Televisie
5
rond dierenkliniek
z
Iedereen in de serie is behept met een zwaar aangezet karakter
NCRV begint met de Britse serie 'The Chase'
PZC Vrijdag 27 juli 2007 I 47
06:15 Sally Jessy Rap
hael 07:00 Hart van Ne
derland - Vroege edi
tie 07:25 Tele 6: Tel sell
08:25 The bold and the
beautiful 09:00 Tele 6:
Tel sell 10:00 Show
nieuws - Vroege editie
10:35 Newly weds 11:00
Tele 6: Tel sell 12:00
CamPingPing 13:25 Mc-
Cloud 14:30 Holiday!
16:05 The Cosby show
16:35 The bold and the
beautiful 17:05 Sue Tho
mas: F.B.Eye
07:00 Teleshop 7: Ik
ben in balans! 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te
leshop 7: Tel sell 08:45
RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 10:20
Delft blauw 10:40 RTL
Z Nieuws 14:20 Delft
blauw 14:40 RTLZ
Nieuws 16:20 This is golf
business 16:40 RTL Z
Nieuws
06:00 Judging Amy 06:50
Safari 07:15 Suddenly
Susan 07:45 Roseanne
08:15 The war at home
08:45 Tel sell 09:20 Kevin
Hill 10:20Tel sell 10:50
Astro TV 11:45 Born-
2Cook 12:25 Medisch
centrum 12:55 Tel sell
13:55 Dutch Cash 14:25
Duck Dodgers 14:55 8
simple rules 15:25 Dis
ney Feest: The legend of
Tarzan 16:05 Pricehotel
16:55 Suddenly Susan
17:25 Everwood
09:40 Yin Yang Yo 10:20
Totally Spies 11:10Team
Galaxy 11:50 De Tofu's
12:15 Shuriken School
12:35 What's with Andy
13:00 Horseland 13:20
Hotnews.nl 13:35 Carl
2 14:25 Pokémon 15:10
Gouwe Ouwe 15:35 Ja
cob Dubbel 16:00 Mega
Babies 16:25 Team Ga
laxy 16:50 Shuriken
School 17:15 Yin Yang
Yo 17:35 Totally Spies
06:00 Tien Text 10:10
There's no business like
showbusiness 10:40 7
Plagen 11:05 Hollandse
hit mix 11:35 De bruiloft
van Sebnem en Marco
12:00 Live Shop 14:00
Fashion House 14:25
Postcode Loterij: Deal
or no deal 15:15 Interac
tieve dag televisie 16:15
7 Plagen 16:45 De Acht
17:10 Life with Bonnie
17:35 Fashion House
o
18:00 JAG, detectiveserie 18:00 The A-Team, ac-
18:10 Charmed, fantasy- 18:00
South Park, ani
18:00
De leukste thuis-
tieserie
serie
matieserie
video's, amuse
18:55 Law Order, ad-
18:55
The Simpsons,
ment
vocatenserie
animatieserie
19:00 Hart van Neder
19:50 'Allo 'allo!, come
19:10 Judging Amy, dra- 19:50
Brainiac, weten
19:00
De bruiloft van
land - Vroege
dyserie
maserie
schap
Dennis en Kim,
editie
amusement
19:25 Shownieuws -
19:30
Postcode Loterij:
Vroege editie
Deal or no deal,
19:55 Medisch cen
spelshow
trum
20:30 The pelican brief, 20:30 See no evil, hear
20:05 Will Grace, co- 20:25 Wegmisbruikers,
20:00
De Gouden Kooi,
thriller
no evil, filmkome
medyserie
verkeersprogram-
realityprogramma
die
20:30 Switch, filmkome
ma
20:30
Spartan, thriller
die
21:20 Top Gear, auto-
magazine
22:30 Hart van Ne
derland/Show
nieuws - Late
editie, reportages
22:50 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:30 Operation Delta
force 4, actiefilm
22:30 Absolute power, 22:20 De grote beurt, 22:30 Holy
misdaadthriller automakeover- amusement
show
23:00
The pelican brief,
film
23:25
Sexcetera, serie
reportages
23:00
De Gouden Kooi,
amusement
23:30
Oerend hard:
Zwarte Cross,
verslag
23:55
Jordan Peter:
When Jordan
met Peter, real-
lifesoap
23:30
Fashion House,
soap
00:00
Delta force 2:
00:19
Teleshop 7
00:50 Law order
00:00
Nachtprogram
00:00
Poker Uncovered
The Colombian
00:20
2Babes
01:45 Nachtprogram
mering
00:30
Interactief poker
connection
01:00
Nachtlounge
mering: Relax TV
05:59
Jetix
spelprogramma
01:55
Nachtprogram
mering: Starstyle
03:00
The hotspot
00:45
03:25
World Poker
Tour
Interactief poker
spelprogramma
co
10
N»
N>
N>
W
ro
w
O
n
Street en het script voor Fat
Friends schreef Haar dochter
speelt mee in The Chase.
