ESfm Op zoek naar de ZEUMERHIT Zomer in de achtertuin ÜBSfOTOi aankomen, dan zijn we vlug binnen. We moeten er maar het beste van maken hé." Als het echt koud wordt kan ze in ieder geval het PZC T-shirt aantrekken want dat heeft ze met de- Echt een foto van dit moment van Myriam Baute uit Terneuzen. Ze schrijft: „Bij gebrek aan strand weer blijven we maar dicht bij huis. Spelletjes en drankjes bij de hand. En mocht er weer een bui ze foto verdiend. Wilt u ook in aanmerking ko men voor zo'n T-shirt stuur dan uw zomerfoto's naar de zomerredactie op het e-mailadres: zomer@pzc.nl. Ad Eversdijk uit Oost-Souburg heeft glorieus gewonnen met zijn nomina tie van het nummmer 'Summer is here' van The Outsiders. Vandaag kunt u weer stemmen op drie nieuwe nominaties, bijvoor beeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het populairste num mer wordt om 17.15 uur gedraaid op Omroep Zeeland. Het is ook mogelijk om met een sms-je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. U kunt de nominaties tussen 9.00 en 12.00 uur op Omroep Zeeland be luisteren. www.omroepzeeland.nl Naam: Patrick Walfehzao (21) uit Amsterdam Nomineert'Good Riddance (Tinrie of Your Life)' Van: Green Day Reden: „De zomer van 2002 Was een goede zomer, het was de laatste zo mer dat ik samen met mijn écht bes te vrienden was. Ze luisterden alle maal naar verschillende soorten mu ziek, maar déze band hebben we ge meen, we vinden hun muziek alle maal geweldig." Naam: Remco Wissink (38) uit Mid delburg Nomineert: 'No More Tears' Van: Ozzy Osbourne Reden: „Eigenlijk hou ik helemaal niet van deze muziek. Ik ben meer van de brutere metal. Maar op dit nummer ontmoette ik mijn huidige vriendin, op Graspop in België. We moesten vier uur in de rij Wachten en hadden net onze tent opgezet toen ik haar ontmoette. Ze was een goede vriendin van een Vlissinger." Naam: Joey Teileman (17) uit Vlissin- gen Nomineert: 'Strip Club' Van: The Game Reden: „Als je die clip kijkt zie je Amerika, veel zon, auto's, vrouwen, dat soort dingen. Dat vind ik wel re laxed bij de zomer. Binnenkort ga ik misschien ook naar Amerika. Nu is er wel zon, maar ik heb nog geen auto. Met de vrouwen gaat het op het moment wel goed, want er zijn er zo te zien genoeg in de stad."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 41