familieberichten 24 I Dinsdag 24 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl BWP WWP •■■WK'» Enige en algemene kennisgeving Lieve mam en oma We zijn heel verdrietig om afscheid van je te moeten nemen jij die zoveel liefde en zorg heeft gegeven aan ons en anderen. Dat zullen we nooit vergeten. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Sint Willi- brord is op 84-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder en oma Maatje Biesen-Huibregtse weduwe van Bob Biesen Tanja van Krugten-Biesen Willem August van Krugten in herinnering Loe Biesen in herinnering Marcel en Simone Julia, Thomas Sandra en Chiel Joeri, Rick, Loe ka Middelburg, Zorgcentrum Sint Willibrord, 22 juli 2007 Correspondentieadres: Zusterstraat 62 4331 KL Middelburg Onze bijzondere dank gaat uit naar de vrienden van de Rozenboog. Er is gelegenheid om van haar afscheid te nemen op woens dag a.s. van 16.00 tot 17.00 uur op haar kamer nr. 308 in Zorgcentrum Sint Willibrord, Bachtsteene 1 te Middel burg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 26 juli om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. Intens verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar meteen dankbare herinnering aan haar liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat is overleden onze lieve zorgzame moeder en oma Neeltjejannetje Dingemanse-de Looff sinds 27 april 2001 weduwe van Willem Adriaan Dingemanse 2 augustus 1922 t 22 juli 2007 Terneuzen: Johan Dingemanse Riet den Hamer Stefan en Magda Chantal en Ronnie Reeuwijk: Ineke en Ad Bontenbal Wilco en Michelle Karin en Stephan Vlissingen: Thorn en Annie Dingemanse Mitchel Leroy Middelburg: Peteren Erica Dingemanse Enikör Portia Correspondentieadres: Korfenaerlaan 9, 4535 BV Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 25 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 26 juli om 1 3.15 uur in de "Open Hofkerk" aan de Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen. Daar is nog gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 13.00 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de President Roosevelflaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Open Hofkerk". Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet geven wij u kennis dat uit ons midden is weg genomen, onze geliefde zus, schoonzus en tante Neeltje Dingemanse-de Looff sinds 2001 weduwe van Willem Dingemanse in de leeftijd van bijna 85 jaar. Wij zullen je missen Neeltje. Vlissingen: C.J.de Looff M.P. de Looff-Kwekkeboom Axel: J. Janse-de Looff J. Janset Leiden: J.J. de Looff Hellevoetsluis: J. de Looff Colijnsplaat: Th. de Looff Neven en Nichten Lieve Pa, 05L Je was er altijd voor ons, nooit was iets je teveel, we konden altijd op je bouwen, <v- nu ben je moe, rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat op 93-jarige leeftijd is overleden onze pa, schoonpa en opa Albert Hypolitus van den Bossche sinds 1998 weduwnaar van Martha Moelker Oswald en Thea Chantal en Gien Daniël, Estella Stephan en Manuela Johnny en Francine Renzo en Jacqueline Hoek, 23 juli 2007 Correspondentieadres: Sportparklaan 16 4553 BL Philippine De afscheidsbijeenkomst voorafgaande aan de crematie, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 26 juli om 10.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er in het crematorium gelegenheid tot condo leren. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Als leven lijden wordt, komt de dood als een verlossing. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, in zijn vertrouwde omgeving zacht en kalm is ingeslapen mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoon vader en opa Remi de Guytenaer echtgenoot van Corrie de Meijer 25-07-1919 1 23-07-2007 Westdorpe Sas van Gent Sas van Gent: Corrie de Guytenaer-de Meijer Appingedam: Joop en Hanny Maike en Mehidah Tessa en Sam Monique Brigitte Westdorpe: Mies Westdorpe: Els en Frank Mandy Kirsten Familie de Guytenaer Familie de Meijer 4551 AA Sas van Gent, 23 juli 2007 Buitenweg 11 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 27 juli om 14.00 uur in het crema torium van Terneuzen aan de Bellamystraat 28 C, waarna de crematie zal plaatshebben. Samenkomst in het crematorium. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de afscheids bijeenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. sd Algemene kennisgeving Ondanks al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze ongelijke strijd niet kunnen winnen. Dankbaar voor alle mooie herinneringen die zij achterlaat, geven wij u er kennis van dat te vroeg van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze geweldige moeder, schoonmoeder, oma, dochter en schoondochter Beatrijs Maria Rosa Jan Joppe-Callens Bea Geboren te Kortrijk (B) op 5 mei 1950 en overleden, voor zien van het Sacrament der zieken, op 22 juli 2007 in het Universitair Ziekenhuis te Gent (B). Breskens: Dolf M.G. Joppe Terneuzen: An Sofie Joppe Leendert Muller Desiree Michelle Breskens: Patrick Joppe Breskens: Thomas Joppe Marianne Pattenier Kortrijk (B): Mevr. A.M.O. Callens-Devriendt Fleet (U.K.): Mevr. W. Joppe-Kieffer Scheldekade 4 4511 AV Breskens Nederland Bea is opgebaard in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen is op donderdag 26 juli van 19.00 tot 20.30 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 27 juli om 10.00 uur in de Parochiekerk H. Barbara, Europastraat te Breskens. waarna de begrafenis zal volgen op de Algemene begraafplaats, Ringlaan te Breskens. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "de Uit komst", Langeweg 10 te Breskens. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Bea Joppe-Callens Wij wensen Dolf, An Sofie Leendert, Patrick, Thomas Marianne en de verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Kees en Heieen Muller Eline Muller Pepijn en Joan Nuijten-Muller Rust zacht lieve Bea Jachtclub Breskens Wegens omstandigheden nu pas in de krant Op zaterdag 21 juli j.l is op 73-jarige leeftijd na kort stondige ziekte overleden onze vriend P.J. Lourense Piet Zijn laatste wens was zijn lichaam ter beschikking te stellen aan de medische wetenschap. Fam. van Kerkvoorde Corr.adres: F.J. van Kerkvoorde Verk. Quakkelaarstraat 246 4381 TS Vlissingen Enige kennisgeving Het bootje dat naar de horizon vaart verdwijnt niet... We zien het alleen niet meer... Langs deze weg stellen wij u ervan in kennis dat plot seling is overleden Piet Lute 15 januari 1947 21 juli 2007 Neven en nichten Correspondentieadres: Notariskantoor Sauer 8t Oonk Badhuisstraat 181 4382 AM Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 27 juli van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ont moeten in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54