ZOMER CONTROLE Bosch Car Service I Maak iemand blij met de PZC en ontvang een cadeau voor uzelf! Gratis FM scan radio met oordopjes 10 I Zaterdag 28 juli 2007 PZC LEZERS SCHRIJVEN Brieven richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 31 4460 AA Goes 0113-315660 lezersredacteur@pzc.nl (max. 150 woorden) Moslima's Arme moslima's. Hoe vaak moe ten jullie je nog bewijzen? Volgens sommigen van jullie is het dragen van een hoofddoek het teken van emancipatie. Waarom kunnen jul lie je dan niet ontworstelen aan jul lie cipiers (PZC, 26 juli) als jullie naar de dokter gaan? Geëmanci peerd? Als het bedekken van het hoofd bedoeld is om blikken van mannen tegen te gaan, doe dan wat aan die mannen. Dat is eman ciperen. Als het alleen volgen van duizendjarige overleveringen regel is, is het vak geschiedenis overbo dig. Er mag niets bijgeleerd wor den. Waar in Noord-Ierland Pais ley de hand van Adams schudt en met hem in het parlement zit, bla zen de sjiieten en de soennieten el kaar op. Er is werk voor de mosli ma's om de moslimwereld te ver beteren. De mannen hebben na duizend jaar laten zien dat zij het niet kunnen. Paul Heuff Sardijngeullaan 4, Dishoek Visitekaartje Terneuzen In de PZC van 26 juli stelt burge meester Lonink van Terneuzen dat er op korte termijn een herin richtingsplan voor het oudste stadsdeel aan de rand van de stad moet komen. De druk is blijkbaar groot om hoogbouw te plaatsen langs een van de mooiste natuurge bieden die we hebben. Het visite kaartje van de stad, de scheldebou- levard en de scheldekade moet op de schop. De ingepaste kleinschali ge laagbouw appartementen oogt volgens de burgervader niet. He laas stuurt de denkrichting van de burgemeester rechtstreeks aan op een planologische ramp, zoals de ze zich in vele kuststeden al heeft voorgedaan: de aanwezige kustlijn volstouwen met hoogbouw direct aan de kustlijn. Burgemeester, durf eens outside the box' te den ken en investeer in een beschermd stadsgezicht vanaf de Scheldedijk. creëer contact tussen de stromen de natuur voor de deur en de stad, herstel de oude waarden in de veerhaven, investeer in deugdelijke en op de omgeving aangepaste in frastructuur. Laat de Westerschel- de aansluiten op uw entree van de stad en laat dat uw visitekaartje zijn. A. van der Bent Scheldekade 34, Terneuzen Rasmussen De tour is niet zo zeer verziekt door Vino, die dong toch al niet mee in het klassement. Theo de Rooij heeft de tour volledig ver ziekt. We konden genieten van een fantastische strijd tussen de nummer 1 en 2 in het klassement en prachtig werk van de Rabo- bank-ploeg (met name van Boo- gerd). Theo de Rooij neemt verha len te serieus die door jaloerse mensen uit de buitenwereld ex pres tijdens deze tour naar voren worden gebracht en laat zich ver volgens door die verhalen leiden en haalt Rasmussen uit de tour. Hiermee besteelt Theo de Rooij de echte fans van de wielersport defi nitief van de mooiste tour sinds ja ren. Dat terwijl Rasmussen in de tussentijd al vele malen is gecon troleerd op doping zonder dat er één positief was. Slordigheden met de regels rond aan te geven waar je zit staat in geen verhou ding tot deze straf. Volgend jaar Rabobank zonder De Rooij en met Rasmussen, alstublieft. Wim-Theo van Yperen Grevelingenhout 147, Bruinisse Rasmussen 2 Zwak van Theo de Rooij. Onder druk van de Franse media zwicht hij om Rasmussen toch mee te ne men naar de Tour. Dan na onge veer drie weken neemt hij zo'n be slissing (PZC, 26 juli). Hij laat eerst de andere renners het snot voor de ogen rijden om Rasmussen in het geel te houden en dan is het zover en beslist deze directeur technische zaken om hem uit koers te nemen door een verhaal van een andere ex-zondaar Cassa- ni. Had dan Rasmussen niet mee genomen naar de tour. Een ding weet ik wel: onder Jan Raas had dit een andere uitwerking gehad. De Rooij zelf was vroeger ook geen uitgekookte renner. Als ik met zo'n directeur verder moest, leverde ik mijn contract in. J. Meijer Witte de Withstraat 55, Terneuzen Rasmussen 3 Michael Rasmussen heeft altijd be weerd dat hij in Mexico getraind heeft en niet, zoals nu blijkt, in de Dolomieten. Waarom heeft Theo de Rooij zijn advocaten dan geen opdracht gegeven dit