Wat heeft een vliegtuig met onze zomers te maken? v e m vee maak wat tijd voor ons vrij geef je op als collectant info0nationaalmsfonds.nl bel 010-591 98 39 www.nationaalmsfonds.nl is duidelijk en helpt! 16 I Woensdag 25 juli 2007 PZC GEMEENTE GEDEELTELIJKE GOEDKEURING 2e HERZIENING BESTEMMINGSPLAN BUITENGEBIED Wij maken bekend dat van 26 juli t/m 5 september 2007 tijdens openingstijden van het gemeentehuis het besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland tot het gedeeltelijk goed keuren van de 2e herzieningbestemmingsplan Buitengebied ter inzage ligt. De herziening van het bestemmingsplan Buitengebied heeft onder andere betrekking °P: - opname van nieuw beleid, zoals mogelijkheden Nieuwe Economische Dragers, moge lijkheden landgoederen nieuwe stijl in bepaalde gebieden, mogelijkheden teeltonder steunende voorzieningen in bepaalde gebieden, uitbreidingsmogelijkheden niet-agrari- sche bedrijven, aanpassen voorschriften paardenstallenregeling Westkapelle, wijzigings bevoegdheid voor de bouw van maximaal drie woningen (inclusief dienstwoning) in bestaande vrijkomende agrarische monumentale en beeldbepalende/karakteristieke bebouwing, wijzigingsbevoegdheid voor het realiseren van leinschalige (intramurale) woonzorginstellingen door gebruik te maken van monumentale en beeldbepalende/karakteristieke boerderijen en bedrijfsgebouwen; - ook worden de eerder op grond van artikel 19 WRO gevoerde vrijstellingsprocedures verwerkt; - laanpassing van het bestemmingsplan aan het Omgevingsplan op de onderdelen aqua- cultuur, glastuinbouw, duisternis, landgoederen. Goedkeuring is onthouden aan: - een deel van artikel 1 van de voorschriften, begripsbepaling nr. 27 (tuincentrum) voor wat betreft de detailhandelsvormen fietsen, fiets- en autoaccessoires en hengelsportar tikelen; -artikel 13c van de voorschriften (vrijstellingsbevoegdheid voor de bouw van een zomerwoning bij permanent bewoonde burgerwoningen en agrarische dienstwonin gen); - enkele percelen op de voorschriftenkaart 9 (zone nieuwe landgoederen toegestaan. Betreft enkele percelen nabij Oostkapelle en Vrouwenpolder.); - enkele percelen rondom Aagtekerke en Koudekerke. Het betreft percelen op kaartbla- den 6, 7 en 12. Bedoelde percelen zijn reeds opgenomen in resp. Kom Aagtekerke en Kom Koudekerke; - het bebouwingsvlak Kraaienestweg 1 (kaartblad 5). Gedurende de genoemde termijn kan beroep ingesteld worden en kan eventueel een ver zoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te Den Haag door: - diegene die tijdig zijn bedenkingen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland kenbaar heeft gemaakt; - iedere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest over eenkomstig artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdig zijn bedenkingen bij Gedeputeerde Staten kenbaar te maken. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden ook tegen de onthouding van goedkeu ring beroep instellen en eventueel een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Dit besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na de afloop van de beroepstermijn. Als binnen deze termijn bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist.De goedge keurde 2e herziening bestemmingsplan Buitengebied is ook in te zien op de gemeentelij ke website, www.veere.nl onder "visie en beleid, bestemmingsplannen". Domburg, 25 juli 2007, Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, De burgemeester, I S c\p Rpotdrs R 1 van der 7,wan? I r-,NIf 000000000 00000000000 Veel. Meer vliegverkeer betekent meer C02 uitstoot. Mede door C02 warmt de aarde in hoog tempo op. Met als gevolg hete droge zomers en andere klimaatproblemen. Jij kunt hier wat aan doen, door klimaatneutraal in te kopen. Steeds meer organisaties en bedrijven bieden klimaatneutrale producten en diensten aan. Welke? Dat zie je op www.hierisklimaatneutraal.nl. De Provinciale Milieufederaties samenwerken aan een beter klimaat begint hier GEMEENTE ONTWERP 3' HERZIENING BESTEMMINGSPLAN BUITENGEBIED Van 26 juli t/m 5 september 2007 ligt tijdens openingstijden van het gemeentehuis, het ontwerp 3e herziening bestemmingsplan Buitengebied ter inzage. Dit ontwerp bestemmingsplan omvat het grondgebied van Veere, uitgezonderd de woonkernen, het eiland Neeltje Jans en de meeste verblijfsrecreatie- en bedrijfster reinen. Het ontwerp bestemmingsplan waarin de ruimtelijke aspecten worden beschreven heeft o.a. betrek king op: a. uitbreidingsmogelijkheden voor kleinschalig kamperen; b. mogelijkheden voor het realiseren van landschapscampings bij agrarische bedrijven; c. mogelijkheden voor het realiseren van appartementen in bestaande agrarische bedrijfsgebouwen en monumentale en karakteristieke panden (eindkwalificatie A); d. mogelijkheden voor het realiseren van hotelaccommodaties in bestaande agrarische bedrijfsgebouwen en monumentale en karakteristieke panden (eindkwalificatie A); e. mogelijkheden voor het realiseren van kampeerboerderijen in bestaande agrarische bedrij fsgebouwen; f. mogelijkheden voor mantelzorg bij permanent bewoonde dienstwoningen en burgerwoningen. Gedurende de genoemde termijn kan iedereen schriftelijke of mondelinge zienswijzen tegen dit ont werp indienen bij de gemeenteraad. Voor een mondelinge reactie moet u vooraf een afspraak maken met de behandelend ambtenaar Piet Kluijfhout voor de onderdelen a en b tel. (0118) 555 404, of Ella Louwerse voor de onderdelen c t/m f tel. (0118) 555 355. Bij afwezigheid van de behandelend amb tenaar kunt u een afspraak maken met Jelle Huijsmans tel. (0118) 555 219. Het ontwerp 3e herziening bestemmingsplan Buitengebied is ook in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl. onder "visie en beleid, bestemmingsplannen". Domburg, 25 juli 2007, Burgemeester en wethouders voornoemd. De secretaris, De burgemeester, J.S. de Regt drs. RJ. van der Zwaag (en je helpt méér dan 16.000 Medelanders met Multiple Sclerose) ^BFs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 16