BADHOTEL DOMBURG Psychosociaal Zorgverlener Agathos Banen Q JobTrack.nl MANAGER HORECA MEDEWERKERS HORECA (KEUKEN EN BEDIENING) zeelandhallen Monteur Nettendienst G/l/V Noord 40 I Zaterdag 28 juli 2007 PZC Kijk ook op Zeelandhallen Goes bouwt letterlijk en figuurlijk aan de toekomst! Onze nieuwe en moderne hal is geschikt voor uiteenlopende beurzen en (muziekevenementen. Samen met de bestaan de twee beurshallen van Zeelandhallen Goes is het beurscomplex nu 15.000 m2 groot. Naast de hallen is inmiddels een nieuw leisure-centrum - met een fitnesscentrum, grote servicebios coop, smaakvol wokrestaurant alsook een sfeervol bowling- en biljartcentrum - gerealiseerd. Wij zijn op zoek naar een fulltime: In deze functie ben je eindverantwoordelijk voor de uitvoering van alle operationele processen (planning, budgetteringen aanstu ring) op de afdeling Horeca en medeverant woordelijk voor het formuleren van beleid, strategie en doelstellingen op het gebied van horecadienstverlening. Beschik je over een H BO werk- en denkniveau, bij voorkeur diploma Hogere Hotelschool en een aantal jaren werkervaring in een vergelijk bare functie? Wij bieden een afwisselende verantwoorde lijke functie in een dynamische werkomge ving en een arbeidsvoorwaardenpakket dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie. Tevens zijn wij op zoek naar: Meer informatie en een uitgebreide vacature omschrijving vind je op onze internetsite via www.libema.nl. Sollicitaties kunnen worden gericht aan Libéma Exploitatie B.V., t.a.v. Inge Bertens-Stuifbergen (P&O), Postbus 142, 5240 AC Rosmalen: 073-5282200. E-mail: personeel@libema.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Goes Zeelandhallen Goes is onderdeel van Libéma scheur li, ""aks net nu 0„. H" STRJUI0, ga mee als vrijwilliger! De Wielewaal organiseert grensverleggende groeps- vakanties voor kinderen en jongeren met een handicap. www.wielewaal.nl Stichting De Wielewaal wordt gesteund door: reVdlidstiefonds Kom werken bij: MampshireClassic Badhotel Domburg beschikt over 116 ruime kamers, diverse vergaderzalen, restaurant Carmen Sylva, Grand Café Het Atelier, bibliotheek, terras, wellness center en Vitaalinstituut Sakyno. Zie ook onze site www.badhotel.com Ter versterking van ons vaste team zoeken wij voor een jaarbetrekking: voor ons Grand Café Bar een: professionele BARKEEPER m/v voor 4-5 dagen avonden per week. Je spreekt goed Nederlands en Duits. voor de huishouding: MEDEWERKERS KAMERSCHOONMAAK m/v voor ca. 20 25 uur in de week. voor de keuken een: MEDEWERKER AFWAS m/v voor 3-5 diensten per week. Voor alle functies geldt: eigen vervoer is gewenst. Vraag ons sollicitatieformulier tijdens kantooruren aan via telefoonnr. 0118-588804 of via hdevisser@badhotel.com of solliciteer 'on-line' via onze site www.badhotel.com vacatures. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Agathos: Thuis in Zeeland Agathos Thuiszorg is een landelijk werkende organisatie die zeer actief is in Zeeland en op de Zuid-Hollandse eilanden. Wij bieden psychosociale zorg in de thuissituatie op basis van ondersteunende en activerende begeleiding. Agathos is een reformatorische organisatie, die vanuit deze visie zorg verleent aan iedereen die zorg nodig heeft. De zorgverleners van Agathos werken vanuit Bijbelse normen en waarden en een respectvolle houding waarin uw zorgvragen centraal staan. Vanwege de voortdurende groei van de werkzaamheden zoeken wij een De hulpverlening binnen het rayon Zeeland concentreert zich op dit moment op het begeleiden van multi-problem gezinnen. Onze nieuwe collega heeft een Hbo opleiding (MWD of SPH) en een flinke dosis doorzettingsvermogen en ervaring in het werken met complexe gezinssituaties. U bent in het bezit van eigen vervoer en flexibel beschikbaar. Omvang van het contract is bespreekbaar. Herkent u zich in onze identiteit en wilt u meer informatie over deze functie? Bel dan snel met Leontien Overbeeke of Thea Lievaart of bezoek onze website. Arbeidsvoorwaarden Agathos Thuiszorg biedt goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Thuiszorg, waarbij de opleiding en ontwikkeling van mede werkers één van de speerpunten van het personeelsbeleid vormt. Solliciteren? Stuur uw brief met C.V. binnen 2 weken naar de afdeling P&O, bij voorkeur per e-mail, naar PenO@agathos-thuiszorg.nl of per post naar het hoofdkantoor: Agathos Thuiszorg t.a.v. Afd. P&O Postbus 151 2900 AD Capelle aan den Ijssel. L/ T (010) 264 07 77 I www.agathos-thuiszorg.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. De afdeling Nettendienst Gas/Water Noord, met voorzieningsgebied Schouwen Duiveland en Tholen (standplaats is woonplaats), heeft een fulltime vacature voor de functie van Monteur Nettendienst GA/V. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Aanleg, onderhoud en sanering van transport- en hoofdleidingen. - Onderhoud van afsluiters, brandkranen en meteropstellingen grootverbruikers. - Gaslekken zoeken en spuien van waterleidingen. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Lts-diploma (bij voorkeur WTB) en de opleiding (assistent) distributiemonteur G/W. - Bereid zijn om zonodig aanvullende opleidingen te volgen. - Rijbewijs B(E). - Bereid zijn om te verhuizen naar district Noord. - De bereidheid om wacht- en storingsdienst te lopen. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 2.299.- bruto per maand. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Rien Olivier, Teamleider Uitvoering, telefoonnummer 06 - 54 37 30 42. Vanaf week 32 kun je contact opnemen met: Gerrie Muijlwijk, Steunpunt Manager Noord, telefoonnummer 06 -12 99 7118. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 2807PZ/0705. en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 2807BN/0705. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 50A8 A330 KA Middelburg T: (0118) 88 20 00 E: vaatures@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68