't Witte Paart Senioren in Goes willen meer wc's Beroofd van fiets Struisvogel gaat uit wandelen Sint Jacobskerk als stempeiplek PM \Zo$lcOfnft w PZC Maandag 30 juli 2007 17 door Luc Oggel GOES - De gemeente Goes wil be zien of er mogelijkheden zijn voor een tweede openbaar toilet aan de oostzijde van het centrum. Dat heeft het gemeentebestuur afgelo pen weekeinde per brief weten aan de Seniorenraad Goes. Die vindt dat er meer openbare toilet ten in de stad moeten komen. Momenteel telt Goes één zo'n voorziening en dat is veel te wei nig, meent het orgaan. De senio renraad heeft bovendien nogal wat kritiek op dat openbaar toilet, in de Ostendestraat. Ze stoort zich onder meer aan de in haar ogen beperkte openingstijden, slechte bewegwijzering en belabberde staat van onderhoud. De seniorenraad zou het liefste zien dat Goes winkeliers verplicht om een publieke toilet voorziening te hebben, maar dat valt volgens het gemeentebestuur niet af te dwingen. Goes krijgt op termijn overigens wel meerdere openbare toiletten. Er komt er één in de parkeergara ge op het Kolveniershof Ook een op termijn te bouwen tweede gara ge aan de Oostwal wordt er mee uitgerust, maar dat duurt de senio renraad allemaal nog veel te lang. Helen en Dennes Kaptein zijn deze week nog druk bezig om hun taveerne in orde te maken. foto Lex de Meester Paart is - voorlopig - open op woensdag en donderdag van 10.00 tot 18.30 uur, op vrijdag en zater dag van 10.00 tot 22.00 uur en op koopzondagen van 13.00 tot 17.00 uur. „We moeten eerst maar eens kijken of het gaat lopen. En we hebben ook ons werk in het hotel nog." Het is de bedoeling dat Den nes zich in ieder geval het komend jaar nog veel zal bezighouden met het hotel en de studenten die het moeten gaan runnen en dat Helen zich richt op de taveerne. TERNEUZEN - Een 32-jarige Terneu- zenaar is in de nacht van vrijdag op zaterdag van zijn mountainbike beroofd. Hij liep daarbij letsel op aan zijn oor en een kuitbeen. De man reed omstreeks half vijf in de Willem de Zwijgerlaan in Ter- neuzen, toen hij werd aangevallen door drie mannen. Ze hielden hem staande en duwden hem van z'n fiets. Vervolgens gooiden ze hem op de grond en trapten en sloegen hem in elkaar. De man zag kans op te staan en weg te rennen, waarna de drie er met zijn moun tainbike vandoor gingen. De Ter- neuzenaar moest zich onder be handeling van een huisarts stellen. De politie is op zoek naar drie mannen met een Mediterraan ui terlijk. Ze waren naar schatting tus sen de twintig en dertig jaar. Eén van hen had een kaalgeschoren hoofd. Getuigen wordt gevraagd zich bij de politie te melden. AAGTEKERKE - De Zeeuwse politie kreeg zaterdagochtend tegen ne gen uur een heel bijzondere mel ding binnen. Er was een loslopen de struisvogel gesignaleerd bij de Geschieresweg in Aagtekerke. Het dier liep op een akker bij een ro zenkwekerij. Het dier, een Nan- doe, was niet echt ver van huis. Hij woont normaal bij een mini- camping aan de Prelaatweg in Aag tekerke. De persoon die de politie had ingeschakeld, zorgde ervoor dat de struisvogel op het land bleef tot die gevangen werd en te rug naar zijn wei werd gebracht. VLISSINGEN. - Sinds eeuwen trekken pelgrims kerk die is vernoemd naar Jacobus, krijgen de pel- geest' is volbracht. De Sint Jacobskerk in Vlissin- naar de heilige plaats Santiago de Compostela in grims een stempel en in Santiago krijgen ze een gen is een stempelplaats. Dat wordt sinds kort ge- Spanje. De reis staat bol van tradities. Bij elke document dat bewijst dat de tocht 'in goede toond met een speciaal bord. foto Lex de Meester Van 24 juli t/m 5 augustus www.pietvoskamp. nl MIDDELBURG - BREEWEG 17 TELEFOON 0118-613187 Hastens Mega Store Breda Ettensebaan 17a (naast Kids Factory) Breda Meer informatie: bel 0900 - 225 0 225

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 17