Wereldtoppers freestyle-straatvoetbal in Kortgene
32 Maandag 23 juli 2007 PZC
UITSLAGEN
AUTOSPORT
Nürburgring. Formule 1, GP van Europa. 1.
Alonso (Spa) McLaren-Mercedes 60 ronden in
2 06.26,358 (gem. 146,566 km/u), 2. Massa
(Bra) Ferrari 8,155, 3. Webber (Aus) Red Buil
1.05,674, 4. Wurz (Oos) Williams 1.05,937, 5.
Coulthard (GBr) Red Buil 1.13,656, 6. Heidfeld
(Dui) BMW-Sauber 1.20,298, 7. Kubica (Pol)
BMW-Sauber 1.22,415. op 1 ronde: 8. Kovalai-
nen (Fin) Renault, 9. Hamilton (GBr) McLaren,
10. Fisichella (Ita) Renault, 11. Barricheilo (Bra)
Honda, 12. Davidson (GBr) Super Aguri, 13.
Trulli (Ita) Toyota. Uitgevallen: Button (GBr)
Honda, Rosberg (Dui) Williams, Liuzzi (Ita)
Toro Rosso, Speed (VSt) Toro Rosso, Sutil
(Dui) Spyker, Winkelhock (Dui) Spyker, Schu
macher (Dui) Toyota, Sato (Jap) Super Aguri,
Raikkönen (Fin) Ferrari WK-stand: 1Hamilton
70 punten, 2. Alonso 68, 3. Massa 59, 4. Raik
könen 52, 5. Heidfeld 36, 6. Kubica 24.
WK-stand constructeurs: 1. McLaren 138, 2.
Ferrari 111,3. BMW-Sauber 61
GOLF
Carnoustie. British Open Eindstand: 1. Har
rington (Ier) 277, winnaar van playoff over vier
holes (15-16), 2. Garcia (Spa) 277, 3. Romero
(Arg) 278, 4. Green (Aus), Els (ZAf) 279, 6. Ma-
han (GBr), Cink (GBr) 280, 8. Curtis (GBr),
Weir (Can), Choi (ZKo), Strieker 281, 12. o.a.
Woods (VSt) 282.
MOTORSPORT
Neeroeteren. WK zijspancross, GP van Bel
gië. Eerste manche: 1. Daniel
Willemsen/Grütter (Ned/Zwi), 2.
Sergis/Stupelis (Let), 3. Tsjerbinin/Sosnovskich
(Rus), 11. Van Duijnhoven/Verhagen, 15.
Derks/Derks.
Tweede manche: 1. Daniel Willemsen, 2. Ser-
gis, 3. Jan Hendrickx/Smeuninx (Bel), 9. Marcel
Willemsen/Godau (Ned/Dui). Dagklassement:
1. Daniel Willemsen 50, 2. Sergis 38, 3. Jan
Hendrickx 33.
Stand WK: 1. Daniel Willemsen 300, 2. Jan
Hendrickx 226, 3. Sergis 193.
Wemeldinge, clubcross, 50 cc: 1. Stan Brons,
's-Heer Abtskerke, 100 punten (klasseringen in
de manche 1+1); 2. Michan Fase, St. Maartens
dijk, 94 (2+2); 3. Bas van Waasdijk, 90 (3+3);
4. Remy van Hoorn, 84 (5+4); 5. Stijn van Wal
lenburg, Ritthem, 84 (4+5).
65 cc kleine wielen: 1Carsten Goedegebure,
Yerseke, KTM, 100 (1+1); 2. Nancy van de
Ven, Vlissingen, KTM, 94 (2+2); 3. Siemon Be-
zuijen, Ouddorp, KTM, 88 (4+3); 4. Bart Klijn,
Ouddorp, KTM, 88 (3+4); 5. Aron van de Veer,
Herkingen, Kawasaki, 82 (5+5).
65 cc grote wielen: 1. Bas van Strien, Dirks-
land, KTM, 100 (1+1); 2. Coen Fase, St. Maar
tensdijk, Suzuki, 92 (2+3); 3. Mike Slings,
Wouwse Plantage, 90 (4+2); 4. Guido Boone,
Oost-Souburg, KTM, 86 (3+5); 5. Stephanie
Stoutjesdijk, Steenbergen, Yamaha, 82 (7+4)6.
Rikward Fase, St. Maartensdijk, KTM, 80 (6+6);
7. Jochem van den Dorpel, Kapelle, KTM, 80
(5+7); 8. Luca Kramer, De Heen, Kawasaki, 38
(8+-.
