Familieberichten 4 I Maandag 23 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl - -^?spr Na een kortstondige ziekte is van ons heengegaan mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Laurentius Petrus Belaert echtgenoot van Cornelia de Vos Zuiddorpe 10-8-1933 t Gent 21-7-2007 C. Belaert-de Vos Familie Belaert Familie de Vos Hoofdweg Zuid 56 4574 RZ Zuiddorpe De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 26 juli om 10.00 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Zuiddorpe waarna we hem te rusten leggen op het kerkhof. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Woensdag 25 juli is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Een woord van dank aan het personeel van afd. K 12 van het UZ te Gent voor alle goede zorgen en aandacht is hier op zijn plaats. Met medeleven nemen wij kennis van het overlijden van ons bestuurslid Laurent Belaert Hij was meer dan 60 jaar lid van W.V. Supportersclub "de Zwaluw" Zuiddorpe en onderscheiden met het zilveren wiel. Dat Corry dit zware verlies mag dragen. Namens het Bestuur, Voorzitter, Harry de Mul Secretaris, Danny Verduijn De Heer heeft mij gezien. Gez. 487 Onverwacht is rustig in de dood vergleden onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia Sara van der Brugge-de Feijter weduwe van Gerrit van der Brugge Sluiskil, 9 juli 1924 Temeuzen, 21 juli 2007 Warmond: Gertjan en Ineke Machiel, Eva Oudelande: Heieen en Daan Roos en Lucas Sophie Heerhugowaard: Willem en Lydia Sander en Erica Eline, loost Goes: Moniek en Bram Maxim Utrecht: Noor en Vincent Bora Correspondentieadres: Beethovenlaan 83 4462 JD Goes Onze dank gaat uit naar het personeel van de Ferleman en Ter Schorre voor de liefdevolle verzorging. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door mevrouw M.J. Roggeband, zal plaatsvinden op woensdag 25 juli om 14.00 uur in de aula op de begraafplaats, Gelde- loozepad 30 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ongeveer 1 5.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Met droefheid geven wij U kennis van het plotseling over lijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Corrie v.d. Brugge-de Feijter Wim de Feijter Dien Riemens-de Feijter Kaatje de Kraker-de Feijter Adrie de Bree-de Feijter David de Bree en familie (in herinnering Terneuzen, 21 juli 2007 Bedroefd, maar vol gelukkige herinneringen, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute", van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Willy Voerman weduwe van Hubert Mattheus Petrus Colsen *13-05-1916 t, 21 -07-2007 Philippine Sas van Gent Axel: Theo en Joke Colsen-van Drongelen Gilian en Jessica, Marit Jelte Anouk en Denis, Guus Sas van Gent: Carlo en Hanny Colsen-Ranschaert Frédérique en Ruud, Lotte Esmée Thijs f Fiene Inge en Abby Sas van Gent, 21 juli 2007. Corr.adres: Jan van Eyckstraat 8,4571 LT Axel. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 26 juli om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. Aansluitend zullen we moeder te rusten leggen bij vader op de Algemene Begraafplaats te Terneuzen, aan de Bellamy- straat 28 B. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lenie Onze vertrouwde buurvrouw is voorgoed weggegaan Maatje en Pieter Lidwien en Adrie Roswita en Jan Bram en Theo Marianne en Joost en kinderen Behulpzaam als we hem nodig hadden Genietend van de zon zodra het kon Een luisterend oor op het goede moment Zo blijft hij bij ons Bedroefd maar dankbaar voor wat hij in ons leven heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, mijn vader, schoonvader en onze trotse opa Pieter van der Leijé 15 maart 1928 Piet t 20 juli 2007 M.C. van der Leijé-Ardewijn Ruud van der Leijé Irene van der Leijé-van Schelven Sanne, Marieke Thorbeckelaan 35 4384CB Vlissingen Pa is thuis, waar u welkom bent op dinsdag 24 juli van 19.00 tot 20.00 uur om afscheid van hem te nemen. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van hem te nemen op woensdag 25 juli om 15.00 uur in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze broer, oom en oudoom Piet van der Leijé Wij wensen tante Mies, Ruud, Irene en de kinderen veel sterkte toe. Wassenaar: Jaap en Ditta van der Leijé Oost Souburg: Jan en Wilma Daamen Vlissingen: Tom en Ineke Daamen Kesteren: Wim Daamen en Els Miedema Wageningen: Richard Daamen t en Marianne van Loo kinderen en kleinkinderen Heden overleed plotseling onze neef Jan Johannes de Nooijer in de leeftijd van 81 jaar. Familie de Nooijer Bath, 21 juli 2007. CorrespondentieadresAValstraat 20 4411 RM Bath Jan is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar dinsdag 24 juli van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De dienst van Woord en Gebed, geleid door de heer G.A. Dronkers, wordt woensdag 25 juli om 13.30 uur gehouden in de V.E.G. kerk, Lillostraat 15 te Bath. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Herinner mij zoals ik was toen ik volop van het leven genoot. Omringd met liefde is van ons rustig heengegaan mijn levenskameraad, onze moeder en oma Jeanny Oranje-Wienbelt 2 december 1930 121 juli 2007 Jos Oranje Lennard en Marja Levi Loïs Richard en Annemarie Renée en Jeroen Eline en Erik Raghield Kirsten Dagmar en Rick Edward en Machteld Tamar Ramses Houttuinen 26 4461 BK Goes De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 26 juli om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Jeanny hield van kleur. U mag daarom bij haar afscheid kleurrijke kleding dragen. In plaats van bloemen kunt u een gift geven aan het KIKA-fonds. U treft hiervoor een collectebus aan bij het condoleanceregister. Indien wij u vergeten hebben een rouwbrief te sturen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Vandaag is onze lieve schoonzus en tante overleden Jeanny Oranje-Wienbelt Groot is ons verdriet. Jo Walhout-Oranje Tobi Walhout Marijke en Ton Inge en Willem Annette en Edo Wim Oranje Paula Oranje-Ambachtsheer Ramon Anoek Goes, 21 juli 2007 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze fijne buurvrouw Jeanny Oranje Wij wensen Jos, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bewoners van "Het Gebouw De Houttuinen" Goes 'v - r. J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 4