Iedereen in de serie is behept met
een zwaar aangezet karakter. Klaar
blijkelijk moet je na een aflevering
precies weten wat voor vlees je in
de kuip hebt. Rick Johnson, een
partner in de dierenkliniek, is lulle
tje rozenwater, zijn vrouw Debo
rah een haaibaai, dierenartsassis
tente Clare het snoesje. De dieren
artsenpraktijk dient vooral als ach
tergrond van familieverwikkelin
gen, maar zorgt natuurlijk gere
geld voor een niet te versmaden
dosis dierenliefde. Het is vanaf de
eerste minuut duidelijk dat het le
ven in de dierenkliniek niet zo
idyllisch is als haar omgeving
a The Chase, Nederland 2,
1Q 7S uur
Enkele hoofdrolspelers uit de Britse serie The Chase, over intriges i
een dierenkliniek.
OVERIGE
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:22 Zeeland nieuws
18:39 De zeeuw van Vlaande
ren
18:53 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10 De
rode loper. 12:30 Vriend of vij
and. 1 3:00 Het journaal. 13:25
Het weer. 13:30 1000 Zonnen
garnalen. 13:50 Thuis. 14:20
Clips. 14:40 Wielrennen: Tour
de France. 17:35 Buren. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode
loper. 18:30 Vriend of vijand.
19:00 Het journaal. 19:35 1000
Zonnen garnalen. 19:55 Het
weer. 20:00 F.C. de Kampioe
nen. 20:35 Screw loose. 22:05
Tour 2007.23:00 Het journaal
laat. 23:21 KENO-uitslagen.
23:22 Euro millions-uitslagen.
23:23 Het weer. 23:30 Mersey
beat.
België 2
07:00 Symfollies. 07:05
Hopla. 07:10 Bumba. 07:15
Circus Hocus Pocus. 07:20 Het
zandkasteel. 07:35 Draakje.
07:40 Tweenies. 08:00 Samson
Cert. 08:25 Lazytown.
08:50 De Smurfen. 09:15 Miss
BC. 09:30 101 dalmatiërsin
het Disney festival. 09:55 De
hopeloze heks. 10:20 De drie
vrienden en Jerry. 10:30 De
avonturen van Kuifje. 10:55
Filmfabriek: Scooter: Secret
agent. 12:25 Foreign exchange.
12:50 Disney classic cartoon.
13:00 Zomerbeelden. 15:30
Hopla. 15:35 Musti. 15:40
Draakje. 15:45 Het zandkas
teel. 16:00 Piet Piraat. 16:05
Tweenies. 16:30 Samson
Gert. 16:55 De Smurfen. 17:20
101 dalmatiërs in het Disney
festival. 17:45 Miss BC. 18:00
Oggy en de kakkerlakken.
18:10 Spring. 18:35 W817.
18:50 Carl2.19:10 Degrassi:
The next generation. 19:35
Third rock from the sun. 20:00
Terzake zomer. 20:50 Around
the world in 80 treasures.
21:50 De canvascrack. 22:25
Carrie and Barry. 22:55 Le
déclin de l'empire Américain.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
09:00 Les carnets du bour-
lingueur. 09:55 Rosamunde
Pilcher: Un amour brülant.
11:30 Télétourisme. 11:35
Une maman formidable. 12:05
Les feux de l'amour. 12:50
Nieuws en weerbericht. 12:52
Strandweerbericht. 12:55
Questions d'argent. 13:00
Nieuws en weerbericht. 13:40
Le paradis des autres. 14:25
A bicydette. 14:40 Wielren
nen: Tour de France. 17:25 A
bicyclette. 18:20 Un gars, une
fille. 18:30 Le 6 minutes. 18:38
Weerbericht. 18:45 Le Tour au
quotidien. 19:20 Strandweer-
bericht. 19:23 Weerbericht.
19:30 Nieuws en weerbericht.
