32 Maandag 30 juli 2007 PZC
UMAC - Carlos Moya heeft gisteren het tennistoernooi in het Kroatische Umag gewonnen. De Spanjaard versloeg
in de finale de Roemeen Andrei Pavel: 6-4 6-2. Het was voor Moya de twintigste titel. foto Antonio Bat/EPA
UITSLAGEN
ATLETIEK
Heusden (Bef). Internationale wedstrijden.
Mannen, 200 m: 1. Christopher Williams
(Jam) 20,31, 2. Jedrusinksi (Pol) 20,48, 3. Ricar-
do Williams (Jam) 20,48, 5. Hoogmoed (Ned)
20,69. 800 m: 1. Webb (VSt) 1.43,84, 2. Reed
(Can) 1.44,03, 3. Madi (Alg) 1.44,54, 6. Okken
(Ned) 1.45,88, 7. Som (Ned) 1.46,00. 1500 m:
1. Moustaoui (Mar) 3.33,73, 2. Ndiwa (Ken)
3.35,91, 3. Rassioui (Mar) 3.36,04. Polsstok-
hoog: 1. Pauli (VSt) 5,70, 2. Rans (Bel) 5,70, 3.
Mesnil (Fra) 5,60, 10. Looije 5.20. Kogelsto
ten: 1. Blondeel (Bel) 18,52, 2. Van Vreumin-
gen (Ned) 18,33, 3. Barth (Dui) 17,53. Discus:
1. Harting (Dui) 64,50, 2. Waltz (VSt) 64,33, 3.
Dosari (Qat) 64,20, 7. Cadee (Ned) 59,53.
Vrouwen, 100 m 2,3 m/s): 1. Cevaert (Bel)
11,04, 2. Jerter (VSt) 11,05, 3. Barber (Vst)
11,11. Kogelstoten: 1. Cerival (Fra) 16,33, 2.
Boekelman (Ned) 16,17. 3000 m Steeple: 1.
Ouhaddou (Mar) 9.25,51, 2. Morato (Spa)
9.26,23, 3. McGettigan (Ier) 9.28,29, 16.
Boonstra (Ned) 9.50,02.
Rhede. Internationale wedstrijd. Mannen,
400 m: 1. El Rhalfioui (Ned) 47,52, 2. Kerssies
(Ned) 48,03. 110 m horden: 1. Werrmann
(Dui) 13,70, 2. Sedoc (Ned) 13,72. Vrouwen,
200 m (+0,9 m/s): 1. Anim (Cha) 23,53, 4.
Van Assendelft (Ned) 24,54, 6. Spierenburg
(Ned) 25,02' 400 m: 1. Ekpukhon (Nig) 52,61,
2. Schulte (Ned) 53,71.
DUIVENSPORT
Vroegste provinciale meldingen Dax met
2280 duiven: 1. Sj. De Keijzer&Zn (Hans-
weert) 1649 m/m, 2. A. Schroevers (Vlissin-
gen), 3. J. Clement (Rilland), 4. P. Schrijver ('s
Heerhendrikskinderen), 5. A. van Luijk
(St.Maartensdijk), 6. L. v.d. Hoek (Zierikzee), 7.
P. Boone (Kruiningen), 8. A. Havermans (Oud
Vossemeer), 9. J. Coossens (Rilland Bath), 10.
C. Bal (Oosterland).
Vroegste provinciale meldingen Chateau-
roux met 4386 duiven: 1. D. Dobbelaar (Vo
gelwaarde) 1367 m/m, 2. M. Scheele (Zaam-
slag), 3. H. v.d. Veeke (Westdorpe), 5, 6. R. Her
man (Axel), 7. Jac. van Maldegem (Heinkens-
zand), 8. K. Minderhoud (Koudekerke), 9. D.
de Voogd (Yerseke), 10. M. de Poorter (Sluis).
GOLF
Alveslohe. Players Championship, Europese
Tour. Eindstand: 1Romero (Arg) 269 slagen,
2. Wilson (Eng), Hansen (Den) 272, 4. O'Mal-
ley (Aus) 274, 5. Noren (Zwe), Hanson (Zwe)
275.
HOCKEY
Mannheim. Oefeninterlands, mannen. Duits
land - Nederland 5-1 (4-1). Doelpunt Neder
land: Lomans. Duitsland - Nederland 2-2 (1-0).
