Zoek, Vind... fllensen nq.nl Maximaal genieten van multifocale brillenglazen de kijkkamer Familieberichten Als je diabetes hebt, moet je suikervrij eten. Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Bedroefd, maar ook dankbaar omdat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat - voorzien van het H. Sacrament dei- Zieken - is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Petrus (Piet) Jacobus van 't Westeinde echtgenoot van Lena van Gessel Baarland. 28 december 1912 t Oostburg, 23 juli 2007 Breskens: Middelburg: Biervliet: Monnickendam: Oostburg: Oostburg: Groede: Groede: Aardenburg: Groede: Clinge: Oostburg: Hulst: Goes: Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ringlaan 4-K319,4511 HH Breskens Avondwake op vrijdag 27 juli om 19.00 uur in de parochie kerk te Oostburg. Waarna gelegenheid tot afscheid nemen is in het mortuarium van ZorgSaam Ziekenhuis locatie Antonius. De eucharistieviering, waarvoor u vriendelijk wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 28 juli om 9.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg. Gelegenheid tot condoleren na de eucharistieviering in de kerk. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de r.k. be graafplaats te Groede. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van De Burght, ZorgSaam Ziekenhuis, locatie De Honte en Verpleeghuis De Stelle. Lena van 't Westeinde-van Gessel Leo en Annie van 't Westeinde-Heijens Reinier van 't Westeinde Johan en Jacqueline (t) van 't Westeinde-Alkemade Remie en Anita van 't Westeinde-van Belleghem Willy en Hilda van 't Westeinde-de Sutter Ria en Piet Brakman-van 't Westeinde Clemens van 't Westeinde Gerard en Lucie van 't Westeinde-Boussen Lidwien en Rudi Verweij-van 't Westeinde Corrie en Michel Doolaege-van 't Westeinde Heieen en Henk Aarnoutse-van 't Westeinde Lizet van 't Westeinde Jos en Ina van 't Westeinde-Witte PZC Woensdag 25 juli 2007 27 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 m Vraag ons gratis informatiepakket aan Gratis advertentie O Waar Niet waar Niet waar. Er is veel verwarring over wat mensen met diabetes (suikerziekte) wel en niet mogen eten. Daarom heeft het Diabetes Fonds laten onderzoeken welke voeding goed is voor mensen met diabetes. Dat heeft geleid tot een nieuwe voedingsrichtlijn. Het voedingsadvies daarin verschilt nauwelijks van de algemene adviezen over gezonde voeding. Dus suiker en bijvoorbeeld chocola mogen best, maar met mate. Mensen met diabetes kunnen gewoon gezond eten. En dat kan buitengewoon lekker zijn. Wilt u daarover meer weten? Ga naar www.diabetesfonds.nl en vraag de (gratis) voedingsbrochure aan. U ontvangt dan ook nog drie heerlijke recepten uit het kookboek Gezond eten met diabetes. Meer weten is de enige oplossing Diabetes Fonds stuurjar.nl passie voor brillen Segeersstraat 35 Middelburg' 0118-674004 zondag en maandag gesloten Wilt u ook multifocale brillenglazen waarvan u nauwelijks merkt dat u ze draagt? Ontspannen zien op alle afstanden, met ruim zicht op uw computer en bij het lezen? Kom dan eens vrijblijvend bij ons langs of maak een afspraak en ontdek de ongekende mogelijkheden van Carl Zeiss Relaxed Vision. Waar anderen stoppen, gaan wij verder!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 29