Familieberichten 11 28 I Donderdag 26 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl - Enige en algemene kennisgeving - Na een lang en bewogen leven is rustig ingeslapen Willemien Bökkers Gendringen, 14 juni 1903 t Vlissingen, 24 juli 2007 Namens allen; Frans Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van verzorgingshuis Ter Reede voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Vredehoflaan 50 4382 CH Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 27 juli a.s. om 11.00 uur in de aula van de Noorderbegraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Aansluitend zal al daar de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Zeg me dat het niet zo is. Zeg dat het niet waar is. We doen alsof hij gewoon verder leeft. Zelfs als het niet zo is Dankbaar voor de liefde waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mee dat we afscheid hebben moeten nemen van mijn man en onze papa Kees Butijn Cornells in de leeftijd van 39 jaar Jantine Butijn - van Iwaarden Rik Julia Miki Havenstraat 9, 4414 AX Waarde De afscheidsdienst die wij voor Kees zullen houden zal zijn op zaterdag 28 juli om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Raadhuisstraat te Waarde. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Het Dorpshuis", Mauritsstraat4-6 te Waarde. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol verdriet, delen wij u mede dat geheel onverwacht, van ons is heengegaan, onze lieve zoon, zwager en oom Kees Butijn echtgenoot van Jantine van Iwaarden in de leeftijd van 39 jaar Krabbendijke: M. Butijn (in herinnering) P. Butijn - Koster Goes: Anton Butijn Waarde: Anja en Huib Weber-Butijn Danny, Cindy Waarde: Paul en Diana Butijn-Koster Ronald, Edward, Moniek Krabbendijke: Jos en Ellis Butijn-Tameris Niek, Manon Krabbendijke: Omi Butijn (in herinnering) Waarde: Cora en Wijnand Krijnsen-Butijn Sven Waarde: Adri en Susanne Butijn-Pik Sharon, Wesley Krabbendijke: René en Mariëlle Butijn-van Iwaarden Mathanja, Cora, Tamara Kruiningen: Gerda en Dick van Leeuwen-Butijn Anouk, Joey Waarde, 24 juli 2007 Geschokt en verdrietig, maar met veel goede herinne ringen, nemen wij afscheid van onze lieve schoonzoon en zwager Kees Butijn Jantine, Rik, Julia en Niki, we zoeken naar woorden Weet dat we er voor jullie zijn. Pa en ma van Iwaarden - Krijger Loek Huub, Marleen, Marli en Ben Pim, Sandrina, Josiane, Rudi en Tim Lieve ome Kees In gedachten rijden we nog met je in de bakfiets. Ben, Josiane, Marli, Rudi en Tim Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plot seling overlijden van onze vriend Kees Butijn Wij wensen Jantine, Rik, Julia en Niki veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies Jan en Marjoke Arjan en Sandra Ronny en Huiberdine en kinderen Waarde, 24 juli 2007 Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen, die niet te begrijpen zijn. We zijn erg geschokt door het plotseling overlijden van Kees Butijn man van onze vriendin Jantine en vader van Rik, Julia en Niki We zullen er voor jullie zijn! Jopie en Peter Jacqueline en Nico Jolanda en Kees Marion en Rene Ella en Peter Marlies en Chris Marion en Marco en de kinderen Waarde, 24 juli 2007 Verbijsterd waren we door dit bericht. Woorden schieten te kort. Onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze medewerker, vriend en collega Kees Butijn Wij wensen Jantine, Rik, Julia en Niki en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Fam. H. J. Meijer Daan en Marianne Jacco en Astrid Jan Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Kees Butijn Kees was de echtgenoot van onze juf Jantine en de papa van onze mede-leerlingen Rik en Julia We wensen Jantine, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Leiding en kinderen van Zondagsschool "de Kindervriend" Waarde, 24 juli 2007 Erg geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van Kees Butijn vader van onze leerlingen Rik en Julia We leven mee met Jantine, Rik, Julia, Niki en verdere familie en vrienden. Wij wensen hen heel veel sterkte toe. Team, bestuur, MR, OR, ouders en leerlingen van onze school OBS D'n Bogerd in Waarde be Lieve Rik en Julia We zijn erg verdrietig omdat jullie vader is overleden. We denken aan jullie, jullie moeder en Niki nu jullie zo verdrietig zijn. Heel veel sterkte gewenst door jullie klasgenootjes en de juffen en meesters van OBS D'n Bogerd in Waarde. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte, die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, in de leeftijd van 56 jaar, op vrijdag 20 juli 2007 is overleden Ronald Anthonie van Dilst Ron 's-Heer Arendskerke: Anny van Dilst-de Landmeter Goes: Ronald Kloet Mijnsheerenland: Sandra en Loek ter Horst Vlissingen: Erik en Anja van Dilst Zwitserland: Dirk en Andrea van Dilst Rebecca, Dominic Vlissingen: Evert van Dilst Mariëlle Codeé Nieuwe Kraaijertsedijk 27 4458 NK 's-Heer Arendskerke Op verzoek van Ron heeft de crematie op woensdag 25 juli in besloten kring plaatsgevonden. Met leedwezen ontvingen wij het overlijdensbericht van onze collega Ron van Dilst Wij wensen Annie en zijn directe familie veel.sterkte toe de komende tijd. Collega's Natzuur- Zuur en Zoutfabriek Thermphos International Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Met droefheid geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan onze ma en (over)oma Marie A. F. Rijckaert weduwe van Albert A. Hollebosch Temeuzen, 29 maart 1929 t Terneuzen, 23 juli 2007 Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Vremdiekevoor hun goede zorgen. Sluiskil: Maurice Hollebosch f Breskens: Andrea Timmerman Ko van Oosten brugge Niels Hannelore en Henri, Milan, Timo Heidi en Sebastiaan, Finley, Q? Biervliet: Ronald Hollebosch en Francine de Turck Katusha en Tommy, Myrthe, <Z> Björn Jemey Irisstraat 30, Hoek Correspondentieadres: Burgemeester Maarleveldstraat 3 4521 BJ Biervliet Ma is opgebaard in het rouwcentrum aan de Rooseveltlaan 6 te Temeuzen. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 27 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 28 juli om 10.30 uur in de aula van genoemd uitvaartcentrum, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Gilde- straat te Sluiskil. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en Algemene kennisgeving Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzor ging in "De Redoute", zacht en kalm van ons is heengegaan Helena Snauwaert weduwe van Josephus Theodorus van der Liet *28-11-1923 125-07-2007 Gent (B) Sas van Gent Uit allernaam: H. Colsen- Ranschaert Sas van Gent, 25 juli 2007 Corr.adres: Statenstraat 70,4551 VZ Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 28 juli om 11.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waarna de crematie zal plaatsvinden. Uitsluitend schriftelijke condoleance.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56