Doelpunten Nederland: Delmee, Reekers.
PAARDENSPORT
Beekbergen. NK vierspannen. Dressuur: 1.
Chardon 42,11 punten, 2. De Ronde, De Ruy-
ter 55,17. Marathon: 1. De Ronde 73,44, 2.
Chardon 76,67, 3. Weusthof 77,68. Vaardig-
heidsproef: 1. Heus 0,00, 2. De Ronde 3,00,
3. De Ruyter 3,00, 4. Chardon 3,00. Eind
stand: 1. Chardon 118,78, 2. De Ronde
128,61,3. Weusthof 136,82.
Hickstead. Dressuur. Landenwedstrijd: 1.
Duitsland 4827 punten, 2. Groot-Brittannië
4771, 3. Nederland (Silfhout/Luxform's Nim
bly, Van Lieren/Hexagon's Ollright, Strijk/On
Top, Peters/Donna Gracia) 4761.
La Coruna. CSI. Springwedstrijd 1,50 meter:
1. Whitaker (GBr) Lacroix 0-66,94, 2. Früh-
mann (Oos) The Sixth Sense 0-70,61, 3. Raij-
makers jr. (Ned) Optical 0-71,63.
Springwedstrijd 1,45 met barrage: 1. Kürten
(Ier) Quibell 0-37,05, 2. Gerco Schroder (Ned)
Ventimiglia 0-38,70, 3. Epaillard (Fra) Commis-
sario 0-39,84.
TENNIS
Kitzbühel. Mannen. Halve finales: Starace
(lta/10) - Calleri (Arg/6) 6-4 7-5, Monaco
(Arg/5) - Verdasco (Spa/117-5 7-5. Finale:
Monaco - Starace 5-7 6-3 6-4.
Umag. Mannen. Halve finales: Pavel (Roe) -
Troicki (Ser) 6-3 6-3, Moya (Spa/6) - Cahas
(Arg/5) 6-3 6-2. Finale: Moya - Pavel 6-4 6-2.
Indianapolis. Mannen. Kwartfinales: Roddick
(VSt/1) - Lee (Kor/6) 6-3 6-7 (7) 6-1, Dancevic
(Tan) - Koenitsin (Rus) 6-4 7-6 (3), Querrey
(VSt) - Blake (VSt/2) 7-6 (8) 6-7 (4) 7-6 (4),
Toersoenov (Rus/3) - Nishikori (Jap) 6-1 6-4.
Halve finale: Toersoenov - Querrey 7-6 (5)
6-2.
Bad Gastein. Vrouwen. Halve finales: Schia-
vone (lta/1Kanepi (Est/4) 6-4 6-2, Meusbur-
ger (Oos) - Knapp (lta/7) 6-1 3-6 6-3. Finale:
Schiavone - Meusburger 6-1 6-4.
Stanford. Vrouwen. Kwartfinales: Mirza (Ina)
- Schnyder (Zwi/4) 7-6 (2) 6-1, Tsjakvetadze
(Rus/1) - Srebotnik (Slv/7) 4-6 6-2 6-2, Han-
tuchova (Slw/3) - Govortsova (WRu) 7-5 6-3,
Bammer (Oos/8) - Osterloh (VSt) 6-2 6-1Hal
ve finales: Tsjakvetadze - Hantuchova 6-7 (6)
6-3 6-2, Mirza - Bammer 6-2 5-7 6-3.
Koudekerke. Stoofweitoernooi. Finales. Man-
nenenkelspel. HE5: H. van den Driest-A. Lou-
rens 6-1 2-6 7-5. HE6: J. Verhage-S. Noorda
6-2 5-7 6-2. HE7: M. Brasser-S. Noorda 6-2
7-5. Vrouwenenkelspel. DE6: R. Biondina-L. Ja-
cobse 0-6 6-2 6-3. DE7: R. Biondina-A. van
den Bergh 6-1 6-0. Mannendubbelspel. HD5:
H. Guingo/A. Lourens-M. van den Bergh/M. Bal-
jeu 4-6 6-2 6-1. HD6: D. Rijckborst/Y. Vo
gel-W. de Ruiter/H. de Roover 4-6 6-4 6-3.
HD7: D. van der Bel/N. van der Bel-P.
