ton is goed voor zeven euro Meliskerke scoort in Vlissingen trotse voetbalvereniging Yerseke Fietsmeerdaagse op Tholen BPZC Maandag 30 juli 2007 1 7— Het drietal van Meliskerke 3 met Joyce Spruijt, Anouk Lampert en Marco Janse won de vierdeklas- wedstrijd met 67 ringen, waarmee ze promoveren naar de derde klas. Het lukte Joyce Spruijt zelfs het persoonlijk kampioenschap van de vierde klas te winnen met 26 van de 30 ringen. Zoutelande 4 was lang in beeld voor het reservekampioenschap, maar liet 's middags te veel ringen hangen. Het was uiteindelijk Ga- pinge 8 met 64 ringen, die na een kamp met Koudekerke 8, tweede werd in de vierde klas. Ook de re servekampioenen promoveren. De vierde Meliskerkse ster heet Jo hnny Wisse. Samen met Ronald Koets en Roald Leendertse uit Big- gekerke stak hij in de vrije wed strijd alle 30 ringen. Door de stevi ge wind sneuvelden veel kansheb bers voor het dagtotaal. Het was Wisse die in de kamp de 20-mm ring stak en het dagkampioen schap won. Vijfentwintig ringrijders streden tot slot om de tien bekers. Linda Zijl stak als eerste de 14-mm ring waarmee zij de eerste beker won. Oudgediende Erik Leendertse liet zijn drie zonen, die meekampten, zien hoe het moest en won de tweede beker in een kamp met Sander Willemse die de derde be ker in handen kreeg. De overige be kers waren voor: Peter de Pagter (4), Arjan Bosgra (5), Leon Leen dertse (6), Ingmar Alewijnse (7), Coen Minderhoud (8), Johnny Wisse (9) en René Dingemanse (10). Agenda Ringrijden: Maandag 30 juli sje- zenrijden Westkapelle, Markt, 17.00-20.30; Dinsdag 31 juli sjezenrijden Vlissingen, Bellamypark, 13.00-19.00. door Marlies Lampert VLISSINGEN - Afgelopen winter be dacht de ringrijdersvereniging Me liskerke het thema 'Ringrijden met sterren' voor het 6o-jarig jubi leumfeest. Sinds de wedstrijd op het Bellamypark in Vlissingen za terdag, hebben ze vier sterren in ei gen huis. heeft; de vereniging zelf een uit acht man bestaande bouwcommis sie in het leven geroepen. Daar heeft de club veel profijt van ge had. „Door van tevoren heel veel zelf te bedenken hebben we de ge meente kunnen sturen in hoe wij het wilden hebben en daardoor hebben we nu een accommodatie die zo goed als helemaal naar onze 'Mensen hebben een week vrij genomen om te komen helpen met de tribune' zin is", zegt Sjaak de Baar, die van uit de commissie overleg voerde met de architect, aannemer en on deraannemer. Het heeft volgens hem bijgedragen aan de goede sa menwerking tussen alle betrokken partijen. Het resultaat is een top of the bill complex, dat voorzien is van allerhande snufjes. Zo heeft het hele gebouw (kantine en kleed kamers) onder meer vloerverwar ming, hangen overal luchtbehande lingsinstallaties en worden alle lei dingen in de kleedkamers op gezet te tijden automatisch gereinigd zo dat legionella geen kans krijgt. Ook is er bijvoorbeeld een invali dentoilet. En om het geheel hele maal eigen te maken zijn waar mo gelijk de clubkleuren rood en zwart toegepast, tot in de bakste nen toe. Verstraete en De Baar roemen de inzet van de clubleden. „Mensen hebben een week vrij genomen om te komen helpen bij de bouw van de tribune, dat is toch gewel dig? Ook in de afwerking is heel veel zelf gedaan en dat is de saam horigheid binnen de club echt ten goede gekomen." Het enige wat eigenlijk nog ont breekt is de geur van vers zweet, maar daaraan zal het niet ontbre ken als van 4 tot en met 11 augus tus op de velden wordt gestreden om de eerste 'Reimerswaal Cup'. Hoewel, met die nieuwe luchtzui veringsinstallatie... Opening nieuw complex Het nieuwe complex wordt vrij dagavond 10 augustus om 19.00 uur officieel geopend door wethouder J. de Kunder. Vanaf 21.00 uur is er een feest avond voor leden en oud-le den. Zaterdag 11 augustus is het vanaf 09.30 uur Dag voor de jeugd, met jeugdwedstrijden, een optreden van showkorps Jonge Kracht, een ballonnen wedstrijd en een drive-in show. Ook wordt de nieuwe tribune officieel in gebruik genomen door de jeugd van W Yerseke en wethouder De Kunder. Ter afsluiting van de feestelijk heden wordt er zaterdag 11 au gustus om 17.00 uur een wed strijd gespeeld tussen spelers van oud-Yerseke en het Neder lands Artiesten Elftal. SINT-MAARTENSDIJK - Fietsliefheb- bers kunnen volgende week hun hart ophalen op Tholen. Het Eve nementencomité Smalstad houdt dinsdag 7, woensdag 8 en donde- dag 9 augustus een fietsmeerdaag se door de polders van het eiland. De afstand bedraagt elke avond zo'n 25 kilometer. Het is niet ver plicht om drie avonden te fietsen. Startpunt is steeds cafetaria Het Centrum op de Haven in Sint-Maartensdijk, tussen 18.30 en 19.00 uur. Onderweg is er een kof- fiestop, ook is er een puzzelele ment in de routes opgenomen. Theo Harinck neemt nog even afscheid van zijn gitaar voor die in de vei strument. irkoop gaat. In het biedlokaal blijkt echter niemand geïnteresseerd in het snaarin- foto Willem Miera r 'vies voor een Hastens en ontvang een uekmati*a< cadeau tot maximaal €1800,- Hastens Mega Store Breda Ettensebaan 17a (naast Kids Factory) Breda Meer informatie: bel 0900 - 225 0 225

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 47