EEN GRATIS KNIPSELKRANT KUN JE NIET NIAKEN Familieberichten Als je diabetes hebt, moet je suikervrij eten. 32 I Donderdag 26 juli 2007 PZC ZV Gratis advertentie Waar Niet waar 17 april 1920 Oost- en West Souburg Ik zag in jouw lief gezicht omkranst door grijze haren zozeer de stempel en het gewicht van al die lange jaren Nu ben je stilletjes heengegaan, ver weg van alle zorgen, jouw liefde blijft voor ons bestaan, diep in ons hart geborgen... Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, geven wij u met veel verdriet kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en omi FËietewiella oan (te c/fJet-£J3(the - 24 juli 2007 Vlissïngen Bepen Adrie Alexander en Astrid Colin Ronnie en Saskia Megan «i® Bas 53 Sandy Correspondentieadres: Kromwegesingel 34 4388 HN Oost-Souburg Onze moeder, oma en omi is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op zondag 2 juli van 19.00 tof 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed vindt plaats op maandag 30 juli om 1 3.00 uur in de "Open Haven", het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente Oost-Souburg. Deze kerk is gelegen op het Oranjeplein nr. 2. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 14.00 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor- 'erk. noemde kerk Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Eens roept DE HEER, zijn welbeminde, naar hef Land van de eeuwige zonneschijn. Tot mijn diepe droefheid is overleden mijn liefhebbende zus ^Vetoari (te cfJet-£/$atjé Oost-Souburg: Mien Suurmond-Baljé Als leven lijden wordt, komt de dood als een verlossing Toch nog onverwachts is overleden onze lieve £7ant P c S et Mattie en Piet Sonja en Frank, Dylan Wilma enjoël Dinie en Bram Christian en Katharina, Djennah Angeliqué en René, Gwen - ZtifaStSESSi Dhr. Jacob Fiere De medewerkers van Dagverpleging "Cornelia", alle mede werkers van Allévo Thuiszorg, Afdeling T, ziekenhuis Goes en in het bijzonder alle artsen, dat u zoveel hebt gedaan voor mijn man. Wij willen u heel hartelijk bedanken voor alle liefdevolle zorg die u aan mijn lieve man, onze vader en opa hebt gegeven tijdens zijn ziekte. Wij hebben dit als hartverwarmend ervaren. Bedankt. J.G. Fiere-Beije Kinderen en kleinkind Juli 2007 Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, vader en grootvader. Fran£ois Lodewijk Timmerman Frans Anny Timmerman-van Amerongen kinderen en kleinkinderen juli 2007 Minderbroederstraat 43 4301 EV Zierikzee Niet waar. Er is veel verwarring over wat mensen met diabetes (suikerziekte) wel en niet mogen eten. Daarom heeft het Diabetes Fonds laten onderzoeken welke voeding goed is voor mensen met diabetes. Dat heeft geleid tot een nieuwe voedingsrichtlijn. Het voedingsadvies daarin verschilt nauwelijks van de algemene adviezen over gezonde voeding. Dus suiker en bijvoorbeeld chocola mogen best, maar met mate. Mensen met diabetes kunnen gewoon gezond eten. En dat kan buitengewoon lekker zijn. Wilt u daarover meer weten? Ga naar www.diabetesfonds.nl en vraag de (gratis) voedingsbrochure aan. U ontvangt dan ook nog drie heerlijke recepten uit het kookboek Gezond eten met diabetes. Meer weten is de enige oplossing j Diabetes Fonds Journalisten en uitgevers hebben het auteursrecht op de artikelen in kranten en tijdschriften. U mag die artikelen gebruiken voor een papieren of digitale knipselkrant, maar dan moet u er wel iets voor betalen. Via CLIP (Copyright Licentie- en Incassobureau Pro) kunt u een licentie krijgen voor het gebruik van artikelen. Op onze site kunt u ondermeer snel berekenen wat legaal knippen u kost met behulp van onze Clip Calculator. Dus graag totziens op www.clip.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72