Bioriginal £ssoi Waterschap Medewerker groenbeheer m/v Kantonnier - tractorchauffeur machinist m/v Medewerker Wegbeheer m/v OobTrack.nl Medewerker Productie Magazijn Administratief Medewerk(st)er JE3ntEES> 38 I Zaterdag 28 juli 2007 PZC Kijk ook op Zeeuws-Vlaanderen Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, waarvan het hoofdkantoor in Terneuzen is gevestigd, heeft een beheersgebied van ruim 73.000 hectare en een inwonertal van 107.000. Het waterschap heeft als taak de zorg voor de waterkering, het waterpeil, de kwaliteit van het oppervlaktewater en de wegen in het buitengebied. De ambtelijke organisatie is onderverdeeld in drie sectoren en een stafafdeling te weten: Waterbeheer, Waterkeringen Wegen, Middelen en de stafafdeling PIOC. De secretaris is het hoofd van de ambtelijke organisatie. De dienst telt circa 175 medewerkjstjers. Binnen de sector Waterkeringen en Wegen zijn de volgende vacatures opengesteld: Vacature 20072104 (1,0 fte) De Functie: Het inventariseren en muteren van het groenareaal Het voorbereiden en plannen van het onderhoudswerk Het coördineren, aansturen en meehelpen uitvoeren van dit onderhoudswerk in eigen beheer Het houden van toezicht op het onderhoudswerk dat uitgevoerd wordt door derden Overige voorkomende werkzaamheden Functie-eisen: Afgeronde MBO-opleiding op het gebied van groenvoorziening (bijv.: AOC - ZB of KF) Aantoonbare leidinggevende ervaring Goede organisatorische, sociale en communicatieve vaardigheden Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Flexibele instelling en bereidheid tot het volgen van relevante opleidingen Bezit van rijbewijs B/E Arbeidsvoorwaarden: De functie is in afwachting van een definitieve waardering ingeschaald in schaal 7, maxi maal 2.528,— bruto per maand op fulltime basis. Vacature 20072102 (2,0 fte) De Functie: Onderhoud van civiel- en cultuurtechnische werken Verrichten van onderhoudswerkzaamheden en schadeherstellingen Toezicht houden op werkzaamheden door derden, alsmede op de naleving van vergun ning- en ontheffingvoorwaarden en overige regelgeving Bediening van in eigen beheer opererende tractoren of hydraulische graafmachines en uitvoeren van eerstelijns onderhoud en reparaties aan het materieel Informeren van ingelanden over de diverse uitvoerings-, onderhouds- en beheerwerk- zaamheden Overige voorkomende werkzaamheden Functie-eisen: Relevante opleiding op LBO-niveau Ervaring met de bediening van tractoren Affiniteit met de te verrichten werkzaamheden Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Bereidheid deel te nemen aan piketdienst Rijbewijs B/E Arbeidsvoorwaarden: De functie is ingeschaald in schaal 5, maximaal €2.187,— bruto per maand op fulltime basis. Vacature 20072305 (1,0 fte) De Functie: Voorbereiden, begeleiden en toezicht houden op de uitvoering van groot onderhoud aan wegen Adviseren over en opstellen van onderhoudsplannen Opstellen van bestekken en kostencalculaties Optreden in geval van calamiteiten Verrichten van inspecties m.b.t. de toestand van wegverhardingen Informeren van individuele burgers en/of instellingen Functie-eisen: Beroepsgerichte MBO-opleiding, weg- en waterbouw Bij voorkeur enige jaren relevante werkervaring Goede communicafieve vaardigheden en klantgerichte instelling Affiniteit met de te verrichten werkzaamheden Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Flexibele instelling en bereidheid tot het volgen van relevante opleidingen Bezit van rijbewijs B Arbeidsvoorwaarden: De functie is ingeschaald in schaal 8, maximaal 2.859,- bruto per maand. Voor verdere informatie over de vacatures medewerker Groenbeheer en Kantonnier -trac torchauffeur machinist kunt u contact opnemen met het afdelingshoofd beheer en onder houd Waterkeringen en Wegen, de heer M.C. Stroo, telefoon (01 15) 641 1 80. Voor verdere informatie ten aanzien van de functie medewerker Wegbeheer kunt u tot 9 augustus a.s. contact opnemen met het hoofd van de afdeling Wegen, de heer R. van de Runstraat, telefoon (01 15) 641 173 en daarna met de heer B.M. van Waes, telefoon (01 15) 641 175. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer in de brief en in de linkerbovenhoek van de envelop, tot uiter lijk vrijdag 24 augustus 2007 te richten aan het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, ter atten tie van de stafafdeling P&O, postbus 88, 4530 AB Terneuzen. De Sectorale Arbeidsvoorwaardenregelingen Waterschapspersoneel zijn van toepassing. