Op reis met uw krant Op reis met uw krant Lago Maggiore Kunst, cultuur en 'La dolce vita' Uniek 895,- 995,- p.p.' Zonnige herfstdagen aan een prachtig meer! 8 I Donderdag 26 juli 2007 PZC ^gesteld >r°9rdrnma Speciaal voor onze lezers heeft de PZC voor 2007 een prachtige reis naar Rome samengesteld. Deze reis kenmerkt zich door uitzonderlijke kwaliteit van vervoer, hotels, maaitijden en Nederlandssprekende reisleidingen. De reis biedt een goede combinatie van gezamenlijke excursies en tijd voor uzelf. Daarnaast komt het reisgezelschap uitsluitend uit uw eigen regio. Kortom; wilt u er eens lekker vertrouwd tussenuit, ga dan op reis met uw krant! 23 september - 29 september (7 dagen) 30 september - 6 oktober (7 dagen) Reisprogramma: Dag 1Eerste dag: Heenreis, avondeten en rondrit Dag 2: Dagvullende stadsbezichtiging (inclusief) Dag 3: Musea van het Vaticaan -Tivoli (facultatief) Dag 4: Audiëntie op het St. Pietersplein - Antiek Rome (facultatief) Dag 5: Kerken, mozaïeken en de Engelenburcht (facultatief) Dag 6: Vaticaanstad/Ostia en Monte di Alba (facultatief) Dag 7: Terugreis Inbegrepen in de reissom: Bustransfer naar de luchthaven en terug Retourvlucht naar Rome Luchthavenbelasting en veiligheidstoeslagen zes overnachtingen met ontbijtbuffet in drie- of viersterrenhotel Kamers met bad of douche en TV Welkomstdrankje Avondeten met aansluitend stadsrondrit Dagvullende o.b.v. tweepersoonskamer. Prijs afhankelijk van hotelkeuze. stadsbezichtiging Audiëntie van de paus op het St. Pietersplein (indien aanwezig) Gediplomeerde, Nederlandstalige reisleiding Insolventieverzekering (vergelijkbaar met SGR) Informatiemateriaal en reisgidsje Organisatie: De PZC organiseert deze reizen in samenwerking met Mondial Tours Zwitserland/vestiging Enschede Nederland. U ontvangt de complete reisvoorwaarden bij uw boeking. Kleine wijzigingen in het programma voorbehouden. Meer informaties Telefoon (053) 484 25 26 maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur Website www.opreismetuwkrant.nl E-mail opreismetuwkrant@wegenerdagbiaden.nl Wij bieden u een heerlijke week Rome met een exclusief reisprogramma. Tijdens enkele speciaal voor u samengestelde excursies maakt u kennis met de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad. Vanzelfsprekend krijgt u ruim voldoende tijd om de kunstwerken onder leiding van een gediplomeerde, Nederlandse gids uitvoerig te bekijken. Geniet van het milde Middellandse Zeeklimaat in september: de mooiste en beste maand om Rome een bezoek te brengen. Boek vóór 11 augustus en ontvang de dagexcursie Vaticaanstad en Museum van het Vaticaan t.w.v. 80,- GRATIS'. Ja, ik ben geïnteresseerd in de reis naar Rome. Stuur mij geheel vrijblijvend uitgebreide informatie en een boekingsformulier. Straat: Huisnr.: Postcode: Woonplaats: Telefoon: E-mail: Stuur deze volledig ingevulde bon naar: Op reis met uw krant, Postbus 500, 7500 AM Enschede. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon van de krant treft u meer informatie aan. Zie ook het privacy statement op www.pzc.nl www.opreismetuwkrant.nl uniek Same"9esteld Progra, SSfPSf Wmmm Speciaal voor onze lezers heeft de PZC voor 2007 een prachtige reis naar Lago Maggiore samengesteld. Deze reis kenmerkt zich door uitzonderlijke kwaliteit van vervoer, hotels, maaltijden en Nederlandssprekende reisleidingen. De reis biedt een goede combinatie van gezamenlijke excursies en tijd voor uzelf. Daarnaast komt het reisgezelschap uitsluitend uit uw eigen regio. Kortom; wilt u er eens lekker vertrouwd tussenuit, ga dan op reis met uw krant! 22 september - 28 september (7 dagen) 7 oktober - 13 oktober (7 dagen) Een reis naar het zonnige zuiden van Zwitserland, een bloemen paradijs temidden van de bergen. Verken sfeervolle stadjes zoals Locarno, Ascona en Stresa. Droom weg op een bankje aan het schitterende Lago Maggiore. Wandelpromenades, vergeten straatjes en schilderachtige pleinen, stijlvolle gebouwen maar ook berghutten - aan afwisseling zal het u niet ontbreken. Kortom: laat de zorgen van alledag achter u en geniet met volle teugen. Reisprogramma: Dag 1Nederland - Weil am Rhein. Dag 2: Het Lago Maggiore. (inclusief) Dag 3: Ascona, Maggia, Moghegno, Cevio. (inclusief) Dag 4: Luino - Lugano, (facultatief) Dag 5: Lago Maggiore. (facultatief) Dag 6: Locarno - Vierwoudstedenmeer - Weil am Rhein. (inclusief) Dag 7: Weil am Rhein - Nederland. Inbegrepen in de reissom: Reis per comfortabele touringcar naar Locarno en terug Twee overnachtingen met halfpension in Weil am Rhein Vier overnachtingen met halfpension in comforthotel Alba Tweepersoonskamers met douche of bad en toilet Excursie naar Ascona en hetValle Maggia (incl. museumbezoek) Boottocht over het Vierwoudstedenmeer Ervaren, Nederlandstalige reisleiding Insolventieverzekering (vergelijkbaar met SGR) Organisatie: De PZC organiseert deze reizen in samenwerking met Mondial Tours Zwitserland, vestiging Enschede Nederland. U ontvangt de complete reisvoorwaarden bij uw boeking. Kleine wijzigingen in het programma voorbehouden. Meer informatie: Telefoon (053) 484 25 26 maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17 00 uur Website www.opreismetuwkrant.nl E-mail opreismetuwkrant@wegenerdagbladen.nl èr- Ja, ik ben geïnteresseerd in de reis naar Lago Maggiore. Stuur mij geheel vrijblijvend uitgebreide informatie en een boekingsformulier. Naam: O m O v Straat: Huisnr.: Postcode: Woonplaats: Telefoon: E-mail: Stuur deze volledig ingevulde bon naar; Op reis met uw krant, Postbus 500, 7500 AM Enschede. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens In het colofon van de krant treft u meer informatie aan. Zie ook het privacy statement op www.pzc nl. www.opreismetuwkrant.nl sBKEÊÊÊËKSSKm nHHBHBHIi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8