Schouwenaar/M. Brasser 6-4 6-4. Vrouwen
dubbelspel. DD5: S. van der Eijk/E. Hartog-R.
Lazonder/P. Samplonius 6-3 6-3. DD6: L.
Post/L. Jacobse-M. Leijnse/R. Dingemanse 4-6
6-4 6-2. DD7: M. van Dijkhuizen/N. Onland-A.
Nonnekes/M. van der Bel 6-4 6-2. Gemengd-
dubbelspel. GD5: O. Luitwieler/J. Albregtse-C.
de Ridder/F. de Ridder 7-5 6-1. GD6: M. van
Kempen/F.J. Visser-L. Post/B. van Sabben 6-2
6-4. GD7: C. Kouwijzer/J. de Jonge-J. de
Jong/T. de Jong 6-4 4-6 7-5.
Oostburg. Fundex Eenhoorntoernooi. Fina
les. Mannenenkelspel. HE3: R. Haverbeke-M.
Penninks 3-6 6-4 6-1. HE5: W. van Bodegra
ven-A. Gerretsen 4-6 6-1 6-1. HE6: L.
Knoop-W. van Bodegraven 5-7 6-4 6-2. Man
nendubbelspel. HD3: N. den Ouden/M. Vor-
steveld-F. IJzerman/J. van der Logt 6-4 6-4.
HD5: A. Gerretsen/T. van der Stap-K. de
Rijk/B. de Waele 6-3 6-2. HD6: J. van den
Berg/W. van Bodegraven-K. de Rijk/E. de
Rycke 6-3 6-1 Vrouwendubbelspel. DD3: R.
Verdonck/A. Willemsen-M. Fraanje/R. Fraanje
6-3 6-3. DD6: M. van Rijn/A. Steijaert-I.
Buijsse/K. Wisse 6-0 6-2. Gemengddubbel-
spel. GD3: D. Boogaard/M. Penninks-J. de
Wit/R. Haverbeke 6-3 6-2. GD5: D. Bal/A. Ger-
retsen-A. van der Vlist/L. Verheul 6-1 6-3.
GD6: M. van Overloop/W. van Overloop-K.
Wisse/L. Smeding 6-1 6-2.
Sas van Gent. Cargilltoernooi. Finales. Man
nenenkelspel. HE3: Donovan Blackman-Dylan
Blackman 7-5 7-5. HE5: M.Pateer-C. de Jonge
6-2 2-6 7-6. HE6: R. Nagelkerke-G. de Rechter
6-3 6-2. HE7: R. Nagelkerke-W. Raemdonck
6-2 1-6 6-0. HE8: M. Kolijn-W. Neyt 6-1 6-4.
Vrouwenenkelspel. DE7: S. Haayer-L. Martens
6-2 6-3. DE8: J. Salalila-E. de Schepper 6-2 7-5.
Mannendubbelspel. HD3: M. Felius/Donovan
Blackman-K. Langeraert/Dylan Blackman 3-6
6-2 7-6. HD5: D.Vantricht/S. de Braal-M.
Maes/B. Dutree 6-3 6-2. HD7: G.
Ambrosini/W. Sinke-D. Dobbelaar/F. Meijer
6-2 7-6. HD8: W. Neyt/M. Broekhoven-R.
Adriaansen/S. Dobbelaar 6-4 7-6. Vrouwen
dubbelspel. DD7: I. Stofferis/K. Vermeulen-M.
Franken/M. Pieters 6-2 6-3. Gemengddubbel-
spel. GD3: T. van den Dikkenberg/R. de Wit-
te-E. Arens/S. de Braai 7-6 6-3. GD5: M.
Boddaert/F. Hamelink-S. Dees/R. de Pooter
6-1 7-6. GD6: T.Lammens/A. van Lare-J.
Ross/H. van de Voorde 4-6 7-6 7-6. GD7: E.
Bracke/L. Bracke-M. de Hosson/A. Pieters 4-6
7-5 7-5. GD8: V. Thans/W. Thans-M. Vael/M.
Kolijn 1-6 6-2 7-6.
Doir'-jrg. Badgastentoernooi. Finales. Man
nenenkelspel: D. Schillings-G. Westerbeek
6-3 6-2. Vrouwenenkelspel: S.Pegel-A. Graup-
ner 6-0 6-1. Mannendubbelspel: T. Hörath/D.