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 88, 4530 AB Terneuzen Bezoekadres: Kennedylaan 1, Terneuzen. Telefoon (01 15) 641000 Fax (01 15) 641200 E-mail: info@wszv.nl Internet: www.wszv.nl Tijger zoekt mensen! Modern geoutilleerde stations, acceptatie van alle creditcards, een uitgebreid assortiment in de Snack Shop. Aan alles merkt u dat de 300 Esso stations tot de modernste en meest service gerichte van Nederland behoren. Om ook in ons station dat hoge niveau te handhaven zijn wij op zoek naar VERKOOPMEDEWERKER MA/ Woonachtig in Walcheren Parttime variabel voor +/- 20 uur. De baan zal bestaan uit het verkopen van artikelen uit onze Esso-shop, het afrekenen van aankopen en verwerken van leveringen en het verzorgen van promotionele acties. Het schoonhouden van shop en voorterrein en alle handelingen verrichten die nodig zijn. Uw profiel komt overeen met de volgende eisen: Een vervolgopleiding van minimaal 4 jaar, goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal, praktijkervaring met kassa- en computerapparatuur en bereidheid om op onregelmatige tijden te werken. De honorering is overeenkomstig de CAO. Geïnteresseerd in een afwisselende baan? Stuur dan uw handgeschreven sollicitatie binnen 4 dagen na verschijnen van dit blad naar: Esso Cevaal, Laan der Verenigde Naties 1A, 4334 ES Middelburg, t.a.v. dhr. J.A. Cevaal. Het ritme van de Tijger. Uwov^Hve BtA Bioriginal (www.bioriginal.nl) is gespecialiseerd en toonaangevend in het produceren, formuleren en blenden van oliën, rijk aan essentiële vetzuren (Omega 3 en Omega 6) voor de voedingsmiddelenindustrie. De organisatie is onderdeel van een internationale groep en staat bekend om het leveren van klantspecifieke oplossingen, waarbij kwaliteit en flexibiliteit centraal staan, Wij zijn op zoek naar: De werkzaamheden omvatten o.a.: Inkomende en uitgaande goederenstroom verzorgen Controleren van inkomende en uitgaande goederen Magazijn- werkzaamheden (o.a. order pieken) Produceren van blends aan de hand van vastgestelde recepturen Reinigen van productieruimte en apparatuur Administratie van genoemde activiteiten Kennis en ervaring: Voor deze veelzijdige functie zoeken wij een stressbestendige, klantgerichte collega Affiniteit met productie- en magazijnwerkzaamheden Opleidingsniveau op VMBO+ of startende MBO-er Heftruckcertificaat is een pre Engelse taal op VMBO-niveau beheersen Nauwkeurig en zelfstandig kunnen werken Nadere informatie voor deze functie kunt u inwinnen bij Dhr. L. de Baat (Supervisor production warehouse) of Dhr. J. de Jong (Operations Manager), telefoon 0187 618 020. De functie omvat diverse administratieve werkzaamheden ter ondersteuning van de verkoopafdeling o.a.: Archivering Maken van monsterorders Verwerking van verkoopcijfers Voorbereiden van verkooppresentaties Kennis en ervaring: Voor deze veelzijdige functie zoeken wij iemand die van afwisseling houdt, zeer nauwkeurig en sterk analytisch onderlegd is en eigen initiatief toont Opleidingsniveau op VMBO TL MEAO Goede praktische kennis van Windows, m.n. Excel en Power Point Kennis van Engelse taal (Duits en Frans is een pré) Een positieve en flexibele instelling Een parttime functie is bespreekbaar. Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij Mevr. H. Bouman, telefoon 0187 618 020. Bioriginal biedt mogelijkheden tot verdere persoonlijke ontwikkeling door ondersteuning van training en opleiding. U kunt uw sollicitatiebrief sturen, met vermelding van de functie, aan: Bioriginal Europe/Asia B.V. Bosland 40 3258 AC Den Bommel Werken én uitgaan in Amsterdam! Heb je altijd al eens in Amsterdam willen uitgaan, maar vind je een overnachting te duur? Dan is dit (misschien) je kans! Amsterdam Thuiszorg is op zoek naar vakantiekrachten Verzorgende C vanaf heden tot eind augustus. Heb je een verpleeghulpstage gedaan tijdens je opleiding (bijvoorbeeld Geneeskunde of HBO-V) en wil je minimaal 3 a 4 dagen per week werken in onze bruisende hoofdstad? Dan zorgen wij voor slaapplaatsen! Je krijgt bovendien een goed salaris van 9,= netto per uur! Bel tijdens kantooruren naar het Centraal Wervingspunt 020-8861900 of mail naar wervingspunt@amsterdamthuiszorg.nl. Voor meer informatie kijk op www.amsterdamthuiszorg.nl www.amsterdamthuiszorg.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66