Zoek, Vind... fTlensen .nl 4 I Maandag 30 juli 2007 PZC wa Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl TT" Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde, zorg en trouw die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede, dat de Heere van onze zijde heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Cornelia Blok-Braamse - Corrie - Lewedorp, 15 november 1923 f Goes, 28 juli 2007 Nieuwdorp: P.J. Blok Wissenkerke: Ina en Loe de Jager-Blok Lianne en Auke-Jan, Marit Corien en Rob Kees en Arianne Lewedorp: Rien en Nelleke Blok-Koets Ruben Martijn en Miranda Bastian Nieuwdorp: Ad en Marjo Blok-Verbeek Pieter en Lieneke Martine Pr. Christinastraat 2 4455 BD Nieuwdorp Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in Rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, alwaar dinsdag 31 juli van 20.00-20.30 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden woensdag 1 augustus om 13.00 uur in de 'Bethelkerk' te Nieuwdorp, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'Ammekore', Hert en weg 2 te Nieuwdorp, gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes en in het bijzonder het personeel van Unit 8. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, is van ons heengegaan mijn lieve zus, schoonzus en tante Corry Blok-Braamse echtgenote van P.J. Blok Heinkenszand Adri en Jan Kloet-Braamse Heinkenszand Renè en Leny Kloet-de Jonge Lewedorp Marius en Elly Kloet-Markusse Een bekende overleden? De HERE is mijn herder, mij ontbreekt niets; Psalm 23:1 Bedroefd, maar zeer dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat door de Here is Thuis gehaald onze lieve moeder, oma en over-oma Cornelia de Bruijne-van Es sinds 1951 weduwe van Eggebert de Bruijne 31-07-1915 t 28-07-2007 Terneuzen: Jan de Bruijne Rie de Bruijne-Faas Terneuzen: Fré de Bruijne in herinnering Betsie de Bruijne-Faas Wezep: Ko de Bruijne Suus de Bruijne-Verhelst Klein- en achterkleinkinderen Corr.adres: J. de Bruijne, Mozarthof 48,4536 AW Terneuzen De Samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. donderdag 2 augustus om 14.00 uur in de Gerefor meerde Kerk, Tramstraat 1 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "Vremdieke", Irisstraat 30 te Hoek. Onze dank gaat uit naar het personeel van Vremdieke voor de liefdevolle verzorging. Vandaag ontvingen wij het droeve bericht dat, nog plotse ling, is overleden ons trouwe lid Wilma van Drie-Hamelink Onze gedachten gaan uit naar haar man en verdere familie. Goes, 29 juli 2007 PKN Cantorij Oosterkerk Enige en algemene kennisgeving Zaterdag 28 juli is op 97-jarige leeftijd overleden Adrie Geenen weduwnaar van Jeanette Barendregt Woensdag 1 augustus zal er om 10.30 uur een uitvaart dienst worden gehouden in de Kapel van Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Heinkenszand. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in eetcafé 't Hoekje te Heinkenszand. "Bewoners, vrijwilligers en personeel van Zorgcentrum 'De Kraayert', dank jullie wel voor de 8 fijne jaren in Lewedorp". Na een vaart niet rimpelloos verlopen heeft de schipper van de "Anteros" veilig afgemeerd bij zijn vaste Havenmeester In de vroege ochtend van zaterdag 28 juli 2007 is na een kort ziekbed onverwacht maar vredig ingeslapen mijn lieve, zorgzame man, onze geweldige vader, schoon vaderen fijne opa Catharinus Leijn Gelok Geboren te 's-Gravenpolder op 11 juli 1931 Middelburg: Leny Gelok-lngelse Middelburg: Audrey en Sjaak Davidse-Gelok Cindy en Mark Amy en Kevin Middelburg: Joanda en Erik Moens-Gelok Björn - in herinnering Lars Britt Mattz Wij danken alle medewerkers van "Gasthuis Huiskamer 2" en andere betrokkenen die Rien de afgelopen tijd zo uitstekend verzorgden. Jullie allemaal waren voor hem en voor ons een grote steun. Correspondentieadres: Mosselkreekstraat 36 4335 TG Middelburg De rouwdienst, geleid door ds. J. Nauta, vindt plaats op donderdag 2 augustus om 13.30 uur in kerkcentrum "De Morgenster", Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend wordt om 15.00 uur de begrafenisplechtig heid gehouden op de algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Rien is thuis, geen bezoek aan huis. Hij hield van witte bloemen. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u dit dan als een uitnodiging. U bent van harte welkom. Hij was een aimabel mens. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve jongste broer, zwager en oom Catharinus Leijn Gelok Rien Piet Gelok - in herinnering Marie Gelok-Eckhardt Jaap Gelok - in herinnering Koos Gelok-Wisse Marjolein Zweedijk-Gelok Piet Zweedijk Neven en nichten Middelburg, juli 2007 Met droefheid hebben wij voorgoed afscheid moeten nemen van onze lieve zwager, oom en vriend Rien Gelok Wij denken met dankbaarheid aan de fijne en liefdevolle momenten die wij met Rien mochten beleven. Wij wensen Leny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vlissingen: Nel Hondebrink-lngelse Lambert Hondebrink t Dordrecht: Con Philipse-lngelse Philip Philipse f Middelburg: Bep Koole-lngelse Paul Koole t Bert Harinck Neven en nichten Middelburg, 28 juli 2007 Zaterdag 28 juli bereikte ons het bericht van het overlijden van C.L. (Rien) Gelok bi] leven vennoot in "Gelok voor Warmte" (en Gezelligheid!). Hij loodste tot eind jaren negentig dit familiebedrijf van "Anthraciet IV" naar "Hoog Rendement CV". Wij danken Rien voor de kennis en de kansen die hij ons bood bij de overname van zijn bedrijf. Wij wensen zijn familie en vrienden sterkte in de komende tijd. Namens de medewerkers van Gelok, Warmte en LoodgieterswerkQn Sjaak Davids en Christan Möhlmann Een sterke vrouw, die alle tegenslagen en hindernissen op haar levenspad met moed en opgewektheid teaentrad en die de strijd in Gods kracht durfde wagen. Verdrietig, maar met een bevrijdend gevoel dat haar lijden voorbij is, geven wij kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze sterke moeder en onze zorgzame oma ^/ticominci c/(r/t/ie/f(' fffaeye/t.'i-oa/i c/e/i ff/leitoe/ 16 oktober 1926 |27 juli 2007 T C. Haegens Christien en Adriaan Rianne, Stefan Keesjan en Ellen Irene en John, Bart, Guus, Rob Ingrid en Guido Lisa, Ramon, Floor Theo en Daphne Maxime, Michiel, Tom Buitenruststraat 97, 4337 EK Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 31 juli van 19.00 tot 20.00 uur en op woensdag 1 augustus van 1 2 45 tot 1 3.15 uur in het rouwcentrum aan de Buiten hovelaan 1 (Dauwendaele) te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 1 augustus om 1 4.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruïmte van het crematorium Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om dezetcennisgeving als zodanig te beschouwen teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 4