Schillings-C. Bouwman/S. Krans 6-3 6-3. Vrou
wendubbelspel: K. Houmes/R. van der Meij-
den-M. Bernard/M. Maranus 6-2 6-4. Ge-
mengddubbelspel: R. van Housselt/V. Cor-
ré-K. Houmes/C. Maranus 7-5 7-6.
TRIATLON
Salford (GBr). WB olympische afstand. Vrou
wen: 1. Femandes (Por) 1,5 km zwemmen -
40 km fietsen -10 km hardlopen in 2.02.59, 2.
Warriner (NZe) 2.03.18, 3. Allen (Oos)
2.03.23, 4. Whitcombe (GBr) 2.03.59, 5. Niwa-
ta (Jap) 2.04.02, 6. Densham (Aus) 2.01.14,
20. Hoogzaad 2.05.46.
Stand WB: 1Fernandes 239 punten, 2. Niwa-
ta 163, 3. Sweetland (Can) 158.
Mannen: 1. Gomez (Spa) 1.51.47, 2. Kahle-
feldt (Aus) 1.51.59, 3. Whitfield (Can) 1.52.04,
4. Don (GBr) 1.52.19, 5. Rana (Spa) 1.52.33, 6.
Docherty (NZe) 1.52.39, 55. Severin 1.59.42.
Stand WB: 1. Gomez 227, 2. Whitfield 202, 3.
Docherty 200, 56. Berk 15.
VOETBAL
Oefenduels.
Veenoord. FC Emmen - Feyenoord 2-3 (2-2).
Makaay 0-1, Stroeve 1-1 en 2-1, De Guzman
2-2, Mols 2-3.
Nunspeet. Nunspeet - AZ 1-7 (1-3). Doelpun
ten AZ: Steinsson, Medunjanin, Martens, Dem-
bélé, De Zeeuw, Koevermans, Jenner.
Duisburg. MSV Duisburg (Dui) - PSV (Ned)
2-1 (0-1). Lamey 0-1 (eigen doelpunt), Lavric
1-1, Neumayr 2-1.
Almelo. Heracles (Ned) - Lokomotiv Sofia
(Bul) 3-2. Doelpunten Heracles: Bridji, Everton,
Bosnar.
Falkirk. Falkirk (Sch) - Ajax 2-1 (0-0). Doel
punt Ajax: Delorge.
Veendam. Veendam - FC Groningen 1-2 (1-1).
Cruz Vicente 1-0, Nijland 1-1, Meerdink 1-2.
Oss. TOP Oss - Willem II 1-1 (0-0). Quekel
1-0, Vorthoren 1-1.
Den Helder - Maritiemtoernooi.
NEC - Roda JC 0-1 (0-0). Doelpunt: Van Dam
me. Helders elftal - De Graafschap 0-5 (0-3).
Doelpunten: Johanson 2, Schone, Tarvajarvi,
Hese 1
Eindstand: 1. Roda JC 10, 2. De Graafschap 7,
3. NEC 3, 4. Helders elftal
Kleve. Borussia Dortmund - Vitesse 4-1 (1-0).
Doelpunt Vitesse: Kolk.
Beetsterzwaag. Heerenveen - Xanthi (Gri) 3-2
(3-0). Doelpunten Heerenveen: Prager, Pranjic,
Nilsson.
Helmond. Minitoernooi: Helmond Sport - VW
1-1 (0-1). Jans 0-1, Remacle 1-1. Helmond
Sport - Eindhoven 1-1 (0-0). Uneken 1-0,
Royen 1-1. VW - Eindhoven 0-1 (0-0). Engels
0-1.
Eindstand: 1. Eindhoven 5, 2. Helmond Sport
2,3. WV1.
WIELRENNEN
Kortgene. Ronde van Kortgene. 90 km. Elite
1. Peter Agtmaal (Huijbergen), 2. Nico
Vuurens(Meerk erk), 3. Johnny Hoogerland
(Yerseke), 4. Ricardo van der Velde (Breda),. 5.
