ifl Familieberichten de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 orsele Wet op de Ruimtelijke Ordening toepassing artikel 19 26 I Dinsdag 24 juli 2007 PZC be Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens haar leven mochten ontvangen geven wij u kennis van het overlijden van onze mama, oma en ouwe-oma Cornelia Oele-Moerman sinds 1995 weduwe van Johannes Franciscus Oele Terneuzen Middelburg 8 november 1914 21 juli 2007 Marijke en Henk Pot-Oele Wim en Betsy Oele-Laanen Marianne en Jan van Malsen-Oele Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Vredehoflaan 6 4382 BT Vlissingen De crematie vindt in familiekring plaats. Wij zijn heel verdrietig dat onze oma en ouwe-oma is overleden. Adjo en Miranda Sjoerd, Marit Edwin Marnix, Jasper Judith en Paul Joep, Joris, Fleur Sharon en Robin Wouter, Puck Mirjam en Pieter Romy, Yen tl Martin en Andrea Amber, Merel Esther en Edwin Mathijs, Pa seal ie Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand Lang vocht ze voor haar leven. Van opgeven wilde ze niet weten. Maar uiteindelijk kwam de dood voor haar als een bevrijding. Thuis, met haar gezin aan haar zijde, overleed op 23 juli Maria van Velzen-Provoost geboren op 18 juni 1945 in Domburg. We zijn dankbaar voor haar leven en haar zorg voor ons en vele anderen. Kruiningen - Johan van Velzen Karin en Fred van Luyk-van Velzen Anouk, Joyce Oostkapelle - Ronald en Carin van Velzen Iris, Tim Utrecht - Esther van Velzen en Ana Fernandez Correspondentieadres - Boerhaavestraat 21 4416 EH Kruiningen De afscheidsdienst vindt plaats op zaterdag 28 juli om 11.00 uur in de Johanneskerk in Kruiningen. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te in Kruiningen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Lieve oma Dank je wel voor alle leuke dingen die je met ons deed. We houden van je, Anouk, Iris, Joyce en Tim. Verdrietig, maar vol bewondering voor de manier waarop zij met haar ziekte omging, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Maria van Velzen-Provoost Jan f en Bep Leintje en Jan t Kees en Bep Wim en Angèle Neven en nichten Domburg, 23 juli 2007 Nooit meer Mimi Liefs, Anne Na jarenlange vriendschap is overleden Riet van Velzen Wij leven met de familie mee. Oud-Comité Zeeland Presenteert Huuben Els Lacor Jaap de Rooij Martin (t) en Lina Ruisaard And ré en Janny Verschuure Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Riet van Velzen-Provoost echtgenote van onze secretaris Wij wensen Johan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor nu en de komende tijd. Stichting Vrienden van de Mossel Cees van Liere, voorzitter Jaap de Rooij, penningmeester Onze lieve vriendin Riet van Velzen-Provoost is niet meer bij ons. We denken aan de vriendschap die er was en blijven haar trouw en inzet bewonderen. Nel en Dick Boone Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze moedige buurvrouw Riet van Velzen-Provoost Rust zacht. Joke en Rinus Verdrietig zijn wij door het overlijden van Riet van Velzen-Provoost Vele jaren heeft Riet zich met veel liefde ingezet voor de Bloemendienst. We zullen je ontzettend missen. Wij wensen Johan, kinderen en kleinkinderen, nu en in de komende tijd, veel sterkte. Bloemendienst Protestantse Gemeente Kruiningen Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: "ik ben zo moe maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Na een leven van zorg, aandacht en liefde voor allen die haar dierbaar waren is, tot onze droefheid, van ons heen gegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Aaltje van der Werff-Kleibergen sinds 1971 weduwe van Dirk van der Werff 11 juli 1908 22 juli 2007 Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Jan van der Werff Nel van der Werff-Huisman Liza van der Heijden-van der Werff Wim van der Heijden Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum Tiendhove Krimpen aan den IJssel Correspondentieadres: W.P. van der Heijden Dorpsstraat 23,4341 NB Kleverskerke Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen donderdag 26 juli van 10.45 tot 11.15 uur in uitvaartcentrum De Olm, Olm 8a te Krimpen aan den IJssel. Aansluitend zal in genoemd uitvaartcentrum om 11.30 uur een afscheidsdienst worden gehouden, waarna de begra fenis omstreeks 12.30 uur zal plaatsvinden op de begraaf plaats, IJsseldijk 144 te Krimpen aan den IJssel. X "1 'k Sla d'ogen naar 't gebergte heen, Van waar ik dag en nacht, Des Hoogsten bijstand wacht. Mijn hulp is van de Heer alleen, Die hemel, zee en aarde, Eerst schiep en sinds bewaarde. Psalm 121:1 Bedroefd, maar ook dankbaar voor al hetgeen zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten op Gods tijd vredig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maartje Vos-Hoogendam weduwe van Jacobus Hendrik Vos 130 maart 1989 Vlaardinger-Ambacht, 3 april 1910 t Kats, 22 juli 2007 Kats: E.D. Dijkshoorn-Vos J. Dijkshoorn Mart ine Annette Koos Bennekom: J. Vos A.M.M. Vos-van Dijken Hannah Maartje Correspondentieadres Fam. Dijkshoorn-Vos Leendert Abrahamweg 6 4485 AA Kats Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. don derdag 26 juli van 9.45-10.15 uur in 'De Levensbron', Mansholtlaan 1 te Goes, waarna aansluitend om 10.30 uur de rouwdienst zal worden gehouden. De begrafenis zal omstreeks 13.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats 'Holy', aan de Olmendreef te Vlaardingen. Na de begrafenis is er in de aula bij de begraafplaats ge legenheid tot condoleren. Geen bloemen. u itva a rtve rzo rgi n g Dag en nacht bereikbaar. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Rotterdam 1912 2006 Vlissingen Bep Kamstra Voor altijd in ons hart, nu ook op de langste bank 24 juli 2006 Vlissingen 24 juli 2007 gemeente Onderwerp Burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele maken bekend dat zij een verzoek hebben ontvangen voor een bouwvergunning en vrijstelling van het bestemmingsplan "Landelijk Gebied" voor het plaatsen van een garage aan de Oude Hoeveweg 2 te 's-Heer Abtskerke. Het verzoek betreft hier de plaatsing van een gebouw tegen de perceelsgrens aan. Burgemeester en wethouders zijn voornemens met toepassing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de onderhavige vrijstelling te verlenen van genoemd bestemmingsplan. Inzage Alvorens te beslissen over het verlenen van deze vrijstelling ligt de aanvraag van 25 juli 2007 tot en met 4 september 2007 tijdens openingstijden ter inzage in het gemeentehuis op de afdeling Interne Zaken. Zienswijze Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder zijn zienswijze over het voornemen tot verlening van de bouwvergunning en de vrijstelling schriftelijk kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 14450 AA Heinkenszand. Heinkenszand, 24 juli 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50