Speelstad, maar alles mag Opstootje loopt uit de hand Volledige uitslag trekkertrek Meno Totaal: 3 halen 2 betalen! Met Meno Totaal blijf je in balans. Drogisterij Kruiderij DE RODE PILAREN Thuis in... Hypotheken Verzekeringen Pensioenen Wpzc Dinsdag 24 juli 2007 23 Ongeveer 350 kinderen timmeren, schilderen en fröbelen deze week naar hartelust tijdens de Speelstad. De kindervakantieweek bestaat 35 jaar en viert het jubileum met het thema 'Circusstad'. foto Ruben Oreel Opheldering gevraagd over aanpak krakers middelburg - De fractie van Mid delburg Transparant wil ophelde ring over het optreden van de poli tie en de gemeente tegen de kra kers in de Koningstraat. Volgens ge meenteraadslid W. Steketee heeft dat optreden tot veel commotie in de buurt geleid. Twee krakers wer den vorige week gearresteerd na dat ze een woning betrokken. Vlissinger verliest rijbewijs door drank vlissingen - Het rijbewijs van een zestigjarige Vlissinger is zondaga vond ingenomen, omdat hij te veel gedronken had. Hij werd om streeks half twaalf aangehouden op de Koningsweg in Vlissingen. Uit een blaastest bleek dat hij ruim vier keer te veel drank op had. Hij moet binnenkort voor de rechter verschijnen. Toeriste beroofd van tas met filmapparatuur domburg - Een 26-jarige toeriste is gisteren rond 15.15 uur in Dom burg beroofd van haar tas. De vrouw uit het Brabantse Oss liep op de braderie in de Duin straat. In haar hand hield ze een tas met filmapparatuur vast. Op een gegeven moment kwam er een jongen hard aanlopen, rukte de tas uit haar handen en liep er mee weg. Toeschouwers van een aanhouding gaan in gevecht met agenten. door Miriam van den Broek vlissingen - Een aanhouding op het Bellamypark in Vlissingen is in de nacht van zondag op maandag uit de hand gelopen. Tijdens de aanhouding van twee dronken mannen, werd een groep van veer tig toekijkende jongeren opstan dig. Eén van hen, een 17-jarige Vlis singer, schopte een agent. Die schopte terug. Daarop ontstond een gevecht. Een aantal jongeren sprong op de rug van een agent. Die liep rugletsel en kapotte knie ën en kleding op. De aangehou den dronkaard, een 21-jarige Rot terdammer, ging er tijdens het tu mult, geboeid en al, vandoor. Volgens E. Boot van de politie heeft de agent niet zelf de situatie veroorzaakt door terug te schop pen. „De sfeer was al zeer drei gend. Waarschijnlijk reageerde hij in een reflex op deze manier, om dat hij de aangehouden man nog vast had. Bovendien zijn toeschou wers verplicht instructies op te vol gen. De agenten zeiden dat ze ach teruit moesten gaan. Dat deden ze niet en dat is strafbaar. Daar ma ken we werk van. En een agent hoeft zich natuurlijk niet te laten schoppen. Het is van de gekke dat mensen zich bemoeien met een aanhouding." Over de ontsnapte Rotterdammer zegt Boot: „We ken nen de man en vinden hem wel." Een omstander schopt een poli- tieman tijdens een aanhouding. Als de agent terug schopt ont staat er een vechtpartij, in al het tumult ontsnapt de arrestant. LangeVorststraat 98-102, Goes aagtekerke - De uitslag van de trekkertrek in Aagtekerke zoals vo rige week vermeld was niet volle dig. Hierbij alle winnaars: 2,5 ton: Jacoline van Schaik; 3,5 ton: Chris- toffel Brouwer; 4,7 ton: Gilbert de Visser; 6 ton: Gerit van Schaik; 7,5 ton: Pieter Boogaard; 10 ton: Frank Maljaars; 18 ton: Wim van Antwer pen; Sport 3 ton: Albert Ruyten; Sport 3,5 ton: Joan de Visser; Sport 4,5 ton: Ronald Bruynzeel; Supersport 3,5 ton: Greenstar; Su persport 4,5 ton: Ronald Bruyn zeel. Alleen Brouwer trok drie keer een full pull. 1 Nü 135 tabletten i van €53,85 VOOr €35,90! normale prijs 17,95 per stuk fMeno ^Meno ^Meno Helpt bij overgangsverschijnselen, zoals i opvliegers en prikkelbare gevoelens www.derodepilaren.nl I RISICOBEHEER Stationsstraat 2-4, 4331 JB Middelburg Tel.: 0118 -615151 www.donrisicobeheer.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 25