T f y r Jan Kesteloo s\ 28 Vrijdag 27 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Verjaardag Op maandag 30 juli 2007, D.V., hoopt onze lieve man, goede vader en grappige opa de mooie leeftijd van 80 jaar te bereiken. Wilt u meedelen in de feestvreugde, dan bent u welkom op die dag, tussen 14.30 en 18.00 uur in 't Kerkerf Ring, te Kerkwerve. Groeten, Gré Kesteloo-Berrevoets kinderen en kleinkinderen jêÊÊk Vroonstraat 18, 4321 AG Kerkwerve In het huis mijns Vaders zijn vele woningen, Eindelijk thuis Bedroefd moeten wij u mededelen dat is overleden onze ge liefde moeder, oma, over-oma en zus Anna Ackema - Boon weduwe van Wilhelmus Dirk Ackema Geboren 4-5-1928 Overleden 25-7-2007 Namens de familie: Xandra Francke - Ackema Vloedstraat 2 4321 AN Kerkwerve Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op maan dag 30 juli van 10.00 tot 10.25 uur in de Kapel van Huize "Sint Petrus", Rodenrijseweg 94 te Berkel en Rodenrijs. Aansluitend zal om 10.30 uur de rouwdienst gehouden worden in voornoemde Kapel, waarna de begrafenis om streeks 13.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene be graafplaats aan de Boutlaan te Scharendijke. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Kees Butijn Jantine, Rik, Julia en Niki, veel sterkte! ooms, tantes, neven en nichten fam. van Iwaarden Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Rei nier Boei je echtgenoot van Debora Krina Faas Brugge, 25-7-2007 Axel, 6-11-1923 Zaamslag: D.K. Boeije-Faas Terneuzen: Conny en Jan Dekkers-Boeije Remco en Tanja Simone en Pedro Elaine Angelica Zaamslag: Elly en Huib van Geffen-Boeije Sascha en Femke Dagmar Cindy en Dennis Axel: René Boeije Eindhoven: Ingrid en Hans Thelosen-Boeije Mick Noah Axelsestraat 24 4543 Cl Zaamslag Corr.adres: Koraalsingel 7,4533 BH Terneuzen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dins dag 31 juli om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Heel bijzonderheel gewoon. Gewoon een heel bijzondere man, pa en opa. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de manier waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, delen wij u mede dat thuis is ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa August Frederik Dhont echtgenoot van Elza Maria Oubrie in de leeftijd van 87 jaar. Sas van Gent: E.M. Dhont-Oubrie Gerrit en Gerrie Rachel Justin Roland en Beppie Rilana en Patrick Michael George en Rieneke Remco en Yanaika Jeroen en Athy Judith en Marco Marion en Pieter Harold en Els Wouter Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging van drL. Feijen en het verzorgend personeel van "De Redoute 26 juli 2007 Rij sen burg 68 4551 HS Sas van Gent De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 30 juli om 10.00 uur in de kerk van de H. Maria Hemelvaart, Markt 4 te Sas van Gent. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de kerk en na de crematieplechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze ad vertentie als zodanig te beschouwen. Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur is overleden op de leeftijd van 102 jaar Maria Janneke Eekhout-Kools - tante Marie weduwe van Jan Abraham Eekhout Aardenburg, 5 september 1904 Goes, 26 juli 2007 Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Randhof voor de liefdevolle verzorging. Uit aller naam: L.A. van Hanegem l Correspondentieadres: Verdilaan 19 4384 LB Vlissingen I De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. wa Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten ne men van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Paulina Maria van Laarhoven Sinds 1996 weduwe van Lodewijk Alexander Pieterse 16 oktober 1919 26 juli 2007 Peter-Paul en Lenie Maroeska en Thomas Thymo, Misha Werner en Claudia Karin en Bastiaan Lex en Manuela Arvid en Monique Erinn en Robin Kjeld Ragne Oost-Souburg, 26 juli 2007 Correspondentieadres: Mezenhof 23,4332 DW Middelburg De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 31 juli om 13.00 uur in de Parochiekerk van Onze Lieve Vrouwe aan de Singel te Vlissingen, waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 14.30 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 12.45 uur in voornoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ark" aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Mij bereikte het droeve bericht dat is overleden mijn gelief de schoonzuster Jacomina Pieternella Louws H. Drost Middelburg Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat na een kortstondige ziekte is overleden onze medewerker en collega )ohan Provoost Wij zullen hem herinneren als een toegewijd en gewaar deerd medewerker en een zeer prettige collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers Thermphos International B.V. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Neeltje Sanderse - Steketee sinds 24 februari 1982 weduwe van Jacobus Cornelis Sanderse in de leeftijd van 88 jaar. Goes: F.P. Sanderse J.C.J. Sanderse - Paauwe Petra en Ronald Jackie, Yvette Jacco Naomi, Manon Yerseke: P.F. Sanderse Goes, 26 juli 2007 TerValcke Correspondentieadres: Dam 5 4461 H V Goes We willen haar leven gedenken op maandag 30 juli in het kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot con doleren. Wij danken de medewerkers van woning 404 uit Ter Valcke te Goes voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het plotselin ge overlijden van Ferry Vroom-Verbeek Haar inbreng en inzet als oud-bestuurslid, alsmede haar karakteristieke stijl, zullen wij niet gauw vergeten. Bestuur en leden van de Federatie van Ondernemersverenigingen in de gemeente Veere

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30