85 cc kleine wielen: 1. Pim Fase, St.Maartens-
dijk, Suzuki, 100 (1+1); 2. Davey de Fouw, Co-
lijnsplaat, KTM, 94 (2+2); 3. Robin de Jonge,
's-Heer Abtskerke, Suzuki, 90 (3+3);-4. Jeremy
van de Goor, Vlissingen, KTM, 86 (4+4).
85 cc grote wielen: 1. Maikel Bazen, Goes,
KTM, 100 (1+1); 2. Arthur van Stel, Hans-
weert, Suzuki, 94 (2+2); 3. Mike Beekers, Et-
ten Leur, 90 (3+3); 4. Florus Akershoek, Oud
dorp, Yamaha, 84 (5+4); 5. Roxanne van
Hoorn, 84 (4+5).
Clubklasse: 1. Luuk Dybala, Ritthem, KTM,
100 (1+1); 2. Benjamin Torbijn, Vlissingen, Su
zuki, 95 (1+3); 3. Robbert Mol, Nisse, 90
(4+2); 4. Siemon Verduijn, Ouddorp, 88 (3+4);
5. Justin van Aert, Krabbendijke, Honda, 82
(5+5); 6. Arnoud Sperling, Ouddorp. KTM, 78
(6+8); 7. Rene Nowak, Vlissingen, KTM, 77
(9+6); 8. Hans Voogd, Ouddorp, Honda, 76
(7+9); 9. Christian Bekker, Vlissingen, Suzuki,
75 (10+7); 10. Johan Bakelaar, Goederede,
KTM, 74 (8+10);
Veteranen: 1. Mykel van de Goor, Vlissingen,
KTM, 100 (1+1); 2. Marcel Willeboordse, Kam
perland, KTM, 94 (2+2); 3. Pieter Moelker, Ter-
neuzen, 90 (3+3); 4. Rinus van Sabben, Halste
ren, Suzuki, 84 (4+5); 5. Willem van Wallen
burg, Ritthem, 81 (5+6); 6. Jos Anthonissen,
Wuustwezel (B), KTM, 80 (9+4); 7. Eric Stout
jesdijk, Steenbergen, Yamaha, 77 (8+7); 8.
Govert van Eekelen, 76 (7+9); 9. Jan Wagema-
ker, Zonnemaire, Yamaha, 76 (6+10); 10. Ger-
rit Luttikhold, 71 (10+11).
125 cc: 1. Freek Felius, Vlake, Honda, 97
(1+2); 2. Stefan Hage, Goes, KTM, 95 (3+1); 3.
Kevin Spruijt, Meliskerke, Yamaha, 92 (2+3); 4.
Dimitrie Sep, Roosendaal, 84 (5+4); 5. Jeffrey
van Kempen, Oost-Souburg, Yamaha, 82
(4+7); 6. Jan Peter van de Weele, Brouwersha
ven, Honda, 79 (8+5); 7. Jan Willem Cornelis-
se, Yerseke, Honda, 79 (7+6); 8. Wesley de Jon
ge, 's-Heer Abtskerke, Suzuki, 75 (9+8); 9. Mar-
tijn Wagemaker, Zonnemaire, Yamaha, 73
(10+9); 10. Niek Leendertse, 40 (6+-).
250/500 cc: 1. Rinus van de Ven, Vlissingen,
KTM, 100 (1+1); 2. Mark Boot, Burgh-Haam-
stede, Kawasaki, 94 (2+2); 3. Johan Fase,
St.Maartensdijk, Yamaha, 90 (3+3); 4. Stefan
Bruijnooge, 86 (4+4); 5. Jacques van Putten,
Wemeldinge, Yamaha, 81 (5+6); 6. Tom Huy-
brechts, Hoevene (B), 80 (7+5); 7. Frank Rot
tier, Wemeldinge, Suzuki, 40 (6+-).
SCHIETINGEN
Ellewoutsdijk. 1e hoofdvogel; B.Vermeulen
(Zorgvlied), 2e hoofdvogel: R.Klippel (Doel
naar Hoger), 1 e zijvogel: M.C.Verdonk (Concor
dia), 2e zijvogel: Job.de Jonge (A.D.L.M.), 3e zij
vogel: J.v.d.Guchte (Zorgvlied), 4e zijvogel:
R.Klippel (Doel naar Hoger), 5e zijvogel: P.de
Putter (Concordia), 1e kal: R.Klippel (Doel naar
Hoger), 2e kal: E.Maat (Zorgvlied), 3e kal:
B.GIerum (Diana), 4e kal: E.Maat (Zorgvlied),
5e kal: C.Jeremiasse (Zorgvlied).
