PAREE B.V. n Zeeland VERKOPER B CO S ELEKTRO TELECOM O JobTrack.nl www.meezeeland.nl Projectleider utiliteit Werkvoorbereider calculator industrie Tekenaar AutoCAD StabiCAD Tekenaar paneelbouw Eplan Service coördinator telecom Programmeur Telecom Elektromonteur utiliteit Elektromonteur industrie Elektromonteur service en onderhoud Telecommonteur FULLTIME PROJECTLEIDER ROUTEBUREAU (M/V) Fulltime Woonbegeleiders (m/v) 22 I Zaterdag 28 juli 2007 PZC Kijk ook op Ondersteuning bij leven met een beperking Wij zoeken voor onze organisatie een Cliëntondersteuner voor de regio Walcheren M/V Gedragswetenschapper voor de regio Oosterschelde M/V Kijk voor meer informatie over MEE en de vacatures op onze website Paree B.V. Elektro - Telecom te 's-Heerenhoek heeft meer dan 100 medewerkers en is al ruim 75 jaar een toonaangevend ontwerp- en installatiebedrijf in Zeeland. Paree B.V. is gespecialiseerd in elektro-, meet- en regeltechniek, procesautomatisering, tele- en datacommunicatie-oplossingen, zorgcommunicatie-, domotica-, camera-, beveiligings-, brandmeld-, ontruimings- en toegangscontrolesystemen. Daarnaast verzorgt Paree B.V keuringen, inspecties en service en onderhoud. Paree B.V. is een professionele organisatie, die er naar streeft om m.b.v. de nieuwste producten, technieken en technologieën haar klanten te voorzien van een oplossing op maat. Om dit te bereiken is het noodzakelijk, dat ons personeel zich continu ontwikkelt. Paree B.V. stelt haar personeel daarom in staat om zich d.m.v. cursussen en trainingen op de hoogte te laten blijven van de meest recente ontwikkelingen in haar vakgebied. Door toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar versterking van ons team. Wij bieden daartoe goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Als jij graag in een informele, professionele organisatie werkt, waarin je de ruimte krijgt om jezelf verder te ontwikkelen dan is één van onderstaande vacatures misschien wat voor jou. Kijk voor nadere informatie over deze vacatures op onze website www.paree.nl Ben je geïnteresseerd? Reageer dan door binnen 2 weken een e-mail of brief voorzien van c.v. te sturen t.a.v. de heer Van Kol o.v.v. de betreffende functie. E-mail sollicitatie@paree.nl, postadres Paree B.V., Werrilaan 8, 4453 CC 's-Heerenhoek. (Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.) De Stichting Promotie en Marketing Zeeland Delta vervult de toeristische marketing en communicatie voor Zeeland in zowel binnen- als buitenland. Ook het Routebureau Zeeland is een afdeling van de stichting. Het Routebureau beheert en ontwikkelt toeristisch-recreatieve routes (fietsen, wandelen, paardrijden etc.), routesystemen (zoals het fiets- knooppuntensysteem) en routegerelateerde producten. De Stichting Promotie en Marketing Zeeland Delta is per direct op zoek naar een: Stichting Promotie en Marketing Zeeland Delta i w Een enthousiaste, gemotiveerde collega met een afgeronde opleiding op minimaal HBO-niveau Wij zoeken: en relevante werkervaring op het gebied van het opzetten, begeleiden en afronden van projecten. Je bent een netwerker met een goed financieel inzicht. Als projectleider initieer je nieuwe projecten en werk je aan de uitvoering (en afronding, inclusief Functieinhoud- bud9etbeheersing) van projecten met betrekking tot recreatieve routes. Je coördineert de uitvoe ring van activiteiten en projecten en schrijft offertes, projectplannen en activiteitenprogramma's. Je onderhoudt contacten met het bedrijfsleven, overheden en het maatschappelijk middenveld. Wij bieden: Een boeiende en afwisselende werkomgeving, leuke collega's in een hardwerkend team; saiariëring volgens de voorwaarden van VW Nederland. Inlichtingen over deze functie zijn verkrijgbaar bij Patrick Polie, coördinator, tel. 0118-587707. Schriftelijke reacties kunt u tot 4 augustus sturen naar: Stichting Promotie en Marketing Zeeland Delta, t.a.v. RK.C. Polie, Postbus 8,4357 ZG Domburg of per email: p.polie@vvvzeeland.nl Bos Men Shop, sinds jaren een begrip voor vlotte herenmode, met vestigingen in Goes en Middelburg vraagt EEN ENTHOUSIASTE Met gevoel voor mode en een flexibele, collegiale werkhouding. Hen bieden wij: Afwisselend werk. Een collegiaal team. Goede salariëring bij gebleken geschiktheid. Ook belangstellenden uit het leerlingwezen worden uitgenodigd te solliciteren. Ben je geinteresseerd, richt dan je schriftelijke/mondelinge sollicitatie aan Bos Men Shop, Lange Vorststraat 56, 4461 JR Goes. Bel voor inlichtingen naar de heer Bos of de heer Lindeboom: 0113- 214530. BOS'MEN'SHOP Goes, Lange Vorststraat 56. Middelburg, Lange Delft 1Lange Delft 37. www.bosmenshop.nl Stichting DOOR (Door Opvang en Ontmoeting Resocialisatie) beheert in Zeeland 2 opvanghuizen en een leerwerkplaats voor ex-gedetineerden in Zeeland. De Stichting wil aan haar doelgroep tijdelijk onderdak en begeleiding op maat bieden en zo bijdragen aan het verbeteren van kansen van ex-gedetineerden om terug te keren in de samenleving en het arbeidsproces. Stichting DOOR is een groeiende Stichting met een breed maatschappelijk draagvlak. De dienstverlening van Stichting DOOR naar de bewoners bestaat uit vijf belangrijke aandachtspunten, namelijk de zorg voor: Huisvesting Arbeid Financiën Relaties Zingeving Voor onze opvanghuizen in Middelburg en Vlissingen zoeken wij, m.i.v. 1 september 2007: Voor 22 tot 28 uur in de week Takenpakket: Het begeleiden van bewoners Verantwoordelijk voor het leefklimaat in het opvanghuis Het opzetten en uitvoeren van activiteiten Het treffen van een (voorlopige) voorziening in geval van acute crisissituatie Het deelnemen aan interne besprekingen Het draaien van dag-, avonddiensten en weekenddiensten Het begeleiden van stagiaires Functie-eisen: Relevante HBO- dan wel MBO-opleiding, bij voorkeur SPW dan wel SPH of MWD Een stevige persoonlijkheid Agogische vaardigheden Sociale vaardigheden en levenservaring Stressbestendigheid en flexibiliteit Affiniteit met de doelgroep Wij bieden: Een uitdagende functie in een groeiende organisatie Een tijdelijke functie van een jaar dat na goed functioneren wordt omgezet in een contract voor onbepaalde tijd Toepassing van de CAO welzijn Aansluiting bij PGGM Interne vormings- en cursusbijeenkomsten op de gebieden van omgang met agressie, kennis over verslavingsproblematiek en middelengebruik, psycho diagnostiek en methodisch werken voor welke erkende certificaten of deelnamebewijzen worden afgegeven U kunt uw sollicitatie voor 8 augustus a.s. richten aan: Stichting DOOR T.a.v Johan Swart, Directeur Postbus 5076, 4380 KB Vlissingen De eerste sollicitatieronde is op 13 augustus a.s.. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij: Angelo de Bruijn, Coördinator. Tel.: 0118 - 63 56 27.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48