Davy Jaspers (S int Willebrord), 6. Rob Dissel-
dorp (Rijp wetering), 7. Ben van der Kooi (Bre
da), 8. Jorrit Walgien (Br ielle), 9. Eddy van IJ-
zendoorn Tiel), 10. Tim Aalbers (Dordrecht),
11. Ronald Roos (Hoogstraten), 12. Wouter
de Groot (Hille gom), 13. Gerhard Klijnhout
('s-Gravendeel), 14. Wilfried Bastiaanse (Hoo-
gerheide), 15. Wally Buurstede (S T. Wille
brord), 16. Robert de Poel (Dor drecht), 17.
Patrick Koeman (Nieu wegein), 18. Ronan van
Zandbeek (Schijndel), 19. Boudewijn de Graaff
(Heuk elum),20. Bert Dekker (Lekkerkerk).
Nieuwelingen: 1. Nick Vanderlijke (Middel
burg), 2. Moreno Hofland (Roosendaal), 3.
Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen), 4. Thijs Roe
ien (Chaam), 5. Ferry Fransen (Noorden), 6.
Django Buijs (Zevenhuizen), 7. Maikel Eisten
(Rucphen), 8. Gido Windmeijer (Berkel en Ro
denrijs), 9. Rik van Aaken (Vessem), 10. Robin
Wennekes (Dodewaard)
Ronde van Saksen. Vierde etappe, individue
le tijdrit, Bautzen: 1. Posthuma (Ned) 37,2
km in 47.19, 2. Julich (VSt) 0.29, 3. Schar
(Zwi) 0.32, 4. Vanheule (Bel) 0.50, 5. Schroder
(Dui) 0.59, 6. Martin (Dui) 1.13, 13. Moeren
hout 2.00, 33. Giling 3.18, 48. De Maar 4.10,
60. Terpstra 5.13, 84. Veneberg 6.29, 99. Möhl-
mann 7.51102. Berkenbosch 8.07, 114. Van
Ruitenbeek 11.05, 115. Stamsnijder 11.25,
117. Langeveld 11.30.
Vijfde en laatste etappe, Dresden-Dresden:
1. Schreck (Dui) 157,7 km in 3.24.49, 2. Hoff
mann (Dui), 3. Stamsnijder (Ned), 4. Weissin-
ger (Dui), 5. Ghyllebert (Bel) 0.44, 6. Baumann
(Dui), 18. Van Ruitenbeek, 27. Giling, 43. Post
huma, 44. De Maar, 53. Moerenhout, 60. Lan
geveld, 65. Veneberg, 84. Terpstra.
Eindstand: 1. Posthuma (Ned) 18.28.59, 2.
Julich (VSt) 0.29, 3. Schar (Zwi) 0.31, 4. Schro
der (Dui) 0.45, 5. Sörensen (Den) 1.17, 6.
Weissinger (Dui) 1.18, 12. De Maar 2.10, 24.
Stamsnijder 5.43, 26. Terpstra 12.54, 30. Moe
renhout 27.58, 54. Langeveld 44.54, 62. Giling
46.42, 65. Van Ruitenbeek 47.29, 82. Vene
berg 49.48.
Passo Maniva. Brixia Tour. Derde etappe,
San Vigilio di Concesio - Passo Maniva: 1.
Pidgornii (Oek) 156,5 km in 4.01.10, 2. Rebel-
lin (Ita) 0.03, 3. Anza (Ita) 0.06, 4. Moser (Ita)
0.13, 5. Carrara 0.46, 6. Baliani (Ita) 0.52, 19.
Ten Dam 3.28, 46. Den Bakker 11.12, 47. De
Kort, 54. Tjallingii 13.10, 83. Rooijakkers
22.00, 128. Engels 26.30.
Vierde en laatste etappe, Pisogne - Darfo
Boario Terme: 1. Chicchi (Ita) 182 km in
4.24.31, 2. Gavazzi (Ita), 3. Lorenzetto (Ita), 4.
Fanelli (Ita), 5. Grillo (Ita), 6. Bonomi (Ita), 11.
De Kort, 25. Tjallingii, 72. Den Bakker, 110. En
gels op 0.34, 111. Rooijakkers, 125. Ten Dam
2.41.
Eindklassement: 1. Rebellin (Ita) 16.19.19, 2.
Anza (Ita) 0.13, 3. Carrara (Ita) 1.12, 4. Pidgor
nii (Oek) 1.17, 5. Bailetti (Ita) 1.19, 6. Baliani
(Ita) 1.34, 40. De Kort 20.10, 45. Tjallingii
22.42, 51. Ten Dam 25.45, 63. Rooijakkers
32.44, 65. Den Bakker 33.19, 131. Engels
58.37.
