Familieberichten ZLtavjdibaMsjliiï j 30 I Zaterdag 28 juli 2007 PZC wa Hierbij geven wij u kennis dat na een goede verzorging in Verpleeghuis 'Vliedberg' rustig is ingeslapen Cornelis Marinus Stouthamer - Cor- Ellewoutsdijk, 6 mei 1928 f Koudekerke, 26 juli 2007 Familie Stouthamer Correspondentieadres: O. de Visser Hellewoudstraat 14 4437 AL Ellewoutsdijk Op maandag 30 juli is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid om afscheid van Cor te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 31 juli om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Ellewoutsdijk. Indien u de begrafenis wenst bij te wonen, wordt u uitgeno digd om 13.15 uur in het 'Van Hattumhuis', Zomerstraat 16 te Ellewoutsdijk, aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er in het 'Van Hattumhuis' gelegenheid elkaar nog een ogenblik te ontmoeten. Geen bloemen. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturenge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mooie herinneringen blijven Toch nog onverwachts is ingeslapen onze neef en goede huisvriend Cor Stouthamer Hij had z'n eigen plek in onze familie. We zullen hem missen. Familie de Visser Ellewoutsdijk, 26 juli 2007 Dan ga ik op tot uw altaren, tot U, o bron van zaligheid. Dan mag mijn ziel uw heil ervaren en dankbaar ruisen alle snaren voor U die al mijn vreugde zijt en eindloos mij verblijdt. (Psalm 45:4 Geref. Kerkboek) Na een zorgzaam en toegewijd leven is ingegaan in de vreugde van haar Heer en Heiland onze schoonzuster, tante en oud-tante Adriana Frederika de Visser in de gezegende leeftijd van 95 jaar. God heeft haar verlangen in vervulling doen gaan. Demotte, Ind. U.S.A.: Tannie Fase-de Visser Zaamslag: Leen en Marie de Visser-de Jonge Nellie de Visser Enschede: Jacomien en Jan Hendriks de Visser Vianen: Piet de Visser en Anneke de Vroom Zaamslag: Corrie en Ko Haak-de Visser Versoix, Zwitserland: Addy de Visser en George Lavanchy Channahon, 111. U.S.A.: Jacky en Bob Mausolf-de Visser Heerenveen: Piet en Dini de Visser-Verschelling Middelburg: Riet en John Nieuwland-Kuzee Freek en Elsbeth Kuzee-Minderhoud Kees en Dita Kuzee-Seghers Achternichten en - neven Zaamslag, 27 juli 2007 Corr.adres: Axelsestraat 114543 CD Zaamslag. Een samenkomst zal worden gehouden op woensdag 1 augustus om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Terneu- zensestraat 32 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Maria Magdalena Wouters-Geijsels Vlissingen, 22 december 1927 t Koudekerke, 26 juli 2007 A. Wouters Elly en Kees Maschal en Anne Ron en Jeanet Robbert-Jan en Noor llona en Walter Angelique en Sander Jacqueline Nayla en Jan Levi Elijah Jahmilla Wij willen het personeel en vrijwilligers van verpleeghuis "Vliedberg"en Zorgstroom bedanken voor de liefdevolle verzorging. Koudekerke, Verpleeghuis "Vliedberg". Gouwestraat 24 4388 RC Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 31 juli van 11.30 tot 12.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waarna aansluitend de plechtig heid zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Hartverwarmend was uw medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder facomina de Bart-Kruijs Voorberge Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Het is ons tot grote steun geweest, zeker tijdens de ziekte en na het overlijden van Piet. Saar Harthoom-de Bart Piet Harthoorn (t 10 juli 2007) Rinus de Bart Jacqueline en Louis Joanne Siem Andre Marco en Jerina Hoedekenskerke, juli 2007 Wij willen u hartelijk danken voor uw blijken van mede leven, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Lein van Belzen C. van Belzen - Schroevers Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, juli 2007 Dankbetuiging Graag willen wij iedereen bedanken, voor de getoonde belangstelling, de mooie kaarten en brieven en andere blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van Gerry Berben-Kolvenbach Jos Berben, kinderen en kleinkinderen Hoofdplaat, 26 juli 2007 In moeilijke tijden blijkt hoezeer een vriendelijk woord, een blijk van medeleven en een beetje hulp veel waard kan zijn. Dit alles hebben wij ondervonden na het overlijden van Kees Grootjans Hiervoor onze hartelijke dank Namens de familie: C.A. Jonkman-Grootjans Vlissingen, juli 2007 Als je door verdriet wordt neergeslagen, Het waarom van dit aan niemand kunt vragen, Dan is het goed dat je zoveel goede mensen ziet, Ook al vinden ze de juiste woorden niet. Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van onze lieve Marianne Hamelink-van Dixhoorn mochten ontvangen willen wij u heel hartelijk danken. Het is voor ons een troost te ondervinden hoeveel vrienden wij hebben. Jan Hamelink Vincent Rick en verdere familie Terneuzen, juli 2007 Het vele medeleven dat wij hebben ervaren tijdens de ziekte en na het overlijden van onze broer, zwager, oom en oud-oom Simon fohan Hanse hebben we zeer gewaardeerd. Hiervoor onze hartelijke dank. Z.N. van den Ouden-Hanse J.S.M. Hanse-Verton en familie Kerkwerve, juli 2007 "Uber den Wolken muss 22" die Frei heit wohl grenzenlos sein. Daar het echt onmogelijk is eenieder persoonlijk te bedanken hoop ik dat u via deze weg mijn dank wilt aanvaarden. Overweldigend, ontroerend, de bloemen, een kus, liefde, warmte,Taarten, brieven, telefoontjes en bezoek bij het afscheid van mijn allerliefste man en ons baasje Hans Widdau Het heeft diepe indruk op mij gemaakt. Heel hartelijk dank. In het bijzonder bedank ik Dries en Cocky, Lies, Els, Marjan en Tjakko, Eefje en Tom, Babis en Stella, Johnny en Carolien, vooralle steun. leder die Hans kende zal begrijpen hoe vreselijk we hem nu missen. Jenny Widdau Arnemuiden, juli 2007 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Adriaan Kaland Wij danken u daarvoor hartelijk. M. Kaland-Huibregtse Lein en Nelly Noreen, Willem Els en Adrie Adrie, Jesse Westkapelle, juli 2007 Hartelijk dank voor uw persoonlijke belangstelling, vriendelijke woorden en medeleven na het overlijden van Maria Heiltje van der Maas-Vogelaar Wij hebben dit zeer gewaardeerd. Familie van der Maas Kats, juli 2007 Na het overlijden van onze lieve Adrie: Mevr. A.F. Duvekot-de Looze hebben velen blijk gegeven van hun medeleven. Al deze reacties, in de vorm van het bijwonen van de begrafenis plechtigheid, een brief, een telefoongesprek, hebben ons goed gedaan. Adrie heeft tot kort voor haar ziekte, nog veel van het leven genoten. Dat zij mag rusten in vrede. Familie Duvekot en Familie de Bat Goes, juli 2007 Voor uw belangstelling en medeleven aan ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Sara Kornelia Maljaars-van der Meulen willen wij u oprecht dankzeggen. Tevens willen wij Dhr. R. Geernaert van Monuta Haerens en Ds. Ph. Beukenhorst bedanken voor de goede bege leiding en verzorging van de afscheidsdienst. Kinderen en kleinkinderen Schoondijke, juli 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 84