amifieberichten Adriana Jacoba Daane 24 j Woensdag 25 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Met verdriet in ons hart geven wij u kennis dat na een kort ziekbed is overleden onze lieve moeder, oma en overoma sinds 28 december 2002 weduwe van H. J. Burger Kapelle, 2 oktober 1917 t Goes, 23 juli 2007 Kapelle Adi de Jager - Burger Bas de Jager Marijke, Merel, Hans Henri en Rebecca, Christiaan, Tobias. Famke, Nienke Baske en Libor, Paco, Selena Kapellen (B) Suzan Hoogstrate - Burger Jan Hoogstrate Anja en Patrick, Jimmy, Sacha, Tess Jan jr. Jeanine en Mark, Max, Isa Kapelle Marijke Herselman - Burger Dave Herselman Jon en Monique, Kim, Tristan Hendriek en Johan-Peter Schore Gommert Burger Heieen Burger - de Schipper Jessica en Annet, Nathanael Remco Kapelle Henny Witte - Burger Jan Witte Correspondentieadres: Kerkplein 37, 4421 AA Kapelle Gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 26 juli 2007 van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Peter Butler, Maalstede ia, Kapelle. De afscheidsdienst zal geleid worden door de heer G. de Jongh op vrijdag 27 juli om 13.00 uur in voornoemd rouwcentrum. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot samenzijn in het rouwcentrum. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Adriana Jacoba Burger-Daane IJzendijke: M.P.J. Burger Kapelle: Jac. A. Burger (in herinnering) A. Burger-Eversdijk (in herinnering) Goes: Joh. Burger (in herinnering) D.M. Burger-Paardekooper Kapelle: J.M. Meulpolder - Remijnse (in herinnering) B. Meulpolder Kapelle: N.J. Meenken - Remijnse J. Meenken (in herinnering) Neven en nichten In je hart leven mensen, die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen, zelfs als ze dood zijn. Verdrietig, maar met dankbaarheid in ons hart, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Wilhelmina Elisabeth van Dalen-van Loenen sinds 30 april 1974 weduwe van Willem van Dalen Djocjakarta, 21 oktober 1928 f Goes, 23 juli 2007 Hilversum: Els Boontje-van Dalen Rob Boontje Pascal Heinkenszand: Wim van Dalen Annet van Dalen-van de Ree Nik, Ron Goes: Irene van Dalen Bauke Vleeshouwer Arwin, Liedewij, Gerben Kloetinge: Annelies van Dalen Anoushka Koppelaar Emiel, Lars Ruben, Maroussia Correspondentieadres: W.E. van Dalen H. Roland Holstlaan 15a 4481 DG Kloetinge Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van huis Merel van Randhof voor de betrokken en liefdevolle verzorging. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 27 juli om 12.30 uur in de 'Oosterkerk', ingang via de J.D. van Mellestraat te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) gele genheid tot condoleren. Indien u nog afscheid wilt nemen, wordt u verzocht om 12.00 uur aanwezig te zijn in genoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze aankondiging als uitnodiging beschouwen. Als je leven niet meer gaat zoals je had gehoopt, als je veel wordt ontnomen. Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt en leven niet meer leven is. Dan komt de tijd dat je er in berust dat het einde is gekomen. Na een tijd van zorg en moeite is in de gezegende leeftijd van 93 jaar rustig en kalm ingeslapen onze moeder, groot- en overgrootmoeder Maatje van Dijke-Timmerman Mattie Vlissingen: Abraham Hartman (in herinnering) Vlissingen: Janny van Dijke Veenwouden: Henny de Vries-van Dijke Dick de Vries Nalasja; Dennis, Amber Jeroen en Lizan; Tristan Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van verpleeghuis Ter Reede en Weyevliet voor de goede zorgen. Vlissingen, verpleeghuis "Weyevliet" 23 juli 2007 Correspondentieadres: Badhuisstraat 89 4381 LP Vlissingen Mattie is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheidnemen op vrijdag 27 juli van 13.1 5 tot 13.40 uur. De afscheidsbijeenkomst zal hier om 13.45 uur worden gehouden. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemd uitvaartcentrum. Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden onze geliefde schoonzuster Neeltje Dingemanse-de Looff Weduwe van W.A. Dingemanse Namens de familie P. v.d. Kreeke - Dingemanse be Als leven lijden wordt, komt de dood als een verlossing. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, in zijn vertrouwde omgeving zacht en kalm is ingeslapen mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoon vader en opa Remi de Guytenaer echtgenoot van Corrie de Meijer 25-07-1919 t 23-07-2007 Westdorpe Sas van Gent Sas van Gent: Corrie de Guytenaer-de Meijer Appingedam: Joop en Hanny Maaike en Mehidah Tessa en Sam Monique Brigitte Westdorpe: Mies Westdorpe: Els en Frank Mandy Kirsten Familie de Guytenaer Familie de Meijer 4551 AA Sas van Gent, 23 juli 2007 Buitenweg 11 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 27 juli om 14.00 uur in het crema torium van Terneuzen aan de Bellamystraat 28 C, waarna de crematie zal plaatshebben. - Samenkomst in het crematorium. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de afscheids bijeenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. We hebben heel veel verdriet want je bent van ons weg- gezeild... we houden van je... Beatrijs Maria Rosa Jan Joppe-Callens 1950-2007 Filips en Isabell Callens-von Seckendorff, kinderen en kleinkinderen Johan Caliens Kristin Caliens en Piet Vroon Bruno en Caroline Callens-Devriese en kinderen Hilde Caliens Lieven Caliens Stefaan en Corinne Callens-Vynckier en kinderen Patrick en Barbara Callens-Unger en kinderen Geert Caliens Je zussen, broers, schoonzussen en schoonbroer, neven en nichten We wensen Dolf, An Sofie Leendert, Patrick, Thomas Marianne heel veel sterkte bij het grote verlies van onze lieve Bea. We zullen jullie steunen. Correspondentieadressen: Familie Callens-Devriendt Parkietenlaan 9 8500 Kortrijk-België Kristin Caliens en Piet Vroon De Wulpen Promenade 3/11 4511 RB Breskens Als de loopbaan is gelopen het doel bereikt met laatste kracht dan gaat de hemel voor haar open is zij voor eeuwig thuisgebracht. Na een moedig gedragen lijden is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, mijn moeder, schoonmoeder en onze oma Jacomina Pieternella Louws Sint Laurens, 15 mei 1926 t Middelburg, 23 juli 2007 Middelburg: Marinus Dorst Rosmalen: Ronald Drost en Othilde Drost-Siersema Ruben Drost en Laura Muskens Arthur Drost Valérie Drost Middelburg, 23 juli 2007 Zandkreekstraat 100 4335 NP Middelburg Wij nodigen u uit om de afscheidsdienst bij te wonen op zaterdag 28 juli a.s. om 10.45 uur in het rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Vanaf 10.15 uur bestaat aldaar de gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de afscheidsdienst zal de teraardebestelling plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij stellen het op prijs u na de plechtigheid te mogen ontmoeten in het rouwcentrum 'Middelburg'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 60