20:15 Le gendarme en balade.
22:00 ïles... était une fois: Les
ïles de France. 22:55 Euro mil
lions - trekking. 23:05 Jardins
et loisirs d'été. 23:30 Le beau
vélo de Ravel. 23:55 Questions
d'argent. 00:00 Le Tour au
quotidien.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 15:20
Paroles d'ados: Le regard des
autres. 15:45 Plus belle la vie.
16:15,16:40 Friends. 17:05,
17:30 Moesha. 17:55 Toute
une histoire. 18:55 Plus belle la
vie. 19:20 Médical détecti-
ves. 19:40 Nieuws. 20:20
Beursberichten. 20:25 Un gars,
une fille. 20:40,21:25 Boston
justice. 22:20 KENO. 22:25
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:45 Beursberichten.
22:50 Hep taxi. 23:25 D6bels:
Summerlive.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 To buy
or not to buy. 11:00 Animal
rescue. 11:55 Nieuws en weer
bericht. 12:00 Homes under
the hammer. 12:30 Cash in the
attic. 13:10 Nieuws en weer
bericht. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:40 Neigh
bours. 15:05 Doctors. 15:35
All Saints. 16:20 Nieuws, regi
onaal nieuws en weerbericht.
16:25 Lazytown. 16:50 Skunk
Fu. 17:05 Mortified. 17:30
The story of Tracy Beaker.
18:00 Only in America. 18:25
Newsround. 18:35 Neighbours.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws. 20:00
The One show. 20:30 My fami
ly. 21:00 EastEnders. 21:30 DIY
SOS. 22:00 Little Britain down
under. 23:00 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Would I lie to you?. 00:05 The
watcher.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 The story
makers. 07:35 Balamory. 08:00
Numberjacks. 08:15 Tommy
Zoom. 08:30 In the night
garden. 09:00 Do something
different. 09:45 Mona the
vampire. 09:55 SMart. 10:25
Scooby-Doo. 10:45 Really wild
show. 11:10 Fairly odd parents.
11:35 Even Stevens. 12:00 Top
cat. 12:25 The future is wild.
12:50 Coast. 13:00 The daily
politics. 13:30 Working lunch.
14:30 Wildlife on Two. 14:45
Living in the sun. 15:45 Escape
to the country. 16:45 Flog
it!. 17:30 Ready steady cook.
18:15 The weakest link. 19:00
Animal park - Wild on the
West Coast. 20:00 The money
programme. 20:30 Diving with
whales. 21:00 Gardeners' world
special. 22:00 Peter Scott:
A passion for nature. 23:00
Ql. 23:30 Newsnight. 00:00
Newsnight review.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Nashorn, Zebra Co. 09:55
ARD-Wetterschau. 10:00
Tagesschau. 10:03 Brisant.
10:35 Pfarrer Braun: Der Fluch
der Pröpstin. 12:00 Tagesschau
urn zwölf. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Nashorn,
Zebra Co. 17:00 Tagesschau
urn fiinf. 17:15 Brisant. 17:47
Tagesschau. 17:55 ARD vor
acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 Liebe
Zartbitter. 21:40 Polizeiruf
110: Wandas letzter Gang.
23:10 Tagesthemen. 23:23 Das
Wetter im Ersten. 23:25 Ich
gehore Dir.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,
11:35 Reich und Schön. 12:00
Tagesschau urn zwölf. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 Mittagsmagazin. 14:00
heute - in Deutschland. 14:15
ZDF SPORTextra: Wielrennen
-Tourde France. 17:45 Leute
heute. 18:05 SOKO Kitzbühel.
19:00 heute. 19:20 Weer
bericht. 19:25 Der Landarzt.
20:15 Siska. 21:15 Der letzte
Zeuge. 22:00 heute-journal.
22:27 Weerbericht. 22:30
aspekte. 23:00 Kerner kocht.
00:05 heute nacht. 00:15
Veronica Mars.
Discovery
07:00 Giant of the skies:
Building the Airbus A380.
08:00,08:30 Wheeler dealers:
Porsche. 09:00 Jungle hooks:
India: The goonch. 09:30 How
it's made. 10:00 Junkyard
mega-wars: Jet trikes. 11:00
Man made marvels Asia:
Taipei 101.12:00 How it's
made. 12:30 Stunt junkies:
Kiteboard island leap. 13:00
Wild weather: Heat. 14:00 FBI
files: The price of greed. 15:00
Giant of the skies: Building the
Airbus A380.16:00 American
hotrod: Rat rod build-off.
