Op zoek naar de ZEUMERHIT Ook de knuffels moeten er aan geloven les wordt modderig. In Grijpskerke waren de knuffels aan de beurt. Misschien dat het vandaag ook weer zo'n dag is dat de was in de zon kan drogen. Matty Geschiere - van Sighem uit Grijps kerke stuurde de foto in en krijgt een PZC T-shirt. Wilt u ook in aanmerking komen voor zo'n zomers shirt, stuur dan uw zomerfoto's naar zomer@pzc.nl. Zelfs de meest doorgewinterde optimist wordt toch wel een beetje moedeloos van het weer. Storm en regen. Het is geen wonder dat je met al die nattigheid een extra wasje moet draaien. Al- Woensdag 25 juli 2007 Naam: Freek Haverman (22) uit Breda Nomineert: 'Fantastig Toch' Van: Eva de Roovere Reden: „Een erg lekker nummer. Ik heb het de laatste twee weken wel honderd keer gedraaid. Een neef kwam ermee aanzetten in Dom burg, hij had Eva in Antwerpen ge zien en het album gekocht. De rest van de cd valt wel wat tegen, maar dit nummer is liefelijk en gezellig. De ontdekking van de zomer." Naam: Ad Eversdijk (51) uit Oost-Souburg Nomineert: 'Summer Is Here' Van: The Outsiders Reden: „In ons zomerhuisje bij Westduin was eind jaren '60 nog geen elektriciteit. Daarom hadden we een pick-up op batterijen. Hij moest precies recht staan, om te voorkomen dat de plaat zou over slaan. Als ik dit nummer hoor, dan denk ik terug aan die zomers op Westduin." 'Niet of nooit geweest' van Acda en De Munnik haalde dinsdag de mees te stemmen binnen. Dat nummer is daarmee de zeumerhit van dinsdag geworden. Ook vandaag kunt u weer uw voor keur uitbrengen voor de drie nieuwe nominaties, bijvoorbeeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen. Het populairste nummer wordt om 17.15 uur gedraaid op Omroep Zee land. Het is ook mogelijk om met een smsje te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een smsje in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. U kunt de nominaties tussen 9.00 en 12.00 uur op Omroep Zeeland be luisteren. Naam: Stefan van Slooten (18) uit Vlissingen Nomineert: 'Murder Inc.' Van: Dr. Dre Reden: „Dit is een chili nummer om te luisteren ais ik buiten zit met vrienden. Biertjes, muziek, gewoon chili, toch. Ik heb 'm ook op mijn te lefoon staan. Dan fietsen we door de stad en staat dit nummer op. je mag natuurlijk niet door de stad fietsen, maar er zijn wel meer din gen die niet mogen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 31