voor de aan vang van de Tour de France te con troleren? Het is toch héél simpel om Rasmussen naar de data te vra gen wanneer hij naar Mexico ge vlogen is en weer terug en met welke vliegtuigmaatschappij. Even de maatschappij vragen of het klopt en dan zou de waarheid al snel boven water gekomen zijn of hij nou wél of niét in Mexico zat, tijdens zijn 'onvindbare' periode. De passagierslijsten worden vol gens mij voor langere tijd be waard. Hij is toch zeker niet op zijn racefiets naar Mexico gegaan. Anita Pilaar-de Nooy Kreekslagweg 12, Goes Schutterijflat Mevrouw De Feijter van wooncor- poratie L'Escaut geeft ruiterlijk toe dat appartementen van de Schutte rijflat in Vlissingen leeg worden ge houden voor mensen die vanwege renovatie of sloop uit hun wonin gen moeten. Misschien moeten ze van l'Escaut hun woningen beter onderhouden en moeten ze niet wachten tot de boel in elkaar stort. Mensen die in de binnenstad wo nen, wonen daar namelijk met veel plezier. En roepen al langer om onderhoud. Die mensen heb ben niet voor niets pamfletten ach ter hun ramen met 'slopen is bezo pen'! Je mag in een woning gaan wonen die l'Escaut goed acht. Ook mensen met een pensioentje en aow willen graag mooi wonen en iets te kiezen hebben. Misschien moeten medewerkers van L'Escaut zelf maar eens wonen in gewone huizen, zodat mevrouw De Feijter niet zo minachtend hoeft te zeg gen: Er zijn nog genoeg woningen voor het echtpaar Hokke! Anja de Roos (dochter van het echtpaar Hokke) Bad huisstraat 177, Vlissingen m rlü SLECHTS X. 1 U krijgt nu* NfVEA SUN MOUSSE t.w.v. €14,95 Cadeau! geldig zolang de voorraad strekt Autocenter Snoodijk Drieschouwen-Zuid 18 <"*0115 - 56 20 45 Autobedrijf de Muynck Quistenburg 8 <*0113 - 35 08 63 Bosch Car Service Goes Dirk Dronkersweg 15 <*0113 - 27 36 65 Garage Hopgesteger Dijkwelsestraat 59 <*0113 - 34 13 15 Autobedrijf Kluyfhout Karreveld 4 <*0118 - 55 19 91 Auto Service Van Liere bv Voltaweg 33 <*0118 - 62 76 80 Autobedrijf Murre Gerbrandystraat 4 <*0118 - 46 46 44 VROUWENPOLDER Veersedam Auto Vrouwenpolderseweg 75 <*0118 - 59 15 24 ZIERIKZEE Autobedrijf Legemaate Boerenweg 4 <*0111 - 41 26 86 Compleet, goed, betaalbaar AXEL BORSSELE GOES KAPELLE KOUDEKERKE MIDDELBURG VLISSINGEN Bent u ook zo'n trouwe abonnee van de PZC? Dan weet u hoe prettig het is om de krant elke dag in de bus te krij gen. Misschien kent u wel iemand die dat ook zou willen. Geef hem of haar dan nu op voor een proefabonnement van 4 weken voor 9,95. U ontvangt dan gratis de FM scan radio met oordopjes. Zo profiteren abonnees Profiteren van dit aanbod kan op 2 manieren: U geeft het proefabonnement cadeau. U ontvangt de FM scan radio. U draagt een nieuwe proefabonnee aan, die het proefabonnement zelf betaalt. U ontvangt de FM scan radio. Maak uw keuze en vul de bon in! Stuur de bon naar: PZC, Lezersservice, antwoord nummer 1000, 5600 VB Eindhoven. U kunt ook deelnemen via het internet: maak daarvoor gebruik van het speciale aanmeldformulier op www.pzc.nl (klik op abonneren). U heeft de FM scan radio met oordopjes binnen 2 weken in huis. Spelregels De nieuwe proefabonnee kan het proef abonnement niet voortijdig beëindigen; De nieuwe proefabonnee heeft de laat ste 3 maanden geen proefabonnement gehad; De aanbrengende abonnee heeft een doorlopend abonnement op de PZC; De actie loopt van 2 juli 2007 tot en met 31 augustus 2007; De aanbieding geldt zolang de voorraad strekt. '■f Ja, ik maak iemand blij met de PZC en ontvang gratis een FM scan radio Ik heb een doorlopend abonnement op de PZC en ik geef een proefabonnement cadeau (4 weken voor 9,95). Ik ontvang gratis een FM scan radio met oordopjes. O Ik heb een doorlopend abonnement op de PZC en ik draag een nieuwe proefabonnee aan (4 weken voor 9,95). Ik ontvang gratis een FM scan radio met oordopjes. Mijn eigen gegevens Naam: Gegevens nieuwe abonnee Naam: Om Ov Adres: Adres: Postcode: Plaats: Postcode: Plaats: Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: E-mailadres: Geboortedatum: Geboortedatum: Bank-/girorekening: Bank-/girorekening: Handtekening: Handtekening: Alleen originele, volledig ingevulde bonnen worden in behandeling genomen. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10