Op zoek naar de ZEUMERHIT •lAlfm Het schuim der aarde ■EZERSFOTOj PZC. Vandaag gaan we op de wat meer creatieve toer. „Ook dit is zomer 2007", schrijft Koos David- se-Geertse uit Grijpskerke ons. ledereen die wel eens over het strand wandelt, herkent dit beeld. Voor Koos aanleiding om de camera te pakken. Ze verdient hiermee een PZC T-shirt. U kunt daar ook voor in aanmerking komen als u ons een mooie, leuke, gekke of bijvoorbeeld een ontroe- :IÜ" rende zomerfoto stuurt naar zomer@pzc.nl. Een selectie van de foto's die al aan de zomerkrant zijn gestuurd is op het internet te vinden: www.pzc.nl onder de zomerkrant knop. 'No More Tears' van Ozzy Osbourne sprong er huizenhoog bovenuit. Zo wel op de internetsite van de PZC, per e-mail en via de sms kreeg dit nummer duidelijk de meeste stem men. Vandaag kunt u weer stemmen op drie nieuwe nominaties, bijvoor beeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het populairste num mer wordt om 17.15 uur gedraaid op Omroep Zeeland (87.9 FM). Het is ook mogelijk om met een sms-je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. U kunt de nominaties tussen 9.00 en 12.00 uur op Omroep Zeeland be luisteren. omroepzeeland.r Naam: Elly Biesheuvel (45) uit Mid delburg Nomineert: 'I Wish They AH Could Be Californian Girls' Van: Beach Boys Reden: „Zomer is strand, surfen, een zonnetje, een groot glas fris. Als je dit liedje hoort, dan denk je toch aan de zomer, aan een knappe man met een surfboard. Zelf heb ik wel een knappe man maar hij surft niet. Mijn dochter wel, die is laatst gaan kijken naar het WK in Biarritz in Frankrijk." Naam: Lorette Helbers (14) uit Arne- muiden Nomineert: 'Always' Van: Bon Jovi Reden: „Ik heb dit nummer veel be luisterd met een vriendinnetje, bij verdriet, wanneer het gezellig was, eigenlijk bij alles. Ik heb 'm nu op mijn MP3-speler, dus ik hoor 'm vaak, maar nog maar één keer op de radio. Mijn vriendin is nu op va kantie, vlakbij Turkije. Als ik dit nummer draai, denk ik aan haar. Morgen komt ze terug." Naam: Hanne Kouwenberg (16) uit Oen Haag Nomineert: 'Upside Down' Van: Jack Johnson Reden: „Er was een feest bij een vriend thuis dat de hele nacht duur de. De raarste dingen gebeurden: de één kreeg een klaplong, een an der brak een marmeren tafel door erop te zitten. Het was een ramp nacht, had maar een paar uurtjes ge slapen. En toen werd ik wakker met dit heel chille liedje. Elke keer als ik het hoor, denk ik er aan terug."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40