Lekker uit je dak in de open lucht Maandag 30 juli 2007 Marco V. aan het werk in Goes. foto Willem Mieras Geestdrift op Beachboom. foto Dirk-Jan Gjelten Duizenden bezoekers vullen de Grote Markt in Goes. Beachboom en Dancetour trekken duizenden mensen. door Luc Oggel en Ali Pankow GOES/SCHARENDIJKE - Dancelief- hebbers konden zich afgelopen weekeinde op twee locaties in de provincie uitleven tijdens de open luchtevenementen Beachboom en Dancetour. Op de Grote Markt in Goes was gisteren de door Nederland rond reizende Dancetour-karavaan neer gestreken. Duizenden mensen wa ren op het evenement afgekomen, niet in de laatste plaats vanwege het feit dat twee er grote namen kwamen draaien: dj's Marco V en Ferry Corsten. Ook vóór het optre den van V., die om half vijf aan trad en om 18.00 werd afgelost door Corsten, was het al behoor lijk druk. Het publiek werd om 13.00 uur opgewarmd door Mr. D) Addicted, een 23-jarige Yerseke- naar die winnaar was geworden van de on-line wedstrijd op de Dancetour-website en daarmee Uit je dak gaan op Beachboom. foto Dirk-Jan Gjeltema een half uur draaien op de Grote Markt had gewonnen. Het waren ideale weersomstandig heden om lekker 'uit de plaat te gaan'; niet te koud en niet te warm en ook de nattigheid bleef weg. Fred Baker sloot de Dancetour knallend af Aan de Brouwersdam vierden 3600 bezoekers zaterdagavond bij dancefestival Beachboom de zon sopkomst. in zwart/gouden outfit in tal van varianten ging de meute massaal loos, daartoe aangezet door de opzwepende sounds van onder meer dj Lucien Foort. Een mix van funky techno, deep house en trance behoort tot Foorts ken merken. Dj Lacroix nam het op het drukst van de avond naadloos over van Foort om vervolgens het roer toch drastisch om te gooien naar eigen stijl, dus: soms rauw en sexy in een combinatie van house, techno en electro en soms de span ning opvoerend met een minimale roffel. Ambiance van zee, zon en strand en flitsende dansacts met onder meer capoeira droegen bij aan de zomerse sfeer. Net voor de regen begon, sloot Beachboom ver rassend af: de grote doos op het achterste podium opende zich en een 'gouden meisje' liet een be kend speeldoos-slaapliedje weer klinken. foto Willem Mieras Op Beachboom kwamen 3600 bezoekers af. foto Dirk-Jan Gjeltema Bezoeksters van Beachboom aan de Brouwersdam. foto Dirk-Jan Gjeltema Podium in Scharendijke. foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 13