TENNIS
Amersfoort. Mannen. Kwartfinale: Haase
(Ned) - Serra (Fra) 4-6 7-5 6-4. Halve finales:
Eschauer (Oos) - Haase 6-4 6-4, Darcis (Bel) -
Joezjni (Rus/2) 4-6 6-0 7-5. Finale: Darcis -
Eschauer 6-1 7-6 (1). Dubbel, halve finales:
Brzezicki/Guzman (Arg) - Hrbaty/Mertinak
(Slw) 6-3 6-4, Wassen/Haase (Ned) -
Calleri/Massu (Arg/Chl) w.o. Finale:
Brzezicki/Guzman - Wassen/Haase 6-2 6-0.
Stuttgart. Mannen. Halve finales: Nadal
(Spa/1) - Lopez (Spa) 6-1 7-5, Wawrinka (Zwi)
53. Rost 1.48.08. Stand WB: 1. Gomez (Spa)
177, 2. Docherty (NZe) 173, 3. Whitfield 163.
Vrouwen: 1. Hewitt (NZe) 1.54.31, 2. Dollin-
ger (Oos) 1.54.34, 3. Samuels (NZe) 1.54.45,
16. Berk (Ned) 1.56.44, 21. Mensink 1.57.08.
Stand WB: 1. Fernandes (Por) 189, 2. Luxford
(Aus) 157, 3. Sweetland (Can) 156, 56. Berk
15, 64. Berk 5.
VOETBAL
Vriendschappelijk. Westerlo. Westerlo (Bel)
- Excelsior 1-1 (1-0). Doelpunt Excelsior: Bra-
ber.
Duizel: Dosko '32 - PSV 0-10 (0-2). Doelpun
ten: Lazovic 4, Aissati 2, Koné 2, Bakkal, Afel-
lay.
Ennepetal (Dui). Bayer Leverkusen (Dui) - AZ
4-0(1-0).
Haren: FC Groningen - Sheffield Wednesday
(Eng) 1 -1 (0-0). Doelpunt FC Groningen: Fled-
derus.
Werkendam: Sparta - FC Den Bosch 2-0 (1-0).
Doelpunten: Rose, Slot (strafschop).
Helmond: Helmond Sport - Lokeren 0-1 (0-0).
Ede. Blauw Geel'55 - Vitesse 0-11 (0-5).
Benson (3), Gommans (2), Pryor (2), Junker,
Due, Kaya, Keizer.
Waardenburg. Dordrecht - RKC 2-0 (0-0). Van
land 2-2. WCS wint na strafschoppen. Doel
punten WCS: Dors, eigen doelpunt.
WATERPOLO
Amersfoort. Oefenduel, mannen. Nederland
- Slowakije 15-9 (3-2 4-3 4-1 4-3). Doelpun
ten Nederland: Van Eek 3, Gerritse 2, Spijker 2,
Lucas 2, Kramer, De Bruijn, Verwey, Hoogland,
Landeweerd, Nolting allen 1
WIELRENNEN
Noorbeek. NK. Mannen: 1. Brentjens 2.05.09,
2. Van Houts 1.59, 3. Peters 2.42, 4. Al 4.04, 5.
Groenendaal 4.27, 6. De Knegt 4.37. Vrou
wen: 1. Turpijn 1.55.44, 2. Boog 2.36, 3. Van
Rooij-Vink 4.06, 4. Elemans 6.44, 5. Kesseler
8.36, 't Hart 10.05.
Poortvliet. Omloop van Tholen: 1. Jack van
der Horst (Oost-Souburg), 2. Jacques Schuit
(Oost-Souburg), 3. John van de Vreede (Krab
bendijke), 4. Johnny van der Klooster (Lewe-
dorp), 5. Tjitte van den Buys (Nieuwdorp), 6.
Tini van Rijsbergen (Sprundel), 7. Sjacco Mat-
thijs (Terneuzen), 8. Raphaël Gabriëls (Roosen
daal), 9. Fonny Kint (Driewegen), 10. Rob
Koole (Goes), 11,10 Rob Koole (Goes), 11Ro
bert van Dalen (Andel), 12. Hans Lap (Hendrik
gorie F: 12. Rudi Lammens (Schoondijke). Ca
tegorie G: 14. Edward Batersby (Vlissingen).
ZWEMMEN
Anna Paulowna. Open waterwedstrijden.
Mannen. 500 vrij minioren. 3. L. Kort (STV)
8.12,18; 4. W. Stap (STV) 8.39,37; 6. T. Van
Gils (LUC) 9.24,57. 1000 vrij junioren. 10. R.
