familieberichten 6 I Maandag 30 juli 2007 PZC wa Er is geen einde aan het laatste einde, alleen een eeuwig, nieuw begin. Met onuitsprekelijk verdriet, maar zeer dankbaar voor wie hij was en wat hij voor ons betekende, geven wij u kennis van het heengaan van mijn innig geliefde man, onze aller liefste vader en schoonvader Leonardus Jan Leunis Hendrikse Leo Geboren 15 februari 1940 overleden 27 juli 2007 Noor Remco en Michele Edwin en Brigitte Marja Arnelaan 26 4335 TE Middelburg Wij nemen in besloten kring afscheid. Graag uitsluitend schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis dat op 67-jarige leeftijd van ons is heengegaan onze lieve zwager, oom en oudoom Leo Hendrikse echtgenoot van Nora van der Ende Uit aller naam: J.S. Kareis - van der Ende Middelburg, 27 juli 2007 Met droefheid geven wij hierbij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Leo Hendrikse Uit aller naam: N. Hendrikse Middelburg, 27 juli 2007 "Zowel in vreugde als verdriet: een groot en bijzonder mens Wij zijn heel verdrietig door het overlijden van Leo Hendrikse Wij wensen de familie veel sterkte toe. Adri en Joke Kristel en Ralf Martijn en Sabine Mirjam Sjors, Madeion &Liselore Frank en Miriam Matthias Het plotseling overlijden van ons lid van de Raad van Toezicht Leo Hendrikse heeft ons allen zeer aangegrepen. Leo was bijzonder betrokken bij Zorgstroom. We verliezen in hem een kundig toezichthouder. We wensen Noor en de kinderen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Lous Coppoolse, voorzitter Raad van Toezicht Léon Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur Bedroefd delen wij u mede dat we onverwacht afscheid hebben moeten nemen van onze vader, schoonvader en opa Adrianus Abraham de Jong in de leeftijd van 72 jaar. Yvonne de long t Richard Peter René de Jong Sandra de Jong-Jongmans Anastasia Tiny Schraa en verdere familie Terneuzen, 27 juli 2007 Correspondentieadres: Middenstraat 106 4541 AE Sluiskil De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 1 augustus om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. De Here zal het voor mij voleindigen. O, Here, Uw goedertierenheid is tot in eeuwigheid. Laat niet varen de werken Uwer handen. Psalm 138:8 Op Zijn tijd en Zijn wijze heeft, na een geduldig gedragen lijden en na een liefdevolle verpleging en verzorging in het Sint Jans Hospice De Casembroot te Middelburg, God Zijn kind, onze innige geliefde en zorgzame echtgenote, (schoon)- moeder, zuster, schoonzusteren tante, thuisgehaald. Cornelia Nieuwenhuize-Ventevogel is op 27 juli 2007 in het volle vertrouwen op haar Heer en Heiland ontslapen. Corrie (Cor) mocht 57 jaar worden. Veere: Adrie Nieuwenhuize Oost-Souburg: Arno en Lusintya Den Haag: Bert-Jan en Marike Vlissingen: Ditty en Jeroen Utrecht: Cebine en Jan en wederzijdse families Veere, 27 juli 2007 Correspondentieadres: Frans Naereboutstraat 6 4351 NH Veere Woensdag 1 augustus 2007 is er vanaf 10.00 uur in de Kleine Kerk (PKN-kerk), Kapellestraat 27 te Veere. ge legenheid om afscheid te nemen en te condoleren, waarna omstreeks 10.30 uur de rouwdienst, die geleid wordt door ds. G. Klein, in dezelfde kerk plaatsvindt. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Zij die geen rouwdienst hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bloemen, maar liever een gift aan het KWF Het overlijden van Corrie Nieuwenhuize moeder van Ditty onze schoondochter heeft ons diep getroffen. Wij wensen de hele familie heel veel sterkte. Ton en Joke Verhulst Zij die wij liefhebben en verloren zijn niet meer waar ze waren maar altijd waar wij zijn. Diep bedroefd en verslagen hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze mama, oma "Schattebout" en onze dierbare Wilhelmina Christina Tazelaar-Leendertse - Ineke - 25 januari 1945 26 juli 2007 "Ik zou nog zo graag bij jullie blijven. Dig Tazelaar Madeion en Christel Julia Peter J.J. Tazelaar-van de Linde J. Tazelaar Coby en Gerard Gonno en Hanny Neckardal 8 2904 CW Capelle aan den IJssel Ineke is overgebracht naar het uitvaartcentrum Van der Spek, Fascinatio Boulevard 822 te Capelle aan den IJssel, alwaar geen bezoek. U kunt afscheid nemen van haar en ons condoleren in kerkgebouw De Gaarde, De Vallei 2 te Capelle aan den IJssel, dinsdag 31 juli van 19.30 tot 20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 1 augustus om 14.15 uur in voornoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats "Schollevaar", Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. Aankomst begraafplaats circa 15.45 uur. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren. Onze len die er altijd voor ons was, is niet meer. Wat zullen wij haar verschrikkelijk missen. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus en tante Ineke Tazelaar-Leendertse 25 januari 1945 26 juli 2007 Kortgene: Coby Boot-Leendertse" Gerard Boot Nootdorp: Taco en Ellie Rolinka Marina Christa Oude water: Jan en Annelies Ricky Jan Middelburg: Karin Matthijs Simone Schagerbrug: Gonno Leendertse Hariny Leendertse-van Hee Mark Nairobi (Kenia): Gooske en Daan Bram Op 28 juli 2007 is na een kort ziekbed overleden De heer Cor den Teuling Weduwnaar van mevrouw Yvonne Corveleijn Partner van mevrouw Denise de Pauw Geboren te Bols ward op 19 mei 1922. Overleden te Oostburg op 28 juli 2007. Oostburg: Rob den Teuling Linda den Teuling-Ploegaert Ooslburg: Martijn den Teuling Dordrecht: Caroline Pinkse-den Teuling Arthur Pinkse Marijn en Lyra Heinkenszand: Lennert den Teuling Juliëtte Tiessens Zelzate: Denise de Pauw De plechtige uitvaartliturgie, waarop u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatshebben in de parochiekerk Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent op donderdag 2 augustus 2007 om 10.30 uur. De crematie zal in familiekring aansluitend plaatsvinden in het crematorium te Lochristi. Na de liturgie is er gelegen heid tot condoleren in de kerk. Zij, die geen kennisgeving hebben ontvangen, kunnen dit bericht als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Correspondentieadres: Uranus 6,4501 GT Oostburg. Verbroederingslaan 78, 9060 Zelzate Dan ga ik op tot uw altaren, tot U, o bron van zaligheid. Dan mag mijn ziel uw heil ervaren en dankbaar ruisen alle snaren voor U die al mijn vreugde zijt en eindloos mij verblijdt. (Psalm 43:4 Geref. Kerkboek) Na een zorgzaam en toegewijd leyen is ingegaan in de vreugde van haar Heer en Heiland onze schoonzuster, tante en oudtante Adriana Frederika de Visser in de gezegende leeftijd van 95 jaar. God heeft haar verlangen in vervulling doen gaan. Demotte, Ind. U.S.A.: Tannie Fase-Overbeeke Zaamslag: Leen en Marie de Visser-de Jonge Nellie de Visser Enschede: Jacomien en Jan Hendriks-de Visser Vianen: Piet de Visser en Anneke de Vroom Zaamslag: Corrie en Ko Haak-de Visser Versoix, Zwitserland: Addy de Visser en George Lavanchy Channahon, 111. U.S.A.: lacky en Bob Mausolf-de Visser Heerenveen: Piet en Dini Kuzee-V erschel 1 ing Middelburg: Riet en John Nieuwland-Kuzee Freek en Elsbeth Kuzee-Minderhoud Kees en Dita Kuzee-Seghers Achternichten en - neven Zaamslag, 27 juli 2007 Corr.adres: Axelsestraat 11,4543 CD Zaamslag. Een samenkomst zal worden gehouden op woensdag 1 augustus om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Terneu- zensestraat 32 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6