Welkenraedt. Ronde van Wallonië. Eerste
etappe, Haccourt - Welkenraedt: 1Pasamon-
tes (Spa) 143,5 km in 3.32.04, 2. Celli (Ita), 3.
Weylandt (Bel) 0.27, 4. Hunt (GBr), 5. Bak
(Den), 6. Van Avermaet (Bel), 30. Kroon.
Tweede etappe, Saint Georges - Perwez: 1.
Van Avermaet (Bel) 156,9 km in 3.47.34, 2.
Clerc (Zwi), 3. Weylandt (Bel), 4. Dekkers
(Ned), 5. Amorison (Bel), 6. Maes (Bel), 10.
Kroon.
Algemeen klassement: 1. Pasamontes (Spa)
7.19.19, 2. Celli (Ita) 0.07, 3. Van Avermaet
0.36, 4. Weylandt 0.38, 5.Kloostergaard (Den)
0.42, 6. Barbé (Bel) 0.45,16. Kroon 0.46.
ZWEMMEN
Mijnsherenland. Langebaanwedstrijden 'Bin
nenmaas'. Mannen. 2000 m schoolslag senio
ren. 5. N. Tramper (BEV) 32.04,36; 500 m.
schoolslag junioren2. 1. S. Edenburg (LUC)
8.16,82; 5. T. Tramper (BEV) 9.35,61; 9. S. van
de Poele (ZCK) 10.35,55; 1000 m. vrije slag
masters 35+. 14. M. Kort (STV) 19.00,28;
45+. 11. R. Jansen (BEV) 19.55,57; 1000 m.
vrije slag junioren2. 5. S. Corré (STV)
13.13,60; 10. T. Tramper 16.57,32; 12. T. Jan
sen (BEV) 19.17,41; 2000 m. vrije slag senio
ren. 17. J. Dellebeke (STV) 27.08,08; 19. S.
Nieuwenhuize (ZEE) 27.56,51; 39. J. Klompe
(STV) 33.38,29; 500 m. vrije slag minioren6.
1. L. Kort (STV) 8.27,16; 4. S. van de Poele
9.08,81; 5. W. Stap (STV) 9.09,14; 1000 m.
schoolslag masters 35+. 7. P. van de Poele
(ZCK) 22.51,18;
Vrouwen. 2000 m. schoolslag senioren. 6. E.
Nijskens (ZCK) 35.36,76; 7. A. Meesen (ZCK)
35.38,45; 8. N. Gelderland (ZCK) 37.31,86;
500 m. schoolslag junioren. 1A. Fathi (STV)
8.43,39; 2. M. Minneboo (STV) 9.07,39; 7. J.
van de Poele (ZCK) 10.04,82; 1000 m. vrije
slag masters 35+. 6. T. de Munck (ZEE)
15.45,81; 45+. 5. I. van Assche (SCH)
20.07,28; 1000 m. vrije slag junioren2. 1. J.
Stap (STV) 14.06,41; 2. M. Minneboo
14.25,67; 5. P. Meerman (LUC) 14.57,33;
2000 m. vrije slag senioren. 6. M. van Dort
(STV) 27.38,57; 10. J. Stap 27.59,47; 24. S.
van Waes (ZCK) 30.00,22; 500 m. vrije slag
minioren6. 3. B. Corré (STV) 8.29,54; 4. R.
Hoogendijk (LUC) 8.31,28; 5. Y. Corré (STV)
8.40,49; 1000 m. schoolslag masters 45+. 3.
I. van Assche 20.35,78; 5. A. Meesen-Roctus
(ZCK) 22.07,64;
de Rechtspraak
Rechtbank
Middelburg
PUBLICATIES INSOLVENTIES
RECHTBANK MIDDELBURG
Kousteensedijk 2
EINDE FAILLISSEMENTEN
door goedkeuring akkoord:
- op 20 juli 2007 inzake (F.03/35) Frederik Hendrikus Richard Veldman,
woonadr. Molenweg 34,4388 NB Oost-Souburg, geb. Vlissingen 15 augustus 1974.
K.G. Dijkstra,
griffier
De publicatie inzake de faillissementswet is ook wekelijks te raadplegen via
www.rechtspraak.nl.