Familieberichten 28 I Zaterdag 28 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl - We zijn diep geschokt door het overlijden van Kees Butijn Vader van Rik, voetballer van ons E-team We wensen Jantine, Rik, Julia, Niki en de rest van de familie heel veel sterkte toe. Voetbalvereniging S.C. Waarde Leiding en spelers van het E-team Herinner mijmaar niet in sombere dagen, als wolkenluchten licht verjagen. Maar herinner mij in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Slechts mijn lichaam werd jullie ontnomen, niet wie ik was en ook niet wat ik zei Diepbedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toe wijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve mama en trotse oma. dochter, zus en tante Rita Chamroe 18 mei 1952 t 23 juli 2007 Het licht in ons leven, onze rots in de branding Mervin en Denise Shanya Patrick en Marlon Danilio, Jay da Joshua en Miranda Steven, Danisha Roger Geneva Mevrouw M.P. Poetai broers en zus neven en nichten Correspondentieadres: Blikkenburg 20 4385HH Vlissingen Rita is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van haar op dins dag 31 juli van 12.30 tot 13.00 uur waarna om 13.15 uur de afscheidsdienst gehouden zal worden. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar het crema torium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg waar de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, om 15.00 uur zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot een informeel samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Overeenkomstig de wens van Rita vragen wij u witte kleding te dragen. Rectificatie Tot onze grote spijt is door een vergissing onzerzijds op 27 juli jl. de overlijdensadvertentie geplaatst van een oud medewerker die vorig jaar is overleden. Thermphos betreurt dit ten zeerste en biedt de nabestaan den haar welgemeende excuses aan. Directie en medewerkers Thermphos International b.v. Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat onze medewerker en collega Ron van Dilst is overleden. Wij zullen ons Ron blijven herinneren als een toegewijd en gewaardeerd medewerker en een zeer prettige collega. Ons medeleven gaat uit naar de familie en wensen hen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers Thermphos International B.V. Chciafabym oczu twoich blask Laat de glinstering in jouw ocaliö od zapomnienia. ogen een onuitwisbare herinnering zijn. Intens verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man, schoonzoon, zwager en oom Willem Joost Geleijnse ~Wim~ Haamstede, 27-05-1938 Antwerpen, 24-07-2007 Hanka Geleijnse - Szilajtis Wanda Szilajtis Grazyna en Grzegorz Nowicki Bartek en King a Jera (in herinnering) en Tadeusz Stryjski Lukasz en Zuzanna Noordstraat 12 4328 AL Haamstede De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met een lach en een traan heeft hij het leven verlaten. De rijke herinnering aan zijn bijzondere humor, kracht en uitstraling dragen wij met ons mee. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze baas Wim Geleijnse Marcia en Katja Het is stil....herinneringen en gedachten zullen ons in de toekomst altijd bij blijven. Verdrietig en bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven. Mijn zwager en onze oom Willem Joost Geleijnse Wij wensen Hanka veel sterkte toe met dit zware verhes. C.G. Geleijnse-de Voogd Fam. Jacco en Jeanette Geleijnse Fam. Rene en Natasja Geleijnse Fam. Angelina en Paul Weeda-Geleijnse Martijn Geleijnse Bedroefd zijn we door het overlijden van onze goede vriend Wim Geleijnse Wij zullen zijn vriendschap, optimisme en humor missen. Tevens hebben wij grote bewondering voor de wijze waarop Wim zijn langdurig ziekbed heeft gedragen. Wij wensen Hanka heel veel sterkte toe. Kees Veerhoek Tineke Veerhoek-Deurloo Vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat de Heere tot zich heeft genomen onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Louwerina de Wijze weduwe van Pieter Jobse in de leeftijd van 95 jaar Domburg: P.C. de Pagter-Jobse J. de Pagter L. Jobse -f W.J. Jobse- de Voogd t Hellevoetsluis: Marijke en Peter Eric, Thomas Katwijk: Willeke en Theo Lars, Nick, Iris Middelburg: Perry en Carolien Domburg, Zorgcentrum "Simnia", 26 juli 2007 Correspondentieadres: Kanonweistraat 20 4357 CB Domburg De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 30 juli om 11.15 uur in de Johanneskerk te Serooskerke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraaf plaats te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in verenigingsgebouw "de Zandput". In plaats van kaarten Lieve mensen. Uw hartverwarmende meeleven tijdens de ziekte §i en na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Chris Joziasse heeft ons goed gedaan en gesteund. Het was overweldigend. Onze welgemeende dank. Nel Joziasse-Louwerse kinderen en kleinkinderen Vrouwenpolder, juli 2007 Herinner mij zoals ik was toen ik nog volop in het leven stond Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma Elizabeth Meulenberg-Vermeulen - Bep in de leeftijd van 71 jaar. M.P. Meulenberg Ronald Edwin en Maria Natalie, Rosita, Gina Wendy en Edwin Daphne, Kylian Vlissingen, 26 juli 2007 Westerzicht 479 4385BH Vlissingen Mijn vrouw is overgebracht naar uitvaartcentrum Over toom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. U kunt afscheid van haar nemen op zondag 29 juli van 19.00 lot 19.30 uur. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats hebben op dinsdag 31 juli om 10.00 uur in het cremato rium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bloemen Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ont vangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. (Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo wasje wil. 9fu hel je rust, met lichaam engeest vaafzullen we denken aan wat is geweest. Diep verslagen geven wij u kennis van het plotseling overlijden van Jacobus Niibjes (Ko) in de leeftijd van 65 jaar. Nieuw en Sintjoosland: Gerda Nijpjes-Schuit Middelburg: Bianca en Ives Tim jiff Vlissingen: Stefan enjaqueline Nieuw en Sintjoosland, 26 juli 2007 Correspondentieadres Mezenfwf 19 4332 DW Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. pfc" U- ïêM ^0* WW'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 128