Fortis aandeelhouders: Uw stem is belangrijk. Zorg dat u zich uiterlijk 30 juli aanmeldt. FORTIS Getting you there. Het zal u niet zijn ontgaan: Fortis heeft, samen met Royal Bank of Scotland en Santander, een voorstel tot een open baar bod op het kapitaal van ABN AMRO Holding N.V. aangekondigd. Indien dit bod gehonoreerd wordt, vormt de nieuwe combinatie een van de sterkste en meest dynamische Europese financiële dienstverleners. Een krachten bundeling met meer dan 10 miljoen klanten, meer dan 80.000 medewerkers en een positie in de top-5 van banken in Europa. Wij zijn ervan overtuigd dat dit aanzienlijke voordelen voor de klanten en medewerkers zal opleveren. Vandaar dat het huidige, herziene bod de aandeelhouders naar onze mening de meest waardevolle optie biedt. De benodigde claimemissie ter gedeeltelijke financiering van de overname is inmiddels teruggebracht van 15 miljard euro naar 13 miljard euro. Dit was mogelijk door de verkoop van activa en het nieuwe TIER 1-vermogensinstrument. De aandeelhouders van Fortis worden verzocht om over de volgende agendapunten te stemmen tijdens de Buitengewone Vergaderingen van Aandeelhouders: - het voorgenomen bod op ABN AMRO; - de daarmee samenhangende statutenwijziging ten behoeve van de verhoging van het aandelenkapitaal van zowel Fortis SA/NV als Fortis N.V. De Raad van Bestuur van Fortis hoort graag üw mening! Waar en wanneer? Tijdens de Buitengewone Algemene Vergaderingen van Aandeelhouders van Fortis SA/NV en Fortis N.V., die op 6 augustus 2007 plaatsvinden, respectievelijk in Brussel om 9:15 uur en in Utrecht om 15:00 uur. Hoe? Als aandeelhouder van Fortis SA/NV en Fortis N.V. kunt u deelnemen aan beide vergaderingen, persoonlijk of vertegenwoordigd door een gevolmachtigde. U kunt ook deelnemen aan een van de vergaderingen en u laten vertegenwoordigen op de andere. Om u in te schrijven Surf snel naar www.fortis.nl, waar u alle benodigde documenten vindt om u in te schrijven. Let op: de uiterste datum om u in te schrijven of om een volmachtformulier in te sturen is 30 juli 2007. Voor meer informatie Bel gratis het nummer 0800 - 0331 of ga langs bij uw bankkantoor. v' Verantwoordelijke uitgever: Fortis SA/NV Koningsstraat 20, 1000 Brussel, België - Fortis N.V. Archimedeslaan 6, 3584 BA Utrecht, Nederland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42