17:00 Jungle hooks: India: The
last pool. 17:30 British biker
build-off. 18:00 5th gear. 18:30
Stunt junkies: Skateboard
vertical record. 19:00 American
chopper: Fantasy bike - Susan
Morisset. 20:00 Mythbusters:
Ping-pong salvage. 21:00 Mean
machines: The transatlantic
challenge: Excavators. 21:30
Massive speed: Sports cars.
22:00 American hotrod: '56
Chevy convertible. 23:00 The
global garage - Bangla bangers.
00:00 Sex sense: His sexy
makeover.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Earth investigated: The
big freeze. 13:00 Head on air
crash. 14:00 Catastrophe:
Hurricane Floyd. 15:00 The
monkey prince. 16:00 The
snake wranglers: Cambodia's
forbidden pit vipers. 16:30
Monkey business. 17:00 Crit-
tercam - Wildtech adventures:
Grey seals - Sable Island. 17:30
Totally wild. 18:00 Megas-
tructures: Ultimate sub. 19:00
Earth investigated: The big
freeze. 20:00 Most amazing
moments. 20:30 Head on air
crash. 21:30 Seconds from
disaster: Asian tsunami. 22:30
Air crash investigation: Hidden
danger. 23:30 Seconds from
death: The sinking of HMS Co
ventry. 00:00 Megastructures:
Ultimate sub.
TMF
08:00 Moviefacts. 08:05
Wakker worden op TMF.
09:00 Moviefacts. 09:05 De
videotheek. 10:00 Reaction.
11:00 Eeuwige hits. 12:00 10
X Christina Aguilera. 13:00 Mo
viefacts. 13:05 De videotheek.
14:00-15:30 uur herhalingen
Moviefacts en De videotheek.
16:30 10 X. 17:30 ClipKen-
nis. 18:30 Kaf of koren. 19:00
Moviefacts. 19:05 Eeuwige
hits. 20:00 Moviefacts. 20:05
Interactive chart. 21:00 ...ser
veert. 21:30 TMF Party. 22:00
Moviefacts. 22:05 TMF Party.
23:00 TMF De Dagrand. 00:00
TMF Moviefacts.
MTV
08:00 Breakfast club MTV top
10.09:00 Real world/Road
rules: Challenge. 09:30 8th
Ocean. 10:00 Degrassi. 10:30
The real world: Key West.
11:00 Top 11 at 1112:00
Brand new chart. 13:00 Top
25.15:00 Punk'd. 15:30 Viva
La Bam. 16:00 Drop the beat.
16:30 Laguna beach. 17:00
Room raiders. 17:30 Dismis
sed. 18:00 My super sweet
16.18:30 Real world/Road
rules: Challenge. 19:00 True
life. 20:00 Pimp my ride. 20:30
Wanna come in?. 21:00 My
super sweet 16.21:25 Made.
22:20 Making the movie. 23:10
Asian screen: Branded to kill.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Les coups de coeurs de Bruno.
09:00 Silence <;a pousse. 09:30
Le plus grand musée du
monde: Le musée Rodin. 10:00
TiVi5.10:55 Des chiffres et des
lettres. 11:20 Tout le monde
veut prendre sa place. 12:00
TV5monde l'info. 12:05 Esca
pade gourmande. 12:30 Plus
belle la vie. 13:00 Rumeurs.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
La gloire de mon père. 16:05 C
com-q@. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 Les voy-
ageurs de La Korrigane. 18:00
Nieuws. 18:30,19:20 Groupe
flag. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Ma télé bien aimée.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:40 Jusqu'au bout.
Eurosport
08:30 Autosport. 09:00 Voet
bal: EK onder 19 jaar vrouwen.
10:00,11:00 Beachvolleybal.
12:00 Wielrennen: Tour de
France. 12:15 Voetbal: EK
onder 19 jaar vrouwen. 13:15,
14:15,14:45 Wielrennen: Tour
de France. 17:30,18:00 Beach-
volteybal. 19:00 Sterkste man.
20:00 Voetbal: EK onder 19
jaar. 22:00 Wielrennen: Tour de
France. 23:00 Extreme sports:
YOZ. 23:30 Sterkste man.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 19:30 The
screening room. 20:00 World's
untold stories. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30-23:00 uur
herhalingen World business
today en World news Europe.