 hotelovernachtingen 2-3 maal ontbijtbuffet stadswandeling Brussel o.l.v. gids stadswandeling Brugge o.l.v. gids (bij 4-daagse) vervoer per luxe touringcar 8 dagen - Vertrek: 17 aug 14 sep Bezoek de mooie dorpen Hirtshals en Kristiansand via een mooie boottocht. Maak een tocht door Setesdal, Bergen en Myrdal. Maak een cruise naar Aurland, maak een gletsjerwandeling en bezoek het stadshuis in Oslo. 7 hotelovernachtingei 7 maal ontbijt 7 maal diner - 3 overtochten per boot vervoer per luxe touringcar Maak zeer voordelig kennis met het relatief onbekende Polen! Het overwegend Katho lieke Polen is rijk aan natuur, cultuur en historie. Geniet van Gdansk, Frombork en de natuur in Mazurië: het land van duizend meren. Kortom, maak kennis met voordelig en veelzijdig Polen! Dag 1 2 Vanuit Nederland rijden we, via een overnach tingshotel en een prachtige route, naar Polen! Dag 3 Maak vandaag kennis met Swieta Lipka: Klein Lourdes, zie de kruisweg waar maar liefst 14 kapellen aan staan! Bekijk de imposante kerk met uitzonderlijke fresco's en één van de groot ste orgels van Polen! Bezoek de Wolvenschans in Giertoz. Hier ziet u ruïnes van het oude hoofd kwartier van Hitier. Ook wordt een boottocht over de Mazurische meren gemaakt! Dag 4 Het dorpje Olsztynek is één groot openluchtmu seum en geeft een goed beeld van het vroegere plattelandsleven. Vervolgens bezoeken we een technologisch monument uit 1860: Boten over bruggen een hoogteverschil van 100 meter - over land! Tenslotte wordt Frombork bezocht. Het pronkstuk van de stad: de 14e eeuwse kathedraal. 4 hotelovernachtingen 4 maal ontbijtbuffet 4 maal dinerbuffet 1 drankje tijdens het dinerbuffet 4 maal een avondprogramma stadswandeling Erfurt o.l.v. gids vervoer met luxe touringcar 4 dagen - Vertrek: 19 okt* 2, 9,16,23,30 nov* 7, 21 dec Maak een rondrit door Berlijn, be zoek de Branden burger Tor, Unter den Linden, Check point Charlie en Alexanderplatz. Maak een lichttour naar de Fernsehturm en een boottocht over de Spree. Bezoek ook barok- stad Potsdam. 3 hotelovernachtingen 3 maal ontbijtbuffet vervoer per luxe touringcar 5 dagen - Vertrek: 20 aug 3 sept 5 nov Bekijk Nationaal Park De -Weerribben, bezoek het Jopie Huisman museum en het Sonnema Berenburg- 4 dagen - Vertrek: Iedere vrijdag van 12 okt t/m 21 dec Maak nu wel héél voordelig kennis met Praag! Bekijk de St. Vituskathe- draal, de Karelsbrug en laat u rond leiden door deze prachtige stad! Geniet van de vele prachtige paleizen en monumenten en verblijf op slechts 10 min. van het centrum! Dag 5 Vandaag staat Gdansk op het programma! Eén van de meest populaire steden van Polen. Bekijk de bijzondere poorten, het stadhuis, historische huizen, het prachtige en gezellige stadscentrum en de Oliwa Kathedraal. Het unieke Rococo orgel kunt u ieder uur horen! Na de rondleiding o.l.v. gids, kunt u zelfde stad verkennen! Dag 6 U wordt naar Zywkowo gebracht, beroemd vanwege de ooievaars. In dit 'ooievaarsdorp' leven meer dan 150 ooievaars! 's Middags kunt u wandelen in de omgeving of het gotische kasteel uit 1795 bekijken. Optioneel kunt u aan het einde van de dag genieten van een bijzonder diner. Poolse specialiteiten van de grill, onder het genot van muzikaal vermaak. Dag 7 8 We nemen afscheid van Polen en keren, via het overnachtingshotel, terug naar Nederland. 3 hotelovernachtingen 3 maal ontbijtbuffet vervoer per luxe touringcar Effe Weg Postbus 23, 7710 AA Nieuwleusen. (ook groepsreizen mogelijk) Genoemde prijzen zijn per persoon en excl. Reservedngskosten a €10, overige verzorging, entreegelden en overige toeslagen. Fouten voorbehouden. 3 maal lunchpakket lunch op de heenreis lunch hotel op vrijdag afscheidsdiner vervoer per luxe touringcar 8 dagen - Vertrek: 19 aug 7, 23 sep 21 okt Maak kennis met Wenen! Bekijk het slot Belvedere, het Prater, vaar over de Donau en bezoek de Stephansdom. Geniet van het mooie Wienerwald, bezoek de kuurstad Baden en bekijk het grootste kerkorgel ter wereld in Passau. 7 hotelovernachtingei 7 maal ontbijt 2 maal diner op heen- en terugreis stadsrondrit Wenen met bezoek aan Schönbrunn o.l.v. gids (excl. Entree) vervoer per luxe touringcar R ATIS comfort cïass Uitplaatsen! 2 hotelovernachtingen op de heen- en terugreis in Duitsland 5 hotelovernachtingen in een 2-persoons- kamer in Polen 7 maal ontbijt en diner vervoer per comfort class touringcar Meer info? Boeken? Brochure aanvragen? of bel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 20