L 'r: 30 I Donderdag 26 juli 2007 PZC sd Als de loopbaan is gelopen het doel bereikt met laatste kracht dan gaat de hemel voor haar open is zij voor eeuwig thuisgebracht. Na een moedig gedragen lijden is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, mijn moeder, schoonmoeder en onze oma Jacomina Pieternella Louws Sint Laurens, 15 mei 1926 t Middelburg, 23 juli 2007 Middelburg: Marinus Drost Rosmalen: Ronald Drost en Othilde Drost-Siersema Ruben Drost en Laura Muskens Arthur Drost Valérie Drost Middelburg, 23 juli 2007 Zandkreekstraat 100 4335 NP Middelburg Wij nodigen u uit om de afscheidsdienst bij te wonen op zaterdag 28 juli a.s. om 10.45 uur in het rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1, Vanaf 10.15 uur bestaat aldaar de gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de afscheidsdienst zal de teraardebestelling plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene.begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij stellen het op prijs u na de plechtigheid te mogen ontmoeten in het rouwcentrum 'Middelburg'. nader mijn God tot u Met droefheid heb ik kennisgenomen van het overlijden van mijn schoonzuster Jacomina Pieternella Louws A. Drost Middelburg Levendige herinneringen bewaar ik aan mijn tante Jacomina Pieternella Louws ik wens ze ook toe aan Rinus, Ronald, Othilde en de klein kinderen. lohn Louws mede namens: Monika Stampfer - Louws Elly Verhage - Louws Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Maria Rosalia Provoost-van de Velde sinds 1987 weduwe van G.J. Provoost *1 april 1920 t 24 juli 2007 Ton Provoost Joke Provoost-Huibregtse Robert en Beatrijs Virginie en Maurice CasperKaya Chieltje Provoost t Correspondentieadres: Verdilaan 86 4384 LG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 30 juli van 9.45 tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum Over toom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, plaatshebben in het crematorium Middel burg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij zijn de medewerkers van Zorgcentrum Weyevliet, l huiskamer 12, dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Dag lieve Oma Flatje Liefs. Casper en Kaya Bedroefd om het verlies geven wij u kennis dat na een werk- en zorgzaam leven rustig is ingeslapen onze lieve man, vader en opa Dingeman Roest Dick in de leeftijd van 69 jaar. Gerda Roest-Laaij Alexander Dirk en Virginie Charlotte 24 juli 2007 Molenweg 14 4311 RN Bruinisse Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 27 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het "Stiltecentrum" van zorgcentrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Zaterdag 28 juli zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Rotterdam", Maeterlinck- weg 101 te Rotterdam-Zuid. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Na een lang en zorgzaam leven is, 4 weken na zijn 90ste verjaardag, plotseling overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Marinus Sanderse echtgenoot van Pieternella Neeltje Adamse 30-11 -1977 levenspartner van Neeltje Westerweele-de Kunder 17-1-2006 's-Heer Arendskerke 's-Heer Arendskerke 26-6-1917 t 24-7-2007 We zijn erg verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en warmte die hij ons gaf. Oud-Beijerland: Conny en Hans Marijnissen-Sanderse Pi et er, Laurens, Hanne Bergen op Zoom: Kees Sanderse en Willemien Slappendel Martina, Pos/na, Janita De Westerweele familie: Kees en Hanny Hennie Piet en Nellie Liaen Jan Nico en Corrie Wimen Jacqueline Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: C.J. Sanderse Antwerpsestraatweg 469 4625 AB Bergen op Zoom Vader is thuis opgebaard, Slotstraat 33 te 's-Heer Arendskerke. De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 27 juli om 11.30 uur in de 'Petruskerk' te 's-Heer Arendskerke, waarna aansluitend om 13.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Plotseling is van ons weggenomen onze broer, zwager en oom Marien Sanderse in de leeftijdvan 90 jaar. P. de Vries t J. de Vries-Sanderse J. Sanderse M. Sanderse-Willemstein en kinderen Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Marinus Cornelis Schaalje weduwnaar van Johanna Dina de Vrieze in de leeftijd van 93 jaar. fan Schaalje Lenie Schaalje-Clement Mario en Petra justin, Kir sten Goes, 25 juli 2007 Correspondentieadres: Van Hoekenstraat 7,4431 CB 's-Gravenpolder De crematieplechtigheid zal plaatshebben op zaterdag 28 juli om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. I Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van de Palliatieve- 1 zorg van 'Ter Valclcevoor de liefdevolle verzorging. Ik zit in het bootje en ik moet varen Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, is van ons heengegaan onze moeder en lieve oma Johanna Wilhelmina Somers-Jobse -Annie- Domburg, 16 augustus 1926 t Breda, 24 juli 2007 Henk Somers en Addy van de Linde Dion en Janny van Tilburg-Mellaard Johan en Caroline Arjan Oude Rijksweg 85 4339 BB Nieuw en Sint Joosland Correspondentieadres: Middensluis 17 4424 BM Wemeldinge De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 30 juli om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar vanaf 12.45 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid van haar te nemen. Na de afscheidsdienst zullen wij haar begeleiden naar de Algemene Begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw en Sint loosland waar om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn in het Dorpshuis, Veerstraat 2 Nieuw en Sint Joosland. Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ont vangen, deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Ferry Vroom-Verbeek weduwe van Willy Vroom Groningen, 19 mei 1940 Vlissingen, 22 juli 2007 Amsterdam, André en Melanie van Schipstal-Vroom Amsterdam, Wynandaen Wim Moerhuis-Vroom Overijse, Emilia en Wolter Witteveen-Vroom Ashiya, Ottilia Vroom en hun kinderen en kleinkinderen Lieve mevrouw Vroom-Verbeek, Bedankt voor al die jaren van vriendschap. U blijft voor altijd in ons hart. Veel liefs van Perry en Carolien Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons trouw verenigingslid Ferry Vroom-Verbeek oud-voorzitter Middenstands Vereniging Veere Wij wensen de kinderen en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van de Middenstands Vereniging Veere Stichting Promotie Veere Heden overleed mijn lieve vriendin Miep Provoost-van de Velde Met dankbaarheid denk ik terug aan onze jarenlange vriendschap. Jo Kouwe-van Wezel Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64