Van Doeselaar (ZCK) 14.26,76; 15. R. Van Wal
lenburg (LUC) 15.17,95. 1000 vrij masters
25+ 2. J. Dellebeke (STV) 14.19,10. 35+. 5. M.
Kort (STV) 18.53,74. 1500 vrij senioren. 19, J.
Van Wallenburg (LUC) 24.31,10. 3000 school
senioren. 7. N. Tramper (BEV) 51.38,69. 3000
vrij senioren. 18. J. Dellebeke 43.46,40. 1000
school junioren. 1. S. Edenburg (LUC)
16.49,65.
Vrouwen. 500 vrij minioren. 3. T. Van Dort
8.33,31. 1000 vrij junioren. 1. J. Stap (STV)
14.08,79; 3. M. Minneboo (STV) 14.41,71; 5.
P. Meerman (LUC) 15.51,15. 1500 vrij senio
ren. 4. J. Stap 20.59,96; 7. M. Van Dort (LUC)
21.10,45; 17. S. Van Doeselaar (ZCK)
23.38,38. 3000 school senioren. 6. E. Nijskens
(ZCK) 53.42,05; 8. J. Kort (STV) 58.15,91.
3000 vrij senioren. 6. M. Van Dort 43.33,90;
16. C. Potin (LUC) 49.07,57; 18. K. Onderdijk
(LUC) 49.41,48.1000 school junioren. 1. A. Fa-
thi (STV) 17.19,79.
KORTGENE - Soufiane Touzani goochelt met de
bal in Kortgene. Samen met Kenan Koseoglu
(links, op de rug gezien) kwam hij' zaterdag zijn
trucs tonen bij het eerste voetbalkamp van het
seizoen van de JVOZ. Touzani (bijnaam 2Zani) en
Koseoglu (bijnaam Ratinho) zijn wereldtoppers in
het freestyle voetbal. Ze hebben zelfs hun eigen
karakters in de ultieme straatvoetbalgame
FIFASTREET 2. Het duo zal deze zomer demon
straties verzorgen en clinics geven bij alle zeven
JVOZ-voetbalkampioen.
foto Willem Mieras
- Chela (Arg/7) 6-7 (2) 6-4 6-1. Finale: Nadal
- Wawrinka 6-4 7-5.
Los Angeles. Mannen. Kwartfinales: Blake
(VSt/2) - Spadea (VSt) 7-6 (2) 6-4, Kiefer
(Dui) - Berrer (Dui) 7-6 (5) 6-1, Lee (ZKo/7) -
Safin (Rus/3) 4-6 7-5 6-4, Stepanek (Tsj) -
Fleishman (VSt) 6-4 6-2. Halve finales: Blake -
Hyung-Taik 6-3 4-6 6-3, Stepanek - Kiefer w.o.
Cincinnati. Vrouwen. Kwartfinales: Tsjak-
vetadze (Rus/1) - Vesnina (Rus/6) 6-7 (3) 6-0
4-1 opgave, Mirza (lna/3) - Govortsova (WRu)
6-1 6-1, Morigami (Jap/7) - Schnyder (Zwi/2)
6-3 6-1, Amanmoeradova (Oez) - Osterloh
(VSt) 6-1 6-4, Halve finales: Tsjakvetadze -
Mirza 6-2 5-7 6-3, Morigami - Amanmoerado
va 6-7 (8) 6-4 6-3. Finale: Tsjakvetadze
(Rus/1) - Morigami (Jap) 6-1 6-3.
Palermo. Vrouwen. Kwartfinales: Muller
(Dui/2) - Pennetta (Ita) 6-3 3-6 6-4, Szavay
(Hon/8) - Agnieszka Radwanska (Pol/3) 6-0
6-3, Errani (Ita) - Dominguez (Spa) 6-2 6-0,
Knapp (Ita) - Loit (Fra/4) 6-3 7-6 (6). Halve fi
nales: Müller - Knapp 6-4 4-6 6-1, Szavay
(Hon/8) - Errani (Ita) 7-6 6-1. Finale: Szavay -
Müller 6-0 6-1.
TRIATLON
Kitzbühel. Wereldbeker, 1,5 km lopen, 40
km fietsen, 10 km lopen. Mannen: 1. Whit
field (Can) 1.42.56, 2. Belaubre (Fra) 1.42.57,
3. Kahlefeldt (Aus) 1.43.01, 23. Berk 1.44.44,
der Velden 1 -0, Auassar 2-0.
Groesbeek. NEC - SC Braga 1-2 (1-2). Doel
punt NEC: Lens.
Borkum. Veendam - Cambuur 3-1 (0-1). Van
der Heide 0-1, Afonso 1-1, Lip 2-1, Afonso
3-1.
Zundert. Zundert - NAC 0-7 (0-4). Sikora 2,
Kolkka, Gorter, Van Gessel, Kramer, Zwaans
wij k.
Gemert: Gemert - Roda JC 0-2 (0-2). Meeu-
wis (strafschop), Janssen.
Waregem: Zulte-Waregem (Bel) - Willem II
1-0(1-0).
Appelscha: SC Heerenveen - Sivasspor (Tur)
3-3 (0-2). Doelpunten Heerenveen: Beerens,
Roorda, Garcia-Garcia.
Waasland. Toernooi, wedstrijden 2x 30 mi
nuten: Beveren (Bel) - TOP Oss 2-1. Doelpunt
TOP Oss: Zafarin. Waasland (Bel) - RBC
Roosendaal 0-0, Waasland wint na strafschop
pen.
Om derde plaats: RBC Roosendaal - TOP Oss
2-2. 0-1 Sariusta, 1-1 Duplan, 2-1 Guijt, 2-2 Ka-
zlauskas. Rode kaart: Ten Heuvel (RBC). RBC
wint na strafschoppen. Finale: Waasland - Be-
veren 3-0.
Lissabon.
Toernooi werkloze voetballers (WCS).
Duels 2x 22,5 minuten.
Team WCS - Slovenië 0-2, Portugal - Team
WCS 0-0. Om vijfde plaats: WCS - Zwitser
Ido Ambacht), 13. Dennis Mesu (Middelburg),
14. Dennis Raadtgever (Kapelle), 15. Sjaak
Schipper (Hellevoetsluis), 16. Dinant Nieuw
koop (Wijk en Aalburg), 17. Jurjen Ribberink
(Delft), 18. Ruud Havermans (Nieuw Vosse-
meer), 19. Edzard van Ewijk (Goes), 20. Alex
de Kraker (Delft).
Biervliet. 1Arno Hartog (Giessenburg), 80 ki
lometer in 1.49,43, 2. Thijs Bezemer (Capelle
aan den IJssel), 3. Eddy van IJzendoorn (Tiel),
4. Patrick Koeman (Nieuwegein), 5. Wouter de
Groot (Hillegom), 6. Johnny Hoogerland (Yerse
ke), 7. Niek Rentmeester (Goes), 8. Adrian Han
son (Australië), 9. Dennis Leliveld (Mijdrecht),
10. Ronan van Zandbeek (Schijndel), 11. Jamie
van Rijswijk (Waalwijk), 12. Martijn Simons
(Roosendaal), 13. Mart van Zandbeek (Hees-
wijk Dinther), 14. Bob Verkooijen (Chaam), 15.
Bram van Oosterhout (Terheijden), 16. Thijs
Kros (Noordeloos), 17. Jerry Kallenfels (Breda),
18. Jacco Ringelberg (Goes), 19. Martijn de
Groot (Vuren). 20. Jacob Sutherland (Austra
lië), 29. Danny Schaut (Sas van Gent), 36. Tim
Dees (Tholen), 41. Michel Rommers (Kruinïn-
gen).
Massemen. WAOD-wedstrijd. Categorie B:
3. Rudi Rabout (Heinkenszand), 10. Dennis Ker-
ckhaert (Schoondijke). Laarne. WAOD-wed
strijd. Categorie B: 5. Rudi Rabout (Heinkens
zand), 13. Peter Mol (Kapelle), 14. Kees de Wij
ze (Kapelle), 18. Dennis Kerckhaert (Schoondij
ke). Categorie E: 1Wim de Waal (Axel). Cate-
GERECHTSDEURWAARDERS-
KANTOOR ZEELAND
Uit een exploot van gerechtsdeur
waarder M. Weertman d.d. 19-07-
2007 blijkt, dat t.v.v. Ronald
Zwolle, aan J.BEEKE zonder
bekende woon- of verblijfplaats, is
betekend het door de
Kantonrechter te Middelburg
gewezen vonnis van 09-07-2007.
Bij dit exploot, waarvan J. Beeke
een afschrift kan krijgen op één
van ondex-staande adressen, is
tevens bevel gedaan tot betaling
van een som geld binnen twee
dagen daarna.
Gerechtsdeurwaarderskantoor
Zeeland
Dam 2 Westsingel 132
Middelburg Goes