de harde en pijnlijke realiteit Opstootje loopt uit hand I mm-wii !- VAN WESTEN Volledige uitslag trekkertrek Meno Totaal: 3 halen 2 betalen! tHm° f. Met Meno Totaal blijf je in balans. Drogisterij Kruiderij DE RODE PILAREN www.derodepilaren.nl B PZC Dinsdag 24 juli 2007 23 1 1 1 j Salsa workshop in de _l s kats - Dansschool Salsa Para Siem- pre verzorgt zaterdag li augustus een salsaworkshop in de Zeeuwse Rozentuin in Kats. De cursus duurt van 14.00 tot 16.00 uur en het is niet nodig een danspartner mee te nemen. De medewerkers van de Rozen tuin dansen graag mee. Opgeven via 0113-600361 of info@zeeuwserozentuin.nl. Jeugdhengelwedstrijd aan Coese Oostvest GOES - De Eerste Goese Hen gelsport Vereniging houdt vrijdag 27 juli van 13.30 tot 15.30 uur een vrije hengelwedstrijd voor de jeugd. Kinderen tot en met vijftien jaar kunnen zich inschrijven vanaf 12.30 uur aan het wedstrijdwater. Deelnemers moeten een leefnet meenemen om de gevangen vis sen te bewaren. Meer informatie: http://dubnet.zeelandnet.nl/eghv. Drie auto's betrokken bij kop-staartbotsing 'S-heerenhoek - Op de Sloeweg zijn gisteren drie auto's op elkaar gebotst. Een iS-jarige bestuurder is ter observatie naar het ziekenhuis vervoerd. Een 57-jarige automobi list uit Elburg had te laat door dat de auto's voor hem afremden. Hij botste achterop de auto van een 18-jarige man uit Yerseke. Deze schoot door tegen die van een 28-jarige man uit de gemeente Noord-Beveland. Fietser raakt licht gewond bij aanrijding GOES - Een 52-jarige fietser uit de gemeente Borsele is gistermiddag licht gewond geraakt nadat hij was aangereden door een auto. De man fietste rond 15.45 uur op het Nansenplein over de rotonde en kreeg geen voorrang van een 76-jarige automobiliste uit Hein- kenszand. De fietser kwam ten val en liep daarbij enkele kneuzingen op. Na behandeling in het zieken huis mocht hij weer naar huis. VERBOUWINGS UITVERKOOP i LangeVorststraat 98-102, Goes Toeschouwers van een aanhouding gaan in gevecht met agenten. door Miriam van den Broek VLISSINCEN - Een aanhouding op het Bellamypark in Vlissingen is in de nacht van zondag op maandag uit de hand gelopen. Tijdens de aanhouding van twee dronken mannen, werd een groep van veer tig toekijkende jongeren opstan dig. Eén van hen, een 17-jarige Vlis- singer, schopte een agent. Die schopte terug. Daarop ontstond een gevecht. Een aantal jongeren sprong op de rug van een agent. Die liep rugletsel en kapotte knie ën en kleding op. De aangehou den dronkaard, een 21-jarige Rot terdammer, ging er tijdens het tu mult, geboeid en al, vandoor. Volgens E. Boot van de politie heeft de agent niet zelf de situatie veroorzaakt door terug te schop pen. „De sfeer was al zeer drei gend. Waarschijnlijk reageerde hij in een reflex op deze manier, om dat hij de aangehouden man nog vast had. Bovendien zijn toeschou wers verplicht instructies op te vol gen. De agenten zeiden dat ze ach teruit moesten gaan. Dat deden ze niet en dat is strafbaar. Daar ma ken we werk van. En een agent hoeft zich natuurlijk niet te laten schoppen. Het is van de gekke dat mensen zich bemoeien met een aanhouding." Over de ontsnapte Rotterdammer zegt Boot: „We ken nen de man en vinden hem wel." Een omstander schopt een poli tieman tijdens een aanhouding. Als de agent terugschopt ont staat er een vechtpartij. In al het tumult ontsnapt de arrestant. aagtekerke - De uitslag van de trekkertrek in Aagtekerke zoals vo rige week vermeld, was niet volle dig. Hierbij alle winnaars: 2,5 ton: Jacoline van Schaik; 3,5 ton: Chris- tofïel Brouwer; 4,7 ton: Gilbert de Visser; 6 ton: Gerit van Schaik; 7,5 ton: Pieter Boogaard; 10 ton: Frank Maljaars; 18 ton: Wim van Antwer pen; Sport 3 ton: Albert Ruyten; Sport 3,5 ton: )oan de Visser; Sport 4,5 ton: Ronald Bruynzeel; Supersport 3,5 ton: Greenstar; Su persport 4,5 ton: Ronald Bruyn zeel. Alleen Brouwer trok drie keer een full pull. j Helpt bij overgangsverschijnselen, zoals opvliegers en prikkelbare gevoelens Nu 135 tabletten van €53,85 VOOr €35,90! j normale prijs 17,95 per stuk Ui Schrijven is dé passie van Nicky de Wit. Vier boeken heeft hij tot dusver gepubliceerd. „Ik heb zo veel inspiratie. Ik knal ze eruit", zegt de eigenaar van tuincentrum Hof Tuinservice